Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Wiola ,chyba znow Cie pokusze babeczkami :D Cal ,wspomniala dzis o nich i tak mnie pokusilo ,ze juz sie pieka :D,ale tylko 3 .Pieke je w kokilkach ,wiec beda troche wieksze anizeli babeczko-muffinki .Dzis umieszalam na 'oko' ,dodalam sporo granoli i zurawiny ,bedzie pysznie :-) Hej Olivier ,poczestuj sie tez golonka ,jesli jeszcze cos zostalo ,choc obawiam sie ,ze nie jadasz miesa :-) ...Juz sie babeczki upiekly ,tylko nie polalam czekolada :-) http://static.mojewypieki.com/upload/images/przepisy/Muffiny%20z%20granol%C4%85/muffiny_z_gran_3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Kuszenie Daa babkami,to masz opanowane do perfekcji;-)A jakie dzisiaj robiłaś?Muszę zaopatrzyć się w sprzęt,bo mam tylko małe foremeczki,do Świąt muszę kupić:-) Zmieniłaś też widzę plany obiadowe,bo miał być czarny kawior,a wyszła golona;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny kawior byl :D ,a jakze .teraz zrobilam kawke i udzubne ciepla babeczke :-)No wlasnie dzis robilam jak leci ,nie trzymalam sie zadnej receptury ,po trochu wszystkiego ,wykorzystalam granole zalegajaca w szafce :-).Ulan drzemie przed rekolekcjami ,a ja ide poczytac ksiazke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
No to też pewnie super smakują,lubie kawałki orzechów w ciastach.To miłego relaksu Daa przy kawusi i lekturze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.youtube.com/watch?v=J2qS7Z7kwzE - Wspanialych chwil na wieczor :-) Dzis gdy odbieralam telefon i dzwonili mezczyzni (do Ulana w sprawach firmowych ),skladalam im zyczenia z okazji Dnia Mezczyzn .to byli zdziwieni i pytali 'to dzisiaj? ' ,takze ten dzien jednak u nas nie jest zbyt popularny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zasłuchałam się .... dobry wieczór:) Jak dla mnie Margaret też fajnie śpiewa, dorównuje wielkim piosenkarkom muzyki rozrywkowej głosem i urodą. Ma swój urok. Przyjemnie się jej słucha i ...ogląda;) Michała tak samo wysoko oceniam ale dodam jeszcze, że gdy go słucham mam jakieś dreszczyki emocji....i chce się go słuchać dalej;) Tak więc w skrócie muzyka Margaret jest super miła, rozrywkowa i ulotna a w muzyce Michała jest jakaś artystyczna iskra:classic_cool: poza tym pochodzi z miasta gdzie są moje korzenie ze strony mamy;) :D o Daa:) widze, że zapraszasz na tańce:) ja z chęcią mimo, że po pracy:D a jeszcze gdy się łyknie piwka to nogi same będą tańczyć:D dobrej nocy Daa.....a nie za wcześnie dla Ciebie?;) Dodam jeszcze, że Michał zupełnie niepotrzebnie zwraca na siebie uwagę tymi damskimi akcentami. Oby nie przesadził z tym na Eurowizji. No i czas na dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozjechałem sie dzisiaj z czasem zupełnie.,On poszedł górą a ja doliną. l dobranoc :) l kolorowych męskich ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy godziny normalnego snu musiało mi wystarczyć. Ale dla jasności dodam że wieczorem trochę pokimałem na fotelu. Pomimo tego okropnie ciężko się wstawało. I między innymi dlatego niezmiernie cieszę się że za kilka godzin zaczynamy weekendowanie. l dzień dobry! l Ze wstępnych ustaleń niezbicie wynika że dzisiaj Dzień Sołtysa. Nie tylko tego z Wąchocka. Świętują wszyscy sołtysi. A sotys to nie byłe kto. Sołtys może zdecydowanie więcej niż inni mieszkancy jego wioski .... znaczy może więcej w kwestii zarządzania terenem. Dzisiaj także Dzień Ku Czci Narzędzi Pracy. Trzeba koniecznie zadbać dzisiaj o narzędzia, najlepiej jakoś szczególnie. l udanego piątku wszystkim :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Z okazji Dnia Soltysa skladamy wszystkim soltysom pomyslnosci oraz wytrwalosci w rozwiazywaniu spraw dotyczacych wsi i jej mieszkancow :-) Wybory na soltysa ; https://www.youtube.com/watch?v=cSK1hsYhDQs :-) Moje narzedzia pracy dzis od rana sa w uzyciu i to nie ma zmiluj ,roboty mam moc :-) Dobrego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna amelia ææ
Witam przedweekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dzień dobry :) o Pozdrawiam otoczona wieloma narzędziami pracy :) zejdzie mi tak do wieczora. o miłego przedweekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie cehce mi sie logowa
Pozdrawiam i zycze Wam spokojnego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l witam wszystkich dzisiaj zarejestrowanych na filtrowaniu 🌻 l Ja dopiero dotarłem do domu. Musiałem niespodziewanie zostać dłużej w pracy. A potem rundka po sklepach bo trzeba było zaopatrzyć lodówkęi szafkę. Także reklamować nieudany wczorajszy drobny zakup. A teraz trzeba wzniecić ogień w piecu i na kuchni bo chłodno i głodno. Na błyskawicznej zupce chmielowej to najwyżej godzinkę pociągnę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,to tak do 2:00 sie obrobisz :-)Jutro wolny dzien ,wiec odespisz . Ja po poludniu spedzilam dwie godziny w przychodni lekarskiej gdzie lekarz poczestowal mnie woda z sokiem pigwowo -jakims tam i teraz niezbyt dobrze sie czuje .Moze mi czegos tam dodal :-) Dopiero po 22:00 ale musze sie polozyc ,bo kreci mi sie w globusie i jestem oklapla . Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daa zapamiętaj ! Nie pijemy żadnych napojów którymi częstują nas obcy :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Ja też przyjechałam z pracy do domu głodna jak wilk. Zjadłam banana i dwie kromki chleba z sałatką rybną neptun. I kilka białych winogronek. Mój weekend będzie w niedzielę i poniedziałek:) o Daa:) a dlaczego przyjęłaś nieznane picie od lekarza? przecież w przychodniach są baniaki z wodą i kubeczkami jednorazowymi i jej trzeba było się napić jeśli już byłaś spragniona. o Saam:) taką błyskawiczną piwną to trzeba z kawałem kiełbachy na gorąco wszamać :D wtedy dłużej pociągniesz;) o Ścielam swoje wyrko bo M już śpi bo ma na rano. Dobranoc wszystkim ...zarejestrowanym i podglądającym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamowystarczalny
Już się obrobiłem :classic_cool: jeszcze tylko trzeba sprawdzić czy wypłata wpłynęła bo jeszcze się okaże że za darmo pracuję obiecałem sobie ze rano wstanę w miarę normalnie więc też powoli idę w stronę łóżka l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych sołtysowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Wracam na łono Filtrowni sponiewierana przez chorobę a najgorsze jest to, że do pełnego wyzdrowienia jeszcze mi daleko😭 Na pewno czuje się lepiej niż w pierwszej części tygodnia, gdzie praktycznie dogorywałam:O ale od środy zażywam antybiol i jest lekka poprawa. Na tyle się poprawiło, że mogłam wreszcie usiąść przy kompie i poczytać zaległości. Cieszę się, że miło świętowaliście i Dzień Kobiet, również dziękuję za wszystkie życzenia👄 a także Dzień Mężczyzny. Wszystkim panom składam najserdeczniejsze życzenia🌼 😍 👄 Proszę wybaczyć za spóźnienie. Widzę, że emocjonowaliście się wyborem piosenki do Eurowizji. Myślę, że tak jak przy każdych wyborach gusta są podzielone. Cieszę się że wygrał Misiu, chyba pisałam że od początku jego kariery bardzo mu kibicuję. Nic na to nie poradzę, że cenię ludzi nie za to jak wyglądają, tylko ich oryginalność i determinację w realizowaniu siebie. Pewnie to dlatego, że ja tych cech nie posiadam a bardzo chciałabym. Z niepokojem również przeczytałam wpis Daa i piciu jakiegoś soku u lekarza. Myślę, że lekarz nie zrobiłby Daa krzywdy, ale po co częstował Daa sokiem ? Chciał ja namówić na zakup? a może to był jego wyrób domowy i chciał tylko się pochwalić jakie to dobre soczki on produkuje. Mam nadzieję że Daa, czuje się dziś lepiej i nie zaprzestanie w pieczeniu coraz to nowych mufinek. Calinessa, czyżby i Tobie wysiadała pralka? Masz rację, pralka ma prać a nie bajerować. Mam nadzieję, że uda Ci się wybrać coś dobrego w przyzwoitej cenie. Wiolka co z psinką ? doszła już do siebie ? nie mogłabyś powiedzieć czy nad morzem byłaś służbowo czy prywatnie ? Mam nadzieję, że dobrze podładowałaś akumulatorki, bo pobyt nad morzem niezależnie od pory roku zawsze jest fantastyczny, zwłaszcza jeśli spędza się go w miłym towarzystwie. Jola , co u Ciebie ? Czy nadal pracujesz, czy znalazłaś już coś nowego? Saam, dużo o Tobie ostatnio myślę i są to niespokojne myśli. Czyżby coś się działo o czym nam nie chcesz tu pisać ? Klawy, nie będę Ci dokładać, dziewczyny napisały już swoje i ja popieram ich zdanie. Myślę, że po Tobie to i tak spłynie jak po kaczce. Olivier, podróżniku nasz miły, gdzie i w jakiej części kraju obecnie przebywasz ? Znów nas zaopuściłeś trochę, czyżby powodem był podobnie jak u Klawego inny topik ? Zuzanno, wstałaś już ? Jakie plany na dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz może kartka z kalendarza; Mamy dziś sobotę 12 dzień marca. Imieniny obchodzą: Bernard, Grzegorz, Innocenty Przysłowie: „Po świętym Grzegorzu nie paś bydła na zbożu” Biedne bydlątka, od teraz będą musiały skubać rachityczną trawkę :O Świętujemy dziś także ; Dzień Matematyki Światowy Dzień Drzemki w Pracy. Niewielu dziś pracuje, ale skoro już, to znaczy mogę się zdrzemnąć w pracy? I jeszcze piękny cytat; „Miłość to uczucie, którego żądać nie można; jest darem, nie osiągnięciem.” - Irena Jurgielewiczowa Zapraszam na kawusię; http://www.beautyshow.pl/wp-content/uploads/2012/06/kawa2.jpg I zieloną herbatkę ; http://faktydlazdrowia.pl/wp-content/uploads/2013/03/Depositphotos_9615402_s.jpg dorzucę jeszcze mufiny Daa, http://babeczka.zuzka.pl/wp-content/uploads/2012/03/muffinki_z_m-n-m_s_2.jpg Smacznego życzę. Teraz już muszę kończyć, czy chcę czy nie, wyjechać z domu muszę, bo zakupy trzeba zrobić, w lodówce tylko światło:O Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! szary i lekko dżdżysty ale ptaśki mimo to śpiewają pełnymi dziobkami:) słyszałam w tv, że wczoraj wróciła pierwsza para bocianów w zachodnio-pomorskim. Ferdzi:) cieszę się, że wróciłaś do świata i do nas👄 uważaj na siebie bo widać, że chwilami jesteś kr/uchą na zdrowiu. Pralka wysiadła i czekam na wolne by zakupić nową. Jakoś nie chcę zlecać tego zadania nikomu. A góra pranie rośnie:D Udanych zakupów Ci życzę:) o Ja nie mogę się zdrzemnąć w pracy, mogę jedynie odpłynąć myślami na chwilę... A nie lubiana w szkole matematyka teraz na każdym kroku się kłania, nawet cosinusy i tangensy tyle, że bez ich obliczania:D http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201205/1337027049_by_andrewusain_600.jpg idę ale na herbatkę i porobić kilka przelewów powypłatowych o miłej soboty wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Moi drodzy ,to juz nie jest smieszne ,tzn.ten moj stan .Nie moge normalnie funkcjonowac ,dalej kreci mi sie w glowie .Wczoraj niby zazartowalam ze byc moze lekarz cos mi dodal do wody z sokiem ,ale dzis roznie mysle ,bo on bywal 'niewyrazny'na sluzbie nie raz ,nie dwa .Jednak chce wierzyc ,ze to jest po prostu jakis zbieg okolicznosci ,choc wczoraj wyjatkowo zasnelam gdy tylko przylozylam glowe do poduszki,a przeciez zawsze mam problem ze snem .Siedze wcisnieta w fotel i czekam kiedy ten kreciol miprzejdzie ,bo przeciez sobota i mnostwo pracy czeka ,w tym pieczeie babeczek :-).Musimy zrobic zakupy ,bo tez tak jak u Ferdzi wnet zostanie tyko swiatlo w lodowce :-) (nie ,tak zle nie jest ).Ulan nie czekajac na poprawe mojego samopoczucia kupil juz 2platy zeberek i 2 kg.karkowki i wedline .Oczywiscie te zakupy robil w łacznosci telefonicznej ze mna :-),za co otrzymal pochwale od pan ekspedientek :-) Ferdzi ,jak dobrze ,ze juz wychodzisz z chorobska ,przeciez mialas w planie przygotowania do swiat ,okna itp.Ja tez myslalam ,ze dzis zdejmiemy firany i przelece okna ,chocby dwa ,a tu nic z tego . Przeczytalam ksiazki i chocbym miala na czterech ,ale musze byc dzis w bibliotece :-). Mili ,zycze fajnej soboty ,bez kreciola w globusie ,no chyba ,ze ktos chce i sobie w tym dopomoze :-) Ulan zbiera sie do fotografa ,a raczej fotografki i tez od razu pojade z nim zalatwic zakupy i te inne sprawy .Bede mocno podpierala sie Ulana ,najwyzej ktos pomysli ,ze jestem 'pod wplywem ':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdybym musiał teraz jechać do pracy to i tak bym się tam nie zdrzemnął bo czeka pilna robota. Poza tym nie zmobilizowałem się do wcześniejszego wstania i jestem w miarę wyspany l dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 bardzo się cieszę że już czujesz się na tyle lepiej aby pobyć z nami. l hej Celinko 🌻 bociany pewnie chciał mieć pierwszeństwo w wyborze miejsca i w wyborze mieszkania . Mam nadzieję że nie będą marzly zbytnio. l Dzisiaj w planach prace porządkowe w domu ..... znaczy zwykłe sprzątanie ale w okularach co by za dużo nie pominąć bo goście zajrzą w niedzielę. Sprawdzam też czy moja pralka działa. Póki co to z zapałem zabrała się za robotę. l udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 chciałbym jakoś Ci ulżyć w cierpieniu więc wymyśliłem pewien sposób. Skup się na chwilę i dokładnie się zorientuj w którą stronę Ci się kręci w głowie. Następnie obracaj się wokół własnej pionowej osi w przeciwnym kierunku. Po chwili bilans kręcenia wyjdzie na zero i poczujesz się dobrze :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi 🌻 u mnie wszystko idzie w dobrym kierunku, nic ani nikt mnie nie niepokoi. No może poza tym że miałem coraz wcześniej chodzić spać a jest odwrotnie. Widocznie choroba postępuje :p ale bez obaw, za tydzień dotrze do mnie antidotum na tą przypadłość i będzie poprawa :D l Kawkę zostawiam na później bo na razie mam ogień w buzi. Zachciało mi się pikantnego "śledzika na raz" Babeczkę jedną też zaklepuję l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam:) myślę, że wykorzystałeś matematykę po tym śledziku i się naπłeś? a może nawet πwa?:D Daa:) ja myślę, że to był sok ze spirytusem(lekarze mają go w zasięgu ręki) a że Ty nie możesz alkoholu to dlatego tak Tobą obraca;) masz po prostu kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wróciłam już, albo dopiero, bo zakupy wcale duże nie były, ale spotkałam wnusię z synową i przy jej podpowiedzi zakupiłam coś dla najmniejszej wnusi ale dużej też nie pominęłam:D Nie pisałam Wam, ale chciałam dziś kupić TV..to już któryś raz mnie tak nachodzi:D Jak już jestem w sklepie przychodzi jakby opamiętanie i ....rezygnuję...w sumie po co kolejny tv i tak nie ma co w nim oglądać:( A tak serio, to jeszcze nie przesądzam sprawy i upatrzony egzemplarz mam, tyle że w sklepie mieli tylko ten co na wystawie, więc muszę poczekać aż dowiozą nową dostawę, może do tej pory zdecyduję się już na 100% :D Choć wyszłam dziś z domu, wcale nie jest mi lepiej, czuję się podobnie jak Daa, też mam kręcioła w głowie:O W poniedziałek koniecznie muszę do kontroli i po dalszy antybiol, albo całkowitą jego zmianę, bo jak na 3 i pół dnia zażywania, efekty są takie sobie, dla mnie mało zadowalające. Daa, i tak Cię podziwiam, źle się czujesz a i tak, jedziesz gdzieś coś załatwiasz, zmuszasz się do pieczenia itd. Moje plany zatrzymały się w miejscu, nic na to nie poradzę. Mam jeszcze tydzień do przyjazdu młodych, może dam radę a może nie. W sumie świat się nie zawali, jak przyjadą i sami wymuskają swoje mieszkanie a moje może być brudne, nie przejmuję się tym wcale. Calinessa, popieram Cię całkowicie, musisz sama sobie wybrać pralkę, przecież to Ty będziesz jej używać. Nie dawno moja koleżanka kupowała pralkę i trafiła akurat na taką promocję że nie dość że kupiła ją taniej, to jeszcze w gratisie dostała i proszek do prania i coś tam jeszcze, no ale to straszna farciara jest, więc może dlatego. Myślę, że na spokojnie pojedź do sklepu, pooglądaj pralki, posłuchaj co radzi sprzedawca i wtedy podejmij decyzję,którą chcesz mieć a następnie sprawdź cenę w necie i dopiero zdecyduj gdzie ją kupisz. Saam, jak mam się o Ciebie nie martwić, skoro właśnie miałeś chodzić spać o przyzwoitej porze a zaglądasz na topik o takiej godzinie, jakbyś nie miał zamiaru wcale się kłaść. Wiesz, może mnie nie tylko to niepokoi. Jeszcze może sama nie wiem, ale intuicja mi podpowiada że coś jest nie tak....zresztą może przewrażliwiona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×