Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Labusze

GRUDNIOWA WYPRZEDAŻ KOŃCÓWEK W SKLEPACH RESERVED!

Polecane posty

Gość Labusze

Pobierz KOD upoważniający cie do odbioru karty rabatowej na największą wyprzedaż -90% w Reserved! Promocja trwa aż do końca stycznia! Aby odebrać kartę rabatową wystarczą 3 kroki: -polub i udostępnij ten post/zdjęcie -pobierz KOD upoważniający do odbioru karty rabatowej tutaj: ==>> http://reserved.info.pl -wydrukuj kupon i okaż sprzedawcy podczas zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4. Poprawne wypełnienie formularza wiąże się dla Użytkownika z jednorazowymi opłatami za wysłany SMS: - pod numer 75480 - koszt wysłania SMS wynosi 5 PLN netto (6,15 PLN brutto), odblokowuje dostęp na pół godziny, - pod numer 79480 - koszt wysłania SMS wynosi 9 PLN netto (11,07 PLN brutto), odblokowuje dostęp na godzinę, - pod numer 91900- koszt wysłania SMS wynosi 19 PLN netto (23,37 PLN brutto), odblokowuje dostęp na 3 godziny - pod numer 92550 - koszt wysłania SMS wynosi 25 PLN netto (30,75 PLN brutto), odblokowuje dostęp na 24 godziny; oraz z opłatami ponawianymi w przypadku zapis usługę subskrypcyjną ZGARNIJ: - wiadomość 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) - koszt odebrania SMS wynosi 5 PLN netto (6,15 PLN brutto), umożliwia dostęp do serwisu do chwili wypisania się z usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna2981
Szkoda że autorka tego nie napisała ale pare złoty to tam nic, najważniejsze że jest kupon rabatowy. Dzwoniłam do sklepu w swoim mieście i są takie kupony więc jestem już spokojna jutro idę na zakupy hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labusze
Przepraszam zapomniałam powiedzieć ale dla mnie to bez różnicy. Łatwo to sprawdzić zadzwońcie do najbliższego sklepu Reserved i się spytajcie po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje własnie drukuje, oszczędności się przydadza bo swiąteczne wydatki troche nadwyrężyły budżet domowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka42
I to jest na jedną rzecz czy jak wezme 3 to mi z tych trzech obniżą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labusze
Dokładnie na trzy wybrane rzeczy jest, jakby tak na więcej było to chyba sklepy były by puste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam się pochwalić zakupami w reserved ale nie wiem jak tu zdjęcia dodać :) Dziękuję Labusze trafiłaś idealnie w czas moich zakupów. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku. Jak będziesz miała jeszcze jakież promocje napisz proszę. Jadwiga 37@gmaul.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×