Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wózek do małego bagażnika

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy któraś może polecić mi jakiś wózek który składa się na tyle żeby wszedł nawet do małego bagażnika? Auto z serii coupe więc miejsca malutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNnnnn
Chodzi o wózek wielofunkcyjny, spacerowke ", parasolke? Sprecyzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wielofunkcyjny bo dopiero w lutym rodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xlander x-pulse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może quinny moodd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam xlander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam peg perego book plus pop-up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej poszukać dodatkowego bagażnika, np. boxu dachowego? Wówczas będzie można wziąć lepszy wózek, duży, uniwersalny, z możliwością używania jako gondolę i jako spacerówkę. Jeśli chodzi o bagażniki, to można zajrzeć na stronę taurus.info.pl tam mają całkiem spory wybór, np. świetne boxy firmy Kamei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tak zwany duży i uniwersalny wózek , konkretnie xlander xa i jak dla mnie był do du**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie kombinowała za bardzo z jakimś bardzo składającym się wóżkiem, bo im więcej ruchomych elementów, tym łatwiej moze się coś popsuć. Lepiej kupić dodatkowy bagażnik, my mamy Thule, który sam wybierałam (mąż nie ogarniał :( ), znalazłam fajny konfigurator na stronie http://www.bagaznik.pl/ i dzięki niemu dobrałam odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yazz air , łatwo się składa i jest bardzo kompaktowy, więc w bagażniku znajdzie się miejsce na inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma sensu kupowanie wozka uniwersalnego bo gondoli bedziesz uzywala krotko (ja uzywalam 6 miesiecy tylko) a pierwsze miesiace to raczej w domu spedzisz i na spacerach w poblizu domu. No chyba, ze planujesz wypady z dzieckiem od urodzenia. Ja po kilku miesiacach dokupilam mala spacerowke z mozliwoscia rozlozenia do pozycji lezacej, miesci mi sie w toyocie yaris a wozek wielofunkcyjny zostal na spacery przydomowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tylko stokke się mieścił nawet quinny mood nie wszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czym wy jeździcie? najpierw piszecie, że zarabiacie 10 na rękę (większość), żony lekarzy, inżynierów i prawników, a "rozbijają" się yariskami :D :P ładnie to tak kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie kłamać??? ty nie myślisz w ogóle!!!! przecież mały samochód nie oznacza, że się jest biednym, a jedynie to, że sie lubi małe auta:) można miec mini morisa czy coopera, to nie są tanie auta, można mieć auto "płaskie" jak niektóre sportowe toyoty czy porsche... myślisz, że osoba która kupuje stokke za 6 koła wciska je do tico czy matiza, bo jej nie stać na auto????a może wg ciebie za te pieniądze powinna kupić starego pasatta czy inną landarę plus do tego wózek czołg???:PPP z zazdrości mózg ci zlasowało :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:26 dokładnie, ja jeżdżę mini bo lubię małe autka, wszędzie można zaparkowac, ale mamy w sumie 3 auta (nowe mondeo i infinity ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie sie "rozbijac" swoja yariską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
quinny ma lekkie i wlasnie male gabarytowo po zlozeniu wózeczki ;) moze spojrz na ich oferte? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi z quinny podoba sie nowy yezz air :P ten to dopiero jest lekki i maly po zlozeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yazz air jest zdecydowanie kompaktowy i zmieści się w każdym bagażniku , oprócz tego jest super lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Quinny to chyba najmniej miejsca zajmuje Yezz Air, bo składa się w wąską parasolkę i zajmuje na prawdę mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wózek 3w1 to Anex Sport. Mam naprawde mały bagażnik i on własnie mieści mi sie do bagażnika. Stelaż razem z gondolą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sie zdecydowałam na Anex Sport bo składa sie razem z kołami i to naprawde do małych gabarytów . Do mojego Golfa wchodzi razem z gondolą. A do tego wszystkiego wozek wygodny i zwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdzielay spamerko od anexa, to jest czołg a nie wózek i do małego bagażnika sie NIE zmieści!!! mamy cie dosyć na tym forum wiecznie odgrzebujesz stare tematy o wózkach po kilka dziennie i zapamietaj sobie-osiągasz efekt odwrotny od zamierzonego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tu piekna kultura obowiązuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tu piekna kultura obowiązuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×