Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

wesołych świąt

Polecane posty

Wszystkim życzę . Co by nikogo nie ominęło i kazdemy wystarcyło scęścia i pogody ducha. Jakoby kazdy nawet ten najbardziej malućki i najbardziej niescęśliwy w te dni zaśpiewł piosnkę i oby dudnienie kolędy roztopiło nawet najzimniejse serca o heeeeej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na grudzień, to wystarczająco mi goraco:-D ale dzięki za Twe szczerozłote serce. Wesołych Świąt :-D hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już wiem, dlaczego zasnąć nie mogę. Podświadomie czułam, że wpadniesz z życzeniami Błędny;) Dla Ciebie uśmiechu, radości, wytrwałości i przede wszystkim zdrowia no i tego uśmiechu zarazliwego.:) Na poparcie mych życzeń walnij trzy razy ciupaska o podloge;) A wcześniej dobrej nocy 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obłudne fałszywe życzenia pod publiczke hry tfu ci w ryj błędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Smof dziś Do Nowego w miescie...  jestes jak rodzyny w ciescie dotkniety kropla twej duszy gdy wkladam ci chuuja w uszy zamykam usta na twym fiutku I pije twe soki do skutku przeobrazam swe cialo tak ty stara pało to tez swego ogorasa bo to jest wspolna masa i bede cie wielbil moze troche gnebil moze troche tak moze troche w spak moze i inaczej dla innych podlych znaczen moze troche w zad od wielu lat moze troszke z boku  to do ciebie Piotrus jèbany w ryj tlumoku :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nowy w mieście wczoraj Mam bowiem ambitne plany co do tego forume.  Wylizanie obsranej důpy tego spoconego cielaka smofa i opiertolenie kilku pał największych celebrytòw ero pewnie pomoże mi w dalszej karierze i w ostateczności osiągnięcia tak wymarzonej nirwany przegraństwa.  :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach bledny :-) fajny jestes,!!! westlich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc wesolych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska światecznie
Świąteczne dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonicznaa
Mokrego dyngusa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kut/as Myślivski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×