Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uległy szuka Pani

Polecane posty

Gość gość

Droga Pani Ty, która czytasz moje nieśmiałe ogłoszenie bądź uwielbiona w każdym swym obliczy, słodka, okrutna, łaskawa, bezwzględna... Jestem 25 letnim mężczyzną szukającym możliwie trwałej relacji w związku z silną i dominującą kobietą. Jestem kawalerem, bez zobowiązań, wykształcenie jeśli dla takiego przedmiotu jak ja ma znaczenie) to mam wyższe, inteligencję bardzo wysoką, 179cm odpowiednio dużo kilogramów wagi, jasną karnację, bez zarostu. Jestem absolutnie uległy, chociaż tego nie widać i jeżeli moja Pani nie zapragnie prowadzić mnie na smyczy w miały dzień - to nikt się nie zorientuje ... a jak zapragnie no cóż... polecenia należy wykonywać. Doskonale gotuje, nie mam problemów z prowadzeniem domu, nie jestem leniwy - piorę, w szczególności chętnie bieliznę, prasuję ... moją specjalnością są wypieki z mięs i sałatki. Fascynuje mnie silny charakter u kobiety. Bardzo bym chciał być w związku z osobą, która będzie moją Panią. Jeżeli chodzi o kwestie życia codziennego i erotyki, uznaje pełną podległość nie mam własnego zdania w pełni się poddaje i wydaje w ręce swojej Pani. Nie mam żadnych warunków, zgadzam się na wszystko ... a odpowiednio silny knebel i przymus powinny zdusić płacz i szloch ... Nie będę tu pisał o upodobaniach i szczegółach - to wolę zostawić swojej Pani, ale aby skuteczniej się zareklamować powiem, że doskonale masuje ... dość profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Cię skuć w kajdanki a potem ujeżdżać pół nocy na jeźdźca, ale najpierw musisz wylizać mi cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposłuszny z Trójmiasta
Marzę o służbie Dominującej Kobiecie i docelowo szukam związku femdom. Marzę o byciu karanym laniem za nieposłuszeństwo, o lizaniu kobiecych stóp i oddawaniu się kobiecie ze straponem czy bycia przez Nią zmuszany do lizania miejsc intymnych czy nawet zabaw typu pissing. Jestem starym kawalerem, bo nie mogę znaleźć Kobiety, która byłaby zainteresowana takim związkiem czy układem ze mną, pomimo że jestem samotnym i wykształconym kawalerem z dobrą pracą z Trójmiasta, bez partnerki, żony lub dzieci, chociaż mam już 43 lata. Jeśli znajdzie się Kobieta, którą pociąga układ czy związek femdom i nie mieszka zbyt daleko od Trójmiasta lub nie odrzuca ewentualnej przeprowadzki to bardzo chętnie taką Panią poznam. Mój adres email to: niewolnik30dlaPani@op .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposłuszny z Trójmiasta
Dodam, że lubię spoglądać na nocne gwiazdy przez koński teleskop :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposłuszny z Trójmiasta
do nieposłuszny z Trójmiasta 2016.08.13 "Dodam, że lubię spoglądać na nocne gwiazdy przez koński teleskop cool.gif" Tego ja nie napisałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po wuj się tak utuczyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy z Trójmiasta
do gość dziś Nie wiem czy napisała Pani do mnie czy do autora. Jeśli do mnie to może lepiej poda mi Pani bezpośredni email lub Gadu Gadu? Nie mam założonego profilu na tym portalu, a prawdę mówiąc nie chcę już zakładać nowych profilów na różnych portalach. Mój email to: niewolnik30dlaPani@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej wylądować na jakimś czacie z kamerami i dobrze zabajerzyć z jakąś kobietą szukającą mocniejszych wrażeń? Naprawdę to nie jest trudne znaleźć Dominę na czacie.Ja mam trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwie zauroczony
do gość dziś Ja szukam realnej znajomości, a nie wirtualnych zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×