Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zrobienie minety 24 letniej prostytutce... duze ryzyko hiva?

Polecane posty

Gość gość

mowie o soczystej minecie + facesitting, piciu jej sokow z cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cieniasy!!! nie potrafią normalnej kobiety zarwać tylko ryzykują hiv:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z braku laku dobry kit ale mineta? Przestań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na minetkę to zawsze chętna się znajdzie za free, laski to lubią nie trzeba iśc na d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on lubi dymać te co kiłe mają chce se tym jajca nadymaćhehhe.. ja jak na d***** ide to tylko zeby mi loda zrobiła. ostatnio byłem wlasnie 31 grudnia w tego sylwestra i zrobila fajna laske ale i tak schiza jest bo jeszcze miala katar ale huuj mam nadzieje ze nic nie bedzie.. jakos k*****a zima jest to nie chce sie ich szukac. sloneczko wyjdzie to sie zacznie j****ie m..inetekkk suczkąąąą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXtremEE
cocka - własnie widać jaki elokwentny i dojrzały jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hiva zlapiesz przez seks cwoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xtremee niektore teksty sie kopiuje z innych tematow gwoli pamięci ale widać, że Ty chyba nowa jesteś :classic_cool: :classic_cool: chodź kotku, kocur Cię oprowadzi :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: a może i doprowadzi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.24 nieprawda bo gdy masz mała ramkę w drogach pokarmowych dostaje się skażony śluz lub jej nektar i masz zakażenie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego jak chcesz zrobić minete prostytut ce to już raczej hiv Ci nie zaszkodzi. Wróć, nie bedzie Twoją dominującą chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przy okazji poznasz smaki innych k***sow ktore goscily tam przed toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej ryzyko nie jest duże ale jednak jest. Jest także możliwość podłapania innych chorób, w tym żółtaczki zakaźnej nawet bardziej niż hiva (wirus żółtaczki jest bardziej żywotny poza swoim środowiskiem). Masz wątpliwości to jednak zrób sobie badania tym bardziej, że w ogóle seks z prostytutką to jest większe ryzyko. Nie sądzę aby na tej minecie się skończyło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirusa HIV można załapać również poprzez seks oralny, podczas mycia paszczy zawsze dochodzi do mikro urazów dziąseł, więc droga do krwioobiegu jest otwarta, ale istnieje ryzyko załapania również innych chorób i to bardziej popularnych. Zresztą z tego co mi wiadomo, to prostytutki bardzo rzadko pozwalają klientom na minetę, chyba że za dopłatą... przynajmniej takie słyszałem plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robisz minetke to ty jestes bardziej narazony na zakazwnie.jak kobieta robi loda to ona jest narazona na zakazenie zdecydowanie bardziej niz ty.wirus hiv znajduje sie w plynach s*****e i wydzielinach kobiecych.w slinie jest bardzo malo,zakazane przez sline bardzo malo prawdopodobne.dlatego mozna uzywac tych samych sztuccow,talezy,szklanek czy nawet sie calowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłem minetki prostytutce 15 lat temu, 10, 3 a ostatni raz w październiku i żyję. Poza tym jesteś kafeterianinem naprawdę chcesz długo żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heilige
Ja bym chętnie zrobił jakiejś lasce minetkę. Nawet prostytutce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 3.01.2016 o 19:41, Gość gość napisał:

Ja robiłem minetki prostytutce 15 lat temu, 10, 3 a ostatni raz w październiku i żyję. Poza tym jesteś kafeterianinem naprawdę chcesz długo żyć?

hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×