Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

An ,mialas pierwsza przyjemnosc przepychania :-) Byc moze tak nalezy rozumiec ten cytat :-) Saam ,zapewne nie jest draniem :-),to widac i czuc :-) No nie wiem czy ta piosenka przypadnie do gustu Saama ,jak zauwazylam to on gustuje w takich Disco (nie mylic z Disco Polo :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam reportaz o dziewczynie z choroba Lesniowskiego -Crohna i bardzo wzruszylam sie ,eh ,jestem taka miekka ,a mowia ,ze trzeba byc twardym ,no nie potrafie :-) Spokojnej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamotnik
dobry wieczór :) pozdrawiam wszystkich dzisiaj zapisanych 🌻 l dopiero o 21 wróciłem do domu po bardzo ciężkim dniu. Miałem wiele spraw do załatwienia po pracy i sporo jak na moje możliwośc****eniedzy do wydania. A po powrocie do domu nie mogłem nawet paść na pyszczek bo czekała jeszcze jedna sprawa, oczywiście nie cierpiąca zwłoki. I teraz to ze mnie są zwłoki. Ale może jakoś się do łóżka dowlokę. i Celinko :) po prostu skończył Ci się pakiet internetowy. Trzeba było wejśc na ebok *110# i wyłączyć usługę. Nastepnie analogicznie uru-c-homić nowy pakiet. l To prawda że bardziej mnie rusza rytmiczna i energetyczna muzyka. Ale lubię też posłuchać nastrojowej, zwłaszcza gdy w swojej dłoni trzymam delikatną kobiecą dłoń. Nie musi być to realna dłoń, nawet niekoniecznie musi być to dłoń. W sumie to nawet lepiej żeby to było coś więcej niż dłoń ;) I I dobrej nocy wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamorodek
Zamiast zastanawiać się co Oscar Wilde miał na myśli zacytuję złotą myśl saama :classic_cool: "Mężczyzni nie mają bardzo ciężkiego życia bo mają dobrze rozwiniętą intuicję i potrafią trafnie wybrać" l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli kobiety pozbawione sa intuicji ,czy tak ? :-) 'Zadna kobieta nie powiedziala nigdy calej prawdy o swoim zyciu ':-p 🖐️ :-) ...Tez tak potrafi.....ilam 😭 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) o Jeszcze dziś trzeba przemęczyć pracowanie do pierwszej w nocy i dwa dni wolnego!:) o U mnie dziś gorące lato tylko....morza brak😭 W ostatni dzień a właściwie noc pobytu w Ustce była potężna burza. Pierwszy raz nad morzem widziałam i słyszałam burzę. Pierwszy raz również podczas pobytu doświadczyłam brak wiatru i prawie gładkie morze. Kilka takich dni było. o Daa:) ten Oscar Wilde widać też miał coś za uszami skoro taki cytat mu przyszedł do głowy. Albo był singlem albo obserwował żonatych kolegów:D I przyznam, że mam odczucie, że potraktował kobiety w tym cytacie przedmiotowo chcąc przedstawić istotę zachowań rodu męskiego. o An:)mimo, że to dla Saama było to też posłuchałam LP i stwierdzam, że ma piękny osobliwy głos. Pokusiłam się na tłumaczenie tekstu i faktycznie musiała przeżyć stratę partnerki. Jak dla mnie to ma ona trochę wygląd faceta:P i może to było przyczyną rozpadu związku. Bo jak lesbi to powinno być raczej mocno kobieco :P o Saam:) dzięki, może to dlatego straciłam możliwośc pisania i odtwarzania yt. Coś mi się wydaje, że po wyłączeniu usługi, kod włączający był nieco inny. Telefon odpowiedział po wklepaniu kodu 110, że jest problem z połączeniem lub nieprawidłowy kod MMI. Teraz to już mam laptopa ale jutro pójdę z tym do salonu bo po co się głowić. Co rusz te usługi zmieniają. Teraz na stronie Plusa nie widzę takiej co kosztuje 15 zł miesięcznie za net. Przy okazji obejrzę inne modele. Jednak lepiej mieć co najmniej dwa telefony albo jakiegoś tablecika w zanadrzu:D o Ferdzi pewnie dogadza małej bo to już ostatni dzień wakacji. Moje na razie mają mnie dosyć ;) Mimo, że umęczyły mnie trochę to cieszę się, bo takie wspomnienia z wakacji ze mną zostaną im na zawsze:) o Miłego dnia Wam życzę:) .....a piosenkę Saama na dobranoc już zablokowano:( i nie zdążyłam się z nią zapoznać. ...jednak ciekawość zwyciężyła i zapoznałam się z tańczącymi dziewczynami na dailymotionie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Daa - Wy duzo piszecie. To ja sobie Was poczytam. Od czasu do czasu i tak cos pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) l cześć Celinko 🌻 I Witaj Zuziu 🌻 I trochę dziwne z tym teledyskiem bo tam nie było nic nadzwyczajnego. Po prostu tańcząca dziewczyna. W sumie to wybrałem ten plik ze względu na muzykę. Cielinko :) 110 działa od zawsze w Plusie. Tylko trzeba poprzedzić gwiazdką i zakończyć płotkiem. Tam też wśród pakietów internetowych można znaleźć za 15 . Ale to chyba tylko raczej w mixPlusie. I Zuziu :) ale my też lubimy słuchać co masz do powiedzenia .... znaczy do napisania. I Dzisiaj Dzień Wolności i Solidarności. Wolny to może się poczuje za godzinkę kiedy skończę pracę. Natomiast solidaryzuję się w tej chwili z filtrowniczkami we wszystkich ich poczynaniach. I udanego środowego popołudnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Nie mam dzisiaj melodii do pisania :-),ale mam pewna wiadomosc do przekazania :-).Otoz niespodziewanie zadzwonila nasza kolezanka Meri i prosila Was wszystkich serdecznie pozdrowic na czele z Gospodarzem Markiem (to jej slowa )i jej ulubiencem Olivierem .No coz ,nie wiemy co sie dzieje z Olivierem ,ale moze przeczyta te slowa i odbierze pozdrowienia :-) Meri nie moze pisac ze wzgledow technicznych ,ale miejmy nadzieje ,ze znow do nas dolaczy gdy komputer zostanie naprawiony :-) Spokojnego wieczoru :-) ....Taki mam dzis nastroj 😭:-) https://www.youtube.com/watch?v=yHerjXnNWwA 'Gdy kiedys znow zawolam Cie -Krzysztof Klenczon Caly dzien jestem taka w szponach nostalgii 😭 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Jak bede miala cos ciekawego to na pewno napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamarek
dobry wieczór :) l Jeszcze jestem niewyrobiony więc tylko chwilkę jedną pofiltruję. l Danusi bardzo dziękuję za pozdrowienia od Merii. Oczywiście saamej Merii również dziękujemy 🌻 bardzo się cieszę że koleżanka nie zapomniała o nas. Pozdrawiamy i czekamy na osobiste przybycie :) l Dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych wolnycz ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamarek
...wolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj saam
Glorya - Casi, Casi l https://youtu.be/-z288zpiRRk l p.s. udało mi się tylko tytuł rozszyfrować casi casi - prawie prawie l A ja prawie prawie jestem na poduszkach. Jednak "prawie" robi wielką różnicę .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idac za wieczorna nuta Saama powiem Casi ,Casi ,prawie ,prawie 'doszlam ' :-),czyli pozno ,ale lepiej pozno niz wcale :-) Dzien Dobry 🖐️ Coraz ciezsze sa drzwi do naszej 'dziupli ':-) ,co widac :-),nic to ,dam rade :-) U mnie nic ciekawego sie nie dzieje ,scenariusz praktycznie powtarzalny kazdego dnia ,ale lepiej niech tak juz zostanie ,anizeli mialby zdarzyc sie jakis wybuch . Dzisiaj imieniny obchodzi Bronek :-),jesli takowy tu jest ,niech da znac :-) Jest tez dzis obchodzony Dzien Kombatanta ,taki tu z pewnoscia nie wystepuje :-) Dobrego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Dzień dobry ! :) I Na wstępie życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku .... szkolnym. Ja póki co ze szkołą żadnych powiązań nie mam. Nawet nauczyciele których miałem w rodzinie przeszli na emeryturę. Dzisiaj to chyba tak jak dawniej tylko formalności a pierwszy dzwonek na lekcje raczej jutro. Ja dalej uczę się zaocznie i saamodzielnie. Trzeba zaznaczyć że właśnie dzisiaj pewien rozdział skończyłem i zamknąłem. Od dziś zabieram się za inny. Podobny bo częściowo również związany z prawem. I Pogoda u mnie dalej wakacyjna, jest ciepło i bezchmurnie. I udanego czwartku wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Danusiu 🌻 nie jestem pewny czy wczoraj dobrze wybrałem język do tłumaczenia. Nie biorę na siebie odpowiedzialności gdy okaże się że nasze casi casi oznacza intymną czynność łóżkową ;) :D I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, słoneczne dzień dobry:) o Ja nauki też mam za sobą. Ostatni egzamin miałam w lutym i szkoła(jazdy) zakończona :D ale jak wiecie ....całe życie człowiek się uczy ...;) o Daa:) u mnie ani Bronka ani kombatanta nie ma. Żadnej edukacji sobie nie postanowiłam więc świętuję dzień wolny i do teraz saamotny bo M ma na rano;) o Saam:) nic z tego:D żadnych łóżkowych ekscesów:P casi to po hiszpańsku "prawie" i basta:)no chyba, że w łóżku znajdzie się ciałko jakiejś Kasi;):D powodzenia w zgłębianiu nowego kierunku studiów życzę:) o Też się cieszę, że Meri zaglądnęła i pozdrawiam ją serdecznie👄przyznaję, że trochę nam się urwał kontakt:( o miłego dnia:) .....kurcze, tyle sobie naobiecywałam, że zrobię w dzień wolny a ogarnął mnie taki leń😭 że idę po najmniejszej lini oporu. Pranie się samo pierze, chwasty ma moich ,,hektarach,, też same rosną:D obiad to wyjęty z zamrażarki bigos. Trochę pojeździłam mopem i czekam na przypływ chęci. Dobrze, że jutro też wolne:) Chyba się wyłożę na leżaku i poopalam by ustkowa opalenizna nie zeszła zbyt szybko:D ...ech...przecież Meri nie zajrzała tu tylko zadzwoniła do Daa:D chyba dopada mnie pourlopowa deprecha:-o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam czwartkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Wszystkim Call smutasy są okropne i.. Daa też je ma..:(Kochane jakoś takoś może uda Nam się wspólnie je odgonić..Może LP pomoże:)Albo nie! wyszukam coś z rodzaju spokojnego . takiego przy którym Saam będzie mógł wirtualną łapkę poczuć w swojej dłoni:)Może coś z saamą linia melodyczną ?Zaraz coś znajdę i wrzucę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniany beznicka
A wy tu ciągle........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×