Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dekoloryzacja z farbowaniem

Polecane posty

Gość gość

Jestem jasna brunetka, ale od 11 miesiecy farbuje wlosy na ciemny braz, w efekcie kolor moich wlosow podchodzi pod czarny. Znudzil mi sie juz taki odcien i wpadlam na radykalna zmiane mojego wygladu, chcialabym miec jasny blond. Ile bedzie kosztowala dekoloryzacja z farbowaniem? Czy bedzie to jedna wizyta u fryzjera, czy kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_fryzjerka
Cena zależy wyłącznie od salonu, w którym zrobisz zabieg. Jeśli masz długie włosy to około 200 zł zapłacisz... Długo farbujesz wlosy na ciemny kolor, więc może być ciężko ze zdjęciem koloru, ale to również zalezy od preparatu, jaki fryzjer użyje oraz od kompetencji fachowca. W moim salonie przeważnie na jednym zabiegu się nie kończylo, dopóki nie trafil do nas OLAPLEX. Poczytaj w internecie. Jest to rozjaśnianie włosów z dodatkiem wszelkich olejków pielęgnacyjnych, które nie niszczą włosów. Więc warto udać się do specjalisty, który jest zaopatrzony w ten zestawik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, najlepszym rozwiązaniem będzie użycie do zabiegu Olaplexu, który zapobiega niszczeniu włosów w trakcie tak inwazyjnego procesu jakim jest rozjaśnianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×