Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On przed 30tką

Wymarzone podejście do depilacji u kobiety

Polecane posty

Gość On przed 30tką

Lubię, jak kobieta goli tylko nogi i pachy oraz okolice bikini tylko na plażę i basen. Oczywiście owłosienie łonowe lepiej wygląda trochę podcięte. Co do pach, to lepiej jak nie robi codziennie i czasem ma ciemny, lekki odrost. Golenie rąk to moim zdaniem znaczna przesada. Zdaję sobie sprawę, że o taką dziewczynę w przedziale 20-30 lat dziś ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj do bobrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyciel tematu nie jest sam. Ja też uwielbiam takie co chociaż częściowo lubią naturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziękujcie sobie nawzajem panowie.To wy wykreowaliście to w kobietach.Wszędzie tylko łyse cipki a jak już lekko owłosiona to znaczy zaniedbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie szczytem było by poznać taką kobietę co by nie goliła nic. Jedynym wyjątkiem było by lato, ale w kroku tylko podgalać by mogła, jak już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic to już trochę przesada.Wyobrażasz sobie piękne zarośnięte nogi ?Bo ja nie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak ! Właśnie chyba dlatego mi się to podoba. Nie koniecznie musi to pokazywać wszystkim. Są teraz grubsze rajstopy, spodnie. Jakiś tam czas jesienno-zimowy mogła by mieć spokój nie goląc ich dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię mieć gładkie nogi.Rąk nie golę , pachy dwa razy w tygodniu a cipkę dla mojego faceta bo niestety on nie lubi w tym miejscu owłosienia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami to wykreowaliście to teraz macie że kobieta najzwyczajniej sie wstydzi nie być wydepilowana by nie posądzono ją o zaniedbanie i zatrzymanie sie w początu przełomu lat 80-90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy to kreowali. Ja nie ! Wolę kobietę w naturze. Popatrzmy teraz na ulicy chociaż na brwi, jak one wyglądają ? Już nie mówiąc o reszcie. Widać było po nogach która miała ciemniejsze włoski i więcej to jest gorąca i tak było w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×