Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent na urodziny

Polecane posty

Gość gość

hej, moj facet ma niedlugo urodziny i zastanawiam sie czy kupic mu tableta czy czytnik ebookow. jak myslicie? bo on zawsze chcial miec tableta ale tez czyta duzo ksiazek. nie wiem sama :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ogólnie więcej siedzi na necie czy więcej czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tablet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz podać o wiele więcej szczegółów abyśmy mogli podpowiedzieć i doradzić. Jeżeli ma to być prezent dla dziewczyny,to może dobre i skuteczne kosmetyki? Zerknij na Wispol.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakąś naprawdę fajną torbę na lapka? Na Eobuwie mają naprawdę ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten tablet jest spoko - sam korzystam, powinien byc zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny prezent to taki ktory bedzie praktyczny i ladny. Dla Ciebie dodatkowym atutem moze byc ze bedzie tani. Ja jak myslalam nad prezentem dla chlopaka kolezanka mi polecila sklep www.vitaminum.pl i tam kupilam wybuchowy kubek, ktory bardzo sie spodobal jemu i jego kolegom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela_blachara
Mogę ci zaproponować helikopter sterowany. Koleżanka mi poradziła i długo się wahałam nie byłam przekonana o świetności tego prezentu, ale kupiłam. Gwiazdka była trzy miesiące temu a on dalej bawi się swoją zabaweczka :) Może wybierzesz inny gadget, ale raz możesz zaszaleć, zobaczysz jak zareaguje. Mogę polecić ci sklep gdzie sama kupowałam: https://zdalniesterowany.pl Daj znać co wybrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociak66
jak czyta książki to nie ebooka, bo to juz nie przyjemność z czytania więc lepiej tablet, na avans.pl sobie kup bo mają tanio. Czytanie książki takiej prawdziwej jest dużo przyjemniejsze i chyba mniej szkodliwe na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro lubi czytać ksiązki to może mu jakąś kup ? ebooki szkodzą na oczy , nie są odpowiednio naświetlone a ksiązki są jednak ponad czasowe :) Teraz kilka książek w przedsprzedaży jest w matrasie około -28% może lepiej postaw na tradycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak nienawidzi czytać, a ja z kolei pożeram książki, więc zawsze to ona ma ułatwione zadanie, co mi kupić w prezencie. W tym roku stwierdziłam, że nie będę wymyślać nic oryginalnego i zamówiłam mu Conversy, o których mówił już od dłuższego czasu. Na https://www.limango-outlet.pl/mezczyzna udało mi się kupić buty o połowę taniej, więc dodatkowo sporo zaoszczędziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×