Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aska85

Poznam aseksualnego pana

Polecane posty

Gość aska85

Witam mam 31 lat i jestem aseksualna.Mieszkam w okolicach Wrocławia. Moim marzeniem jest poznać pana, który zrozumie mnie w tej kwestii i zostanie towarzyszem mojego życia czyniąc je piękniejszym. Jeśli masz tak samo jak ja, to proszę odezwij się...Wiem, że gdzieś tam jesteś. Ludziom takim jak my ciężko jest się poznać, ale wierzę, że już tam jesteś :) Napisz do mnie drogi Asie :)) mój mail to rinascita@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam Cię przed szukaniem "aseksualnego" pana. Serio, przerabiałam to, odpuść sobie. Każdy taki "aseksualny" ma coś z garem nie tak. Albo szukaj normalnego faceta albo lepiej bądź sobie sama, ewentualnie kup sobie kota jak się brzydzisz się seksu. Ci wszyscy "aseksualni" panowie to albo dewianci, którzy mają takie zboczenia że seks przy nich to pikuś, albo jacyś którzy nikogo nie potrzebują więc nikt im do szczęścia potrzebny nie jest i nigdy Ciebie taki ktoś nie pokocha, będzie się nawet brzydził Cię pocałować czy dotknąć. Wiem co piszę bo przerabiałam to jak miałam ... 20 lat. Dziwi mnie, że 30 latka jest taka głupia, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma aseksualnychm ężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma.co racja to racja, ale akurat mi to odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby "normalni" aseksualni to mają gary w porządku? Wszyscy to wybryki natury.q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego brzydzisz sie sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się brzydzic sexu? Takiego który jest z miłości. Może wtedy gdy się nie umie kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to p****y są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj dziadka 60lat bedzie aseksualny,albo ukrytego geja,bedzie sie brzydzil ciebie dotknac,albo impotenta po 50tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aseksualni panowie chyba istnieją (takie legendy słyszałem ;-) ), jednak wydaje mi się, że zarówno u jednej płci jak i u drugiej może być to spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jedno jest dla mnie pewne. Na dłuższą metę nie chciałbym być taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   seksualny
Nie jestem aseksualny ale nudziłby mnie seks całe życie z jedną kobietą. Możemy razem zamieszkać, będziesz mi gotować prać sprzątać a ja będę chodził na panienki. Umowa stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem jedno jakby KOT siedział przy jednej dziorze to by zdechl miłego dnai zycze mile panie Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość portalu
Potwierdzam, taka jest prawda, bo jestem asekualny,ale na pewno mam coś z garem, nomen omen mam zboczenia, ale nomen omen omen omen seksualni mają też z garem i to na pewno - w sumie mało kto nie ma z garem czegoś, bo o gar trzeba dbać jak o silnik na przykład, a mało kto ma tyle inteligencji i kasy aby dobrze zadbać o swoje gary. :) Odpisałem pani, ale nie otrzymałem odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Ten topik ma 2 lata i ta osoba pisala rowniez 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może autorka kupiła kota, umarła i kot ją zjadł, więc nie może odpisać, były takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@aska85 2016.01.01 Az z ciekawosci zapytam - do czego ktos taki mialby potrzebowac ciebie (tzn. poza polepszaniem jakosci twojego zycia bedacym nagroda sama w sobie )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×