Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość DJ saam
Jeszcze tylko saksofon rozruszam i wystarczy tego didżejowania l Peter Sax feat. Joe Blind - Pool Party l https://youtu.be/rPq2O0xUGSs l l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych granych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Witam cieplutko Normalnie kopara mi opadła na to co napisałeś Klawy odnośnie do Szpaka:-( Tak normalnie,to bym pojechała po Tobie na maksaale zostawię to bez komentarza:-( U mnie dziś ładna pogoda aż chce się żyć,więc poślę Wam troszkę słoneczka:-) Ferdżi pozdrawiam gorąco,wracaj do zdrowia szybciutko;-) Miłego czwartku:-) http://zdjecia.nurka.pl/images/img2.vpx.pl-up-20090513-pozdrawiam-i-slonko-zostawiam-milego-dnia.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dzień dobry:) o No patrzcie :D a ja nawet nie wiem o jakie piosenki Szpaka i Margaret chodzi😭. Nie mam czasu tego śledzić. Może ktoś uprzejmie by wkleił tu bym poznała i mogła wziąć udział w burzliwej dyskusji ?bo jak na razie to Szpak dla mnie jest ok.wklejałam jego piosenkę ale to pewnie inna jedzie na Eurowizję. A tak z drugiej strony to każdy ma prawo do swojej opinii. I nic nie da burzenie się. Werdykt na jakiejś podstawie zapadł. Widocznie więcej kobiet głosowało niż mężczyzn :D:P he he Mój M widząc Śzpaka też by pewnie powiedział coś w rodzaju ,,c***a,, oczywiście zupełnie nie znając nawet jego życiorysu itd, opierając się tylko na wyglądzie :D ale, że jest niedoszłym muzykiem pewnie docenił by talent i walory głosowe. Tak więc gotuję sobie na razie spokojnie, pyszną pomidorową z ryżem na kurczakowych pałkach. Jak się ugotuje to zapraszam :) Jeszcze przed pracą muszę uzupełnić skomplikowane tabelki na cykliczną rozmowe oceniającą do pracy. Pralkę automat muszę kupić ale zwykłą by wyprała, wypłukała i odwirowała. Tych innych ekstra full programów i tak się nie używa a żywotność sprzętu jest podobna. Producenci dbają o siebie też :D o Wiola:) u mnie nieśmiało wychodzi już realne słoneczko ale dziękuję :) życzę go Wam jak najwięcej🌼 o miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Dzis obchodzimy Dzien Mezczyzn :-) W kalendarzu rowniez widnieje Swiatowy Dzien Nerek . Wszystkim mezczyznom zycze wszystkiego najlepszego ,niech nie brakuje Wam wigoru i wspanialego humoru :-) Zobaczcie czym Was czestuje :-); http://kartki4you.pl/kartki/10/6/d/6438.jpg Wracajac jeszcze do wczorajszej wypowiedzi Klawego ,to powiem ,ze wkurza mnie to gdy ktos ocenia kogos po wygladzie bo moze to byc bardzo mylace .Mozna powiedziec,ze nie ocenia sie ksiazki po okladce .Nie zawsze uroda idzie w parze z rozumem i nie zawze to co widzimy jest odzwierciedleniem tego co jest w srodku .W kazdym razie nie mozna wyciagac zbyt daleko idacych wnioskow ,wlasne to uczyniles Klawy ,przykro mi . Dobrego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal 🖐️ Musze ,a wlasciwie chce sie przejsc do pobliskiego sklepu ,zrobie maly spacer :-).Do ziemniakow dzis usmaze kaszanke ,bo nie wiem jakim cudem w zamrazarce uzbieralo mi sie kilka kaszanek i chce sie ich pozbyc :-).Ide kupic kapuste kiszona na surowke i pewnie tylko z nia ze sklepu nie wyjde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierując się męską solidarnością stanę częściowo w obronie Klawego i zasugeruję że oceniający na Eurowizji występ słuchacze również będą się kierowali powierzchownymi spostrzeżeniami. A przecież chodzi nam o zajęcie dobrego miejsca. Nie bez powodu nasze przedkonkursowe notowania na giełdzie spadły. Oczywiście Szpakowi życzę dobrego lotu. l dzień dobry! :) l cześć Wiola 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Danusiu 🌻 l Dziekuję bardzo za życzenia :) niestety z linkiem sobie nie poradziłem. W wolnej chwili polecę do cukierni co byśmy mieli przy czym uczcić ten Dzień Chłopa l udanego czwartku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:)pewnie częstujesz babeczkami:D ale się nie otwierają... upss...nawet nie zajrzałam do kalendarza. Ale już nadrabiam.... Wszystkim Panom dużo uśmiechu(a najwięcej uśmiechów kobiet do Was:D ), dobrego jedzonka, awansów, spełnienia marzeń, duuuużo zdrowia i potencji:P, i specjalnie dla dla naszych topikowych ode mnie słodkie całuski👄👄👄 http://s10.flog.pl/media/foto/8543988_10-marca--dzien-mezczyzn.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
No tak.Ja jak o czymś nie zapomnę,to nie przeżyję:-D Wszystkiego dobrego Panowie;-) http://www.aleksandra.nl/dzienmezczyzny6.gif Caal też miałam mieć dzisiaj pomidorową,ale w ostateczności na stole wylądują krokiety z barszczykiem;-)kurcze paluchy sobie poparzyłam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak , Margaret może błysnąć , jak nie talentem to na pewno d...ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,w mojej wypowiedzi nie chodzilo o te cala Eurowizje i kto powinien ,a kto nie tam wystapic .Chodzilo mi o ocene czlowieka po wygladzie i mysle ,ze Klawy troche niechcaco sie zagalopowal i pewnie teraz zaluje :-),a jesli nie ,to trudno ,przezyje to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskusja o Szpaku? Zanim ktoś go oceni , proponuję poczytać o nim , przeczytać jakiś wywiad z nim i może do jakiegoś tępego rozumu dotrze kim jest ten chłopak , jaki jest i co ma w głowie i że image sceniczny nie zawsze jest tym co ktoś sobą reprezentuje . Wbrew pozorom ten chłopak ma więcej oleju w głowie niż się co niektórym wydaje. A państwo katolickie Klawy powinno się szczycić tym co nam przykazał najwyższy czyli "szanuj bliźniego swego jak siebie samego"! A tak niedawno obecny papież powiedział " kim jestem , żeby ich oceniać"? A ty kim jesteś Klawy żeby oceniać tego chłopaka w taki sposób jak to zrobiłeś ? Nie uważasz Klawy że stetryczały erotoman , który się gzi publicznie na forach powinien powściągnąć trochę rozpuszczony jęzor zwłaszcza w sprawach dotyczących życia intymnego innych? Sam niczego ciekawego sobą nie reprezentujesz , poza rozbuchaną fantazją seksualną a tak łatwo oceniasz innych . Wstyd i żenada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he , jeśli na Erowizji liczą się układy to wyślijmy tam byle kogo , byle tylko miał jakieś plecy i nie ważne co i jak zaśpiewa czy na prawdę ważniejsze jest to pierwsze miejsce niż talent? ja się dziwię ze w ogóle Polska bierze w tym udział skoro nie ocenia się tam talentu , zdolności itp. tylko decydują układy , jaki jest sens brania udziału w czymś takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję koleżankom za bogate życzenia i piękne laurki. Dwa dni temu czytałem na dość poważnej stronie że Dzień Mężczyzn w Polsce nie jest obchodzony. A tu niespodzianka, i od wirtualnych i od realnych koleżanek z pracy dostałem dużo życzeń. l Wydaje mi się że obecnie dyskutujemy o artystach wyłącznie w swietle Eurowizji. Nikt ze słuchaczy i telewidzów w innych krajach nie będzie zgłębiał charakteru czy przemyśleń naszego wykonawcy. Raczej bazą do oceny będzie to co zobaczymy na scenie. To nie jest konkurs piosenki poetyckiej z profesjonalnym jury. W obecnych czasach na scenie liczy się nie tylko głos. Sami na siebie nie będziemy mogli głosować. Trzeba sluchacza jakoś przekonać żeby oddał głos i jednocześnie za to zapłacił. Różni artyści mają różne sposoby przekonywania. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Saam idąc Twoim tokiem rozumowania , to powinniśmy być o wynik spokojni , bo Szpak zdecydowanie bardziej interesująco prezentuje się na scenie niż Margaret , a biorąc pod uwagę że w ubiegłym roku wygrała taka indywidualność jak Conchita to i Szpak ma spore szanse :D , a oprócz intrygującego wyglądu ma jeszcze chłopak talent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nic dwa razy się nie zdarza", Conchita drugi raz nie wygra Eurowizji. Faktem jest że takie konkursy oglądają i głosy oddają w większości kobiety. To może dawać inny wynik od przewidywanego przez mężczyzn. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,jakos umknal mi Twoj wpis o tym ,ze czestuj***abeczkami ,jestem zabiegana dzisiaj ,ale to dobrze ,lubie tak :-) Babaczek niet ,bo ostatnio pieczone pojechaly w gosci :-) Jako ,ze Dzien Mezczyzn ,to pomyslalam o golonce ,ktora zareprezentowalam na wyzej zalaczonym obrazku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tezz jestemm
b.dobrze napisal gosc powyzej, szacun:) dlaczego mamy wysylac na eurowizje kogos byle jakiego? tylko po to zeby wygrac?? wiadomo, ze ten ranking nijak ma sie do muzycznych wartosci tam prezentowanych, odbiorcy, ktorzy maja muzyczna wrazliwosc zapamietaja Szpaka nawet jak nie wygra i zainteresuja sie jego zyciorysem, tu chodzi o reprezentowanie naszego kraju, a nie o wygranie, chlopak zasluzyl i tyle :) a Margaret z majtkami na wierzchu.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo nic dziwnego ze Klawemu sie podoba Margaret :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądząc po wstawianych przez niego obrazkach to raczej to co Margaret ma w majtusiach , ona mogłaby sobie poćwierkolić Józek smaruj wózek jedzimy po gnój i też by się Klawemu podobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he nagranie z eliminacji Margaret - zablokowana sciezka dzwiekowa :D szkoda, bo slychac roznice w spiewaniu na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie jestem za Szpakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Zwierzogród (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >>http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod >http://ma0.pl/r/s8Szwierzogrod Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu... Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
No i tyle w temacie.Super Daa🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 dzień dobry Wszystkim :) Dziękuje za piękne życzenia, karteczki, obrazki i serdeczności, i pamięć wszystkim dziewczynom 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×