Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wózek do małego bagażnika

Polecane posty

Gość gość
Nowy model Anexa Cross jest malutki po złożeniu, a przy tym ładny i funkcjonalny. U nas cieszy się olbrzymim zainteresowaniem (pracuję w sklepie)Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex sranek anex sranex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna kultura osobista!!!! Widać że "mamusia" zazdrosna o Anexa i chyba jakimś Coneco jeździ????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport jest mały po złożeniu. Do mojej Toyoty Yaris mieście sie rama z kołami i gondola :-) poźniej co do spacerówmi to jeszcze mniej miejsca ponieważ spacerówkę można złożyć kiedy ona jest napieta na ramę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wielofunkcyjny to na pewno wybrałabym wózek z Adamexu. Sama jestem posiadaczką modelu Monte i nie mam problemów ze zmieszczeniem wózka w samochodzie. Jest bardzo kompaktowy i łatwo się go składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że xlander x-cite jest idealny do miasta i łatwo da się zapakować nawet do małego samochodu czy do samolotu jak planujecie wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie małe bagażniki to powinniście zainteresować się doczepianymi bagażnikami samochodowymi. Polecam wam zajrzeć na stronę www.bagazniki.info.pl Znajdziecie tam bagażniki pasujące do wszystkich samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieduży bagażnik, a bez problemu mieszczę w nim wózek. Wybrałam Riko Side, który po złożeniu zajmuje niedużo miejsca i co najważniejsze - jest lekki. Dobrze się go prowadzi po nierównych terenach i wprowadza na wyższe piętra, więc jest też bardzo wygodny i praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×