Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawa Sexualna.Dokończ to zdanie i zacznij swoje !

Polecane posty

Gość gość

Jakbys mnie przytulił to ja bym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzyg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys mnie przytulił to ja bym..... ci jajeczka w dłoń wzięła i ścisnęła jak w imadle. Kopnij mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij mnie... w důpe :-) Pocałuj mnie.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evataka
Kopnij mnie...w jajca Majteczki ściągam powolutku i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majteczki ściągam powolutku i ... zakładam z powrotem :-) Złapię Cię za ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocałuj mnie...i scisnij mocno cycuszka. Uśmiechnęłam się lubieżnie i podeszłam powoli do niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapię Cię za .... k****a. I otwartom dloniom bende....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brahmin
"Uśmiechnęłam się lubieżnie i podeszłam powoli do niego...", przywiązany do nogi od stołu, w ekstazie, wpatrywał się w każdy jej ****** gest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiechnęłam się lubieżnie i podeszłam powoli do niego.... a on się uśmiechnął :-) Scisnąłem mocno cycuszka i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
On się uśmiechnął i scisnął mocno za cycuszka, a ja delikatnie przgryzłam mu uszko i zaczęłam lizać szyję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On się uśmiechnął i scisnął mocno za cycuszka, a ja delikatnie przgryzłam mu uszko i zaczęłam lizać szyję.... ..... moje ręce zjechały na Twoje pośladki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na sobie kusa mini która podciagam do góry i czuje pod mymi dłońmi delikatność twojej skóry pod koronkowa bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam lizać szyję... czująć jak z każdym dotykiem języka jego ciało i jego penis prężyły się coraz bardziej pood cienką koszulką i krótkimi bokserkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
Jego ciało i penis przeżyły się coraz bardziej pod cienką koszulką i bokserkami, a ja dalej lizałam, nietylko szyję, ale także tors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jadalej lizałam nie tylko szyje, ale także tors.. A on wdychał zapach Twoich włosó, wędrując palcami po plecach.. W dół.. W dół... Zatrzymał się na linii bioder i pozwolił Ci czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
Zatrzymał się na linii bioder i pozwolił czekać. Mój język powedrował do jego ust i zaczeła się zabawa języczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęła się zabawa języczkami... "Zamknął oczy, czując błogi smak jej ust. Wysysał każdą kroplę z jej języka, wpijając się w te czerwone usta z dziką łapczywością... Jakby miał zatopić się w nich ostatni raz. Drżał.. Przycisnął ją swoim silnym ciałem do ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
Przycisnął ją swym silnym ciałem do ściany. Czułam, że drży i ma przyspieszony oddech, moje dłonie wędrują na jego tyłeczek i próbują jeszcze bardziej go docisnąć do mojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dłonie wędrują na jego tyłeczek i próbują jeszcze bardziej go docisnąć do mojego ciała.... A on podaje jej do ust owoc winogrona, one go rozgryza, a soczyste soki spływają po jej dekolcie. Zlizuje je od góry, pozwalając spływać w zakamarki jej kuszącego biustu.. Zlizuje powoli, zbliżając się do piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
Zlizuje powoli, zbliżając się do piersi, jedną ręką odejmuję Twoją głowę i głaszczę po włosach. Drugą masuję Twój tyłeczek i pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Twój zdecydowany dotyk, jak pociągasz mnie za włosy w przypływach rozkoszy... Zjeżdzżam językiem coraz niżej owijając go o Twoje krągłe piersi. Liżę dokooła. Widzę, że Twoje sutki twardnieją, ale jeszcze nie zbliżam się do nich. Chcę wzbudzić w nich pożądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella   86
Chcę wzbudzić w nich porządnie. Namiętnie wiję się, coraz enegiczniej masuję Twóje ciało, delikatnie zginam jedną nogę i kolanem masuję Twóje krocze. Nagle od tyłu czujesz drugą parę rączek, które dobierają się do Twojego przyrodzenia. Inna dziewczyna też chce Ciebie piescić. Powoli uwalniam się z Twoich ramion. Wychodzę i już nie wracam, a Wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ra_zz
Zlizuje powoli, zbliżając się do piersi, jedną ręką odejmuję Twoją głowę i głaszczę po włosach. Drugą masuję Twój tyłeczek i pośladki... Całuję Ciebie namiętnie w usta, dłoń kładę na Twój pośladek, daję Tobie delikatnego klapsa i mocno ściskam dłoń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my doskonale wiemy, że też chcesz uczestniczyć w tej przyjemności. Wodzimy wzrokiem, po Twoim smukłym nagim ciele, a ja w geście rozpaczy pomieszanej z porządaniem chwytam Ci mocniej za udo, które momentalnie robi się ciepłe wraz z Twoim łonem... Klęczę przed Tobą, patrząc Ci głęboko w oczy, krzycżę, że Ci pożądam, ocierając się brodą o Twoją rozochoconą cipppkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×