Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jak często myjecie podłoge w kuchni ? W sensie jak szybko sie brudzi?

Polecane posty

Gość gość

i jeszcze drugie pytanie jak szybko wam sie kurzy podłoga w łazience ? I jeszcze trzecie jak szybko wam osad sie robi na armaturze, umywalce i brodziku ? I jeszcze jedno jak szybko wam kurz wymagający już starcia osiada na meblach jeśli są ciemne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kuchni codziennie, w łazience też codziennie przecieram, mam białe płytki wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jak długo w tej kuchni i łazience przebywasz ja jak nakapie to staram się wytrzeć od razu kurzu jest pełno jak są domownicy jak wyjadę na wakacje na 2 tyg to kurzu jest bardzo mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak codziennie to znaczy że troche czasu na co dzień złazi na pieprzenie sie z tym wszystkim A gdzie czas na życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jasne płytki lapato i widać plamki więc staram się myć co 2 dni u z najomych mają płytki w ciapki może nie widać tak brudu ale czy o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie jakbym codziennie miał gruntownie sprzątać to dostałbym na głowę ja myję podłogi co 3-4 dni kurze tak co 2 dzień chyba że mam mieć gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kuchni przecieramy co 1-3 dni (zależnie od potrzeb, jak dużo brudzącego gotowania z dnia na dzień to co wieczór trzeba wytrzeć; jak przez kilka dni jemy głównie sałatki czy rzeczy z piekarnika to się wiele nie brudzi). W łazience podłoga co 2-3 dni. Armaturę i resztę przeciera wieczorem ostatnia osoba korzystająca z prysznica, a dokladniejsze mycie raz na tydzień, więc nic się nie osadza. Meble mam jasne, odkurzam miotełką typu Swiffer raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłogi codziennie bo w kuchni się bardzo brudzi a w łazience są jasne płytki i nie lubię wycierania na raty. Umywalka i kurze wycieram 2 razy w tyg przy czym umywalkę mogłabym jeden dzień wcześniej przyatakować bo już widać, a kurze mogłabym raz odpuścić (poza sprzętami typu tv bo one dodatkowo ciągną kurz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na boze narodzenie i wielkanoc!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z ciekawości zapytam ile czasu dziennie zajmuje wam sprzątanie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łazience praktycznie po każdym myciu (prysznicu). W kuchni w miarę potrzeb, na bieżąco. Kurze raz w tygodniu, nie kurzy się jakoś specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kuchni średnio 2x w tygodniu, ale ja w tygodniu nie gotuje, tylko w weekendy w łazience praktycznie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kurzy się, tylko chlapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkurzam i myje podłogi w całym mieszkaniu codziennie. Nie mam dywanów tylko w salonie niewielki więc szybko zbiera się kurz, okruchy itp. Mam dobry mop więc mycie i odkurzanie zajmuje mi 15 minut. Kurze ścieram w salonie codziennie bo mam meble koloru venge i wszystko widać. Czas 5 minut. Umywalkę w łazience i zlew w kuchni też codziennie wieczorem, mam specjalny pryskacz, chwila i zmyte. Kafelki w łazience mam białe więc wycieram je do sucha też codziennie. A myje co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie pracujesz, zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kuchni myję codziennie, a w całym domu co 2/3 dzień, często cos gotuję wiec podłoga sie brudzi szybciej, poza tym mam podłoge drewnianą z artcore więc nie chcę żeby zaraz się zniszczyła. Deska wymaga pielęgnacji też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W całym domu staram sie myć codziennie podłogi.nienawidze zamiatania więc odkurzam codziennie więc to nie problem i podłogi przetrzeć ale czasami sa dni lub sytuację ze nie mam po prostu ich czasu albo ochoty umyć. Podłoga w łazience kurzy sie codziennie plus do tego dochodzą moje włosy więc tam odkurzanie codzienne to podstawa. Osad robi sie średnio co 2 lub trzeci dzień. Wtedy przecieram to Mokra szmatką ale takie generalne porządki typu kurze mycie brodzika cifem itd robie co sobotę razem z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja podłoga w kuchni to jakiś dramat, wypadałoby ja myć co 2 dni, nikt nie ma na to czasu i ochoty. Myje ja raz w tyg.albo rzadziej. I to jest zbyt rzadko niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobote sprzątam tak bardziej gruntownie ( kurze scieram , myje wszystkie podłogi itd.) codziennie sprzątam kuchnie tzn myje gary , zamiatam , scieram blaty. Wszystkko! Zycie jest za krótkie żeby je spedzic na latamiu ze sciera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuję, mam roczne dziecko, podłoga w kuchni wymaga mycia po każdym posiłku dziecka. Ja myję ją przynajmniej raz dziennie, czasami dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codziennie albo max co 2 dzień, zalezy cyz dużo osób przewija sie przez kuchnię. Najgorsze sa drobinki piasku, które niszczą podłogę drewnianą,a ja mam właśnie taką z artcore zamawiałam niedawno całkiem i uczulono mnie na piasek, zeby czesto ją sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie miałam psa ani dziecka to raz w tygodniu podloga w kuchni i odkurzanie calego domu.teraz codziennie odkurzam i co drugi dzien podloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie. W kuchni zawsze coś spadnie,sie wyleje. Po za tym mam psa,który wszędzie zostawia sierść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz na tydzień, a czasami i rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rz na tydzień :) No że chyba sie coś wyleje to od razu przecieram, czasami myje mopem tam gdzie brudno, czasem to nawet trzy razy dziennie, przeważnie przy zmywaku, bo wystarczy ze troche wody spadnie i robi sie błoto. A tak konkretnie raz na tydzień, ale to juz razem z odsuwaniem stołu krzeseł i tych d**ereli, jak bym tak robiła codziennie to bym zwariowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz na tydzień gruntowne porządki czyli ścieranie kurzu, wycieranie pierdółek które stoja na półkach, odkurzanie mycie podłóg, przecieranie listew bo mam białe przy podłodze, przecieranie drzwi , kontaktów włączników, gruntowne sprzątanie łazienki łącznie z pzrecieraniem szczotki do wc lamp itp., mycie mebli w kuchni ogólnie przecieranie mebli mam praktycznie wszędzie białe meble tylko w łazience fornir dębowy, dom około 120m2 a tak na bieżąco blaty w kuchni, zamiatanie podłóg, stół z kruszyn kilka razy dziennie, umywalki , baterie wycieram ręcznikiem papierowym żeby zacieków nie było i wszystko błyszczy ogólnie lubię mieć czysto więc sprzątam na bieżąco :) ale znam osoby u których brudne szafki w kuchni ( pochlapane od jedzenia widuję przez pół roku albo i dłuzej i nic z tym nie robią a nie pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej serio po każdym prysznicu z mopem lecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie dziwne te pytania bo nigdy nie dopuściłam żeby podłogi były jakoś bardzo brudne:O ale odpowiem: wszędzie myję podłogę jakieś 3 razy dziennie, jeśli chodzi o mycie wanny czy umywali to oczywiście codziennie:O nie rozumiem takich brudasów co robią to radziej:O a jeszcze bardziej takich co się zastanawiają jak można robić to tak często tracąc czas:O wolę żeby zajęło mi to kilka minut i było czysto niż żyć w syfie, a mieć te kilka minut więcej,no ale ludzie głównie to brudasy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2X w tygodniu myje kuchnie i lazeinke. Raz w tyg pokoje. Czasem raz w tyg robie wszytsko na raz . A czasem mi się nie chce i nie sprzatam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×