Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krakatoa

Biały seks

Polecane posty

Nie dbam o to gościu, ale dzięki za fenomenalny pomysł. Widocznie mniej niż Tobie zależy mi na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś inny zmieni nicka to jest larmo na całe kafe, a tu prosze kusza zmienia nicki jak rękawiczki i jest dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a co za egzaltowane towarzycho. czytanie was na czele z kuszą to jak ogladanie obrad sejmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Zazwyczaj biore wszystko od pasa w gorę czyli tą częsc z glowa i mózgiem. Czasmi tylko jak wpadam w pospiechu i nie mam zbyt duzo czasu to biore tylko to co odstaje.. Ale ogolnie to nie ma reguly, trzeba byc po prostu czujnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Running man
"Zazwyczaj biorę wszystko od pasa w gorę czyli tą częsc z glowa i mózgiem" A to co z nich zostaje pisze potem na forum? Tak, to by wiele wyjaśniało, jeśli chodzi o posty niektórych forumowiczów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukowcy jeszcze nie dowiedli gdzie w Świstaku mieści się mózg i czy to w ogóle ma miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Nie kusza. Trzymaj go u siebie razem z kotem. Ja bede wpadac czasem w odwiedziny. Moze z czasem zrobimy na nim jakis grubszy interes. Oooo juz mam koncepcje. Zalozymy wypozyczalnie nikow futerkowych. Trzeba bedzie dokooptowac jeszcze kilka innych do magazynu, bo jak swistak bedzie dluzszym wypozyczeniu to trzeba miec cos na pólce.zeby stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam piwnicy. Nie mogę trzymać go u siebie. Ty go trzymaj a biznes zrobimy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo dowiedli, ale uznali, że dla przemysłu futrzarskiego nie jest to istotne. Całkiem słusznie zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Ale ja nie wiem czym to sie karmi. Nie nie jemu u ciebie bedzie najlepiej. Zrobimy mu klatke i wystawimy na wisięzniku na balkonie. Masz balkon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pozostaje szklana gablota w Muzeum Narodowym. Ci którzy widzieli jego jotpega twierdzą, że wygląda, jakby przeleżał w ziemi 500 lat. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie wyrzucę kwiatków z balkonu. Niektóre są ze mną od wielu lat a ja jestem bardzo wrażliwa na krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być szklana, żadne rozwydrzone bachory z wycieczek szkolnych, nie będą mi mojego Świstaka dotykać brudnymi łapskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym, że to zdjęcie wykonano podobno przed I Wojną Światową, czy li w czasach, gdy nie znano jeszcze kolorowej fotografii. Kurna, mam wrażenie, że nikt mnie słucha. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusza odblokuj sie bo pajęczyną ciра ci zarośnie. przeklnij na początek i mniej tej sztucznej pozy czterdziecho w bazarowych pantofelkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Twoje kwiatki bedą sie dobrze komponowac z klatka i wysięznikiem. A i swistak bedzie mial co wąchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiąc już o przedwcześnie dojrzałych licealistkach. Zwłaszcza one podobno nagminnie dotykają niektórych eksponatów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza zmienia nicki bo inaczej ciągnie za sobą nochala:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na upartego mogłabym go trzymać w łóżku. Oczywiście w szklanej gablocie, bo jest świeżo wyprany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i więcej kreatywności kuszo, to dobijemy do 6 strony. ponoc jesteś taka ieteligentna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo przeklinam. Jak buty, to tylko dobre, nos też niestety mam całkiem przeciętnej wielkości. Jestem jednym wielkim rozczarowaniem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym nosem kusza to przykra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kósza myślivski
wyżej nosa nie podskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam, ale kiedyś, bezczelnie nie zaprzeczyłam. ;) Niech coś mają i na mnie. Co ja im będę żałować... ;) Czas na wieczorną masturbację. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×