Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry żłobek Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Szukam sprawdzonego żłobka w którym można wykupić pakiet ruchomych godzin. Nie w każdym tygodniu jestem tyle samo czasu w pracy, więc jestem zainteresowana taką opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam żłobek Bambino. W żłobku panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Wszystkie panie opiekunki maja duże doświadczenie w opiece nad maluchami, maja tez ukończony kurs pierwszej pomocy (nie wiem, czy w innych żłobkach tak jest?). Jedzenie w Bambino jest bardzo smaczne. Domowe posiłki są gotowane przez doświadczoną osobę (według przepisów do odpowiedniego wieku dziecka). Są też bardzo fajne zajęcia edukacyjne np. zabawy plastyczno-techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Moje dziecko chodzi od pół roku do Bambino i jesteśmy bardzo zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też jesteśmy bardzo zadowoleni z Bambino, zwłaszcza z możliwości skorzystania z karnetu godzinowego. Zajęcia są bardzo fajne, jesteśmy też zadowoleni z wyżywienia. A dziecko jeść poza domem nie lubi, więc tym bardziej plus dla placówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodziło dwa lata do Bambino i byliśmy bardzo zadowoleni. Teraz jest w przedszkolu Bajeczka i też jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli polecasz żłobek Bambino? Bo tez go z mężem rozważamy dla naszego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Zag
Ja bym poleciła Ele Mele Dutki, moja córeczka tam jest na Białołęce akurat, ale są jeszcze inne odziały, zależy gdzie mieszkasz. Ja jestem zadowolona, do 17 w pracy siedzę i wiem, że z dzieckiem jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakasienki
Ze swej strony mogę polecić żłobek Misio Pisio. W kwestii ruchomych godzin musiałabys już osobiscie sie z nimi skontaktować i zapytac. Mi to miejsce bardzo odpowiada- podrzucam malucha w drodze do pracy. Jest kameralnie i tak domowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swej strony mogę polecić żłobek Misio Pisio. Mi pasuje ze względu na lokalizację ( podrzucam malucha w drodze do pracy) i kameralne grono ( maluchów jest dziesiątka, wiec wiem, ze panie mają oko na całą gromadkę w tym mojego szkraba). W kwestii ruchomych godzin- podpytaj osobiscie, bo ja takiej opcji nie potrzebowalam, wiec nie wiem jak to tam wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×