Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjęcie slubne na 30 osob?

Polecane posty

Gość gość

Czy takie przyjęcie może się udać? Ile za nie zapłaciliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że może się udać :) To, czy impreza jest udana nie zależy od ilości osób, a od tego jak goście i para młoda się bawią, od zespołu czy DJ'a. A chcesz mieć tylko obiad poślubny czy po prostu małe wesele z tańcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuję małe przyjęcie na 23 osoby. Nie będzie tańców tylko kolacja, kawa. Myślę, że ok północy się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama myślę o czymś takim. Są jakieś kafeterianki które miały takie przyjęcie, obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od towarzystwa. Niestety z doświadczenia wiem, że takie obiady z najbliższą rodzina zwykle są okropnie sztywne... no chyba że masz dużo młodych krewnych wśród tej 30. To już sama musisz pomyśleć czy ci przeszkadza, że będzie spokojnie, czy właśnie o to chodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lida00
Pewnie że się uda ja jestem zdania iż każdy robi takie wesele jakie chce i nie wolno oceniać. Sama miałam przyjęcie ala wesele na 40 osób, bili ci którzy uczestniczą w naszym życiu, żadnych krzesanych, przyjaciół rodziców i ciotek szósta woda po kisielu. Płaciliśmy 130 od osoby Wszyscy się dobrze bawili, mój wniosek aby wesele było udane ważne jest dobry dobór towarzystwa, jedzenie i dobry DJ. Jedyni minus to problem z znalezieniem sali która zorganizuje wesele na taka mała liczbę gości W tym artykule są wskazówki na wynajem małej sali weselnej http://www.wesela24h.pl/590/sale-na-male-wesela.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie przyjęcia ostatnio robią się coraz bardziej modne! Koniecznie zajrzyj na http://gdziewesele.pl/ , tam możesz zapoznać się z przykładowymi kosztami takiego przyjęcia weselnego oraz wybrać wszystko co Cię interesuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×