Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wolalbym miec taka kobiete co majac 27 lat miala 20stu partnerow niz byc samemu

Polecane posty

Gość gość

i samotnie spedzac kazdy wieczor przed TV, netem lub ksiazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteś przegrańcem z zerowym poczuciem własnej wartości. Znajdź sobie pasje i się temu poświęć, niż myśląc, że tylko w kobiecie się znajdzie szczęście, chociaż się go nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajnie sie do kogos przytulic i wyjsc na miasto i byc dla siebie wsparciem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j znam jedną co ma 22 lata i miala 17 - stu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zalozyla pewnie jakas niedziewica :-D ja juz wole masturbacje niz byc z taka co miala 20-stu facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 19 lat i miałam 11tu partnerów. Dwóch z nich bylo za pieniadze, jednego tylko kochałam szczerze. Kilka bylo zauroczeń, jeden to przygoda na jedna noc. Ja tam lubię seks i nie wyobrażam sobie czekać z nim do ślubu albo na nie wiadomo jaką porę. I nie wmówicie mi ze bycie cnotka sie oplaca. Teraz mi sie dupcia wyszumiala to jak znajdę męża to bede mu wierna a wy czekacie do ślubów a potem zdradzacie tych biedaków bo wam sie dopiero sexu zachciewa poznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam nic przeciw bzykaniu do woli,ale nie chce takiej zony.a jezeli zona/maz zdradzi to bedzie jego wina rozpadu malzenstwa i alimenty bedzie placi ten co zdradzil zona albo maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako facet wolę doświadczone mam 30 i tylko 3 miałem 19 lat 11 facetów to nic z jedną pisałem to ma 19 i nie wie ile było ale pisała 30 na pewno lepiej jak kobieta wie jakiego potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×