Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Anonna
Dwaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shik shak saam
Aby odpłynąć w kosmos to najpierw trzeba nieziemsko ziemskiej przyjemności doznać ;) l Maria Shashkova - "Shik Shak Shok" l https://youtu.be/M55rIQbBVqI i dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamochwała
A na noc proponuję Jolene ..... oczywiście saam siebie l Twój uśmiech jest jak tchnienie wiosny, Twoja skóra jest delikatna jak letni deszcz, I ja nie mogę się z Tobą równać, Jolene. I mogę łatwo zrozumieć, Jak łatwo możesz mi odebrać mojego mężczyznę, Ale nie wiesz co on dla mnie znaczy, Jolene. On mówi o Tobie przez sen, Nie ma nic co mogłabym zrobić, By powstrzymać się od płaczu, kiedy wymawia Twoje imię, Jolene, Jolene. l lMiley Cyrus - Jolene i l https://youtu.be/wOwblaKmyVw l dobrej nocy wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Wzruszająca piosenka Saama na noc...myślę, że Jolene sama może połowicznie rozwiązać problem. Bo ten mężczyzna też powinien wykreślić sobie ją z głowy. I co za sprawiedliwość?😭 Dwie osoby muszą zrezygnować ze szczęścia i być może cierpieć by jedna mogła być szczęśliwa:) o Właściwie dziś powinnam siedzieć cicho i milczeć bo dziś Dzień Dużego Rozmiaru:D a ja mam M jeśli chodzi o odzież;) o Muszę nadrobić zaległości z wczorajszego dnia i właśnie lecę już na zakupy. o Baj, baj tymczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie będę siedział cicho. I nie chodzi o to że zaliczam sam siebie do dużorozmiarowców. Rzecz w tym że nie wiem jaki jest punkt odniesienia :p I dzień dobry ! :) I cześć Celinko 🌻 w tej piosence nie był opisany jakiś drastyczny przypadek. Z historii i z życia wiemy że bywa i tak że czasem muszą cierpieć tysiące albo nawet miliony aby jeden człowiek mógł się poczuć szczęśliwy. Oczywiście do takiego typu postępowania wnoszę swój dużych rozmiarów sprzeciw. I Przez okno widzę że słońce jest obecne. Co z tej obecności wynika sprawdzę już za półtorej godziny jak skończę pracę. Dzisiaj trzeba zrobić większe zakupy bo w sobotę nie ruszam się z domu. Lodówka nie może świecić pustkami bo w niedzielę pewnie będą goście. I udanego piątku wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochani🖐️ po południu ;)już w większości pewnie po pracy:)Saam ta piosenka Miley pochodzi z repertuaru jej matki chrzestnej, a jest nią sama Dolly Parton:)Przyznam szczerze, że dawno jej nie słucham .Ładny utwór ma swój czar.Daa pojecia nie mam w jaki sposób mam obchodzić dzisiejsze święto ...mhhm może to chodzi o poczucie humoru rozmiarów xxl.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przedwieczorowo:) o An:) świętować można na różne sposoby. Ot, chociażby tak jak ja ujawniając rozmiarówkę swoich bluzek:) mimo, że to mały rozmiar :( ale można też podać nr buta:D Ale skoro dziś świętują duże rozmiary to wspomniana przez Ciebie Dolly Parton może nam zaśpiewać bo słynie z dużego rozmiaru...biustu:P przy stosunkowo drobnej kiedyś budowie;) https://www.youtube.com/watch?v=nwBNBcFAFso o Byłam w Salonie Plusa i nawet tam nie umiano pomóc mojemu fonikowi. Mam zadzwonić na infolinie plusa:-o bo miałam przedłużonego mixa z innymi promocjami. Ale jeszcze nie dzwoniłam bo ciągle coś ważniejsze... o miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor 🖐️ Dzis mialam dzien jak dla mnie ,albo jak na moja kondycje bardzo intensywny .Rano robilam zakupy na targu roznorakie ,potem byly zakupy chemiczne ,potem obuwnicze (jutro jade zwrocic ),potem wizyta u fryzjerki ,potem obiad ,potem pieklam duze muffinki ,potem cos tam ,cos tam ,teraz piore drugie pranie ,potem bedzie trzecie i chyba na jutro zostawie czwarte pranie :-).Prawda ,ze pracowity mam dzien ? :-) Cal ,znow sie rozmymlalam :-),wysluchalam 'ze ten ,ze tamten ':D A gdzie Ferdzi sie podziewa ? .Ferdzi ,nie milcz tak dlugo ,bo zupelnie odzwyczaisz sie od nas :-) Pralka pika w rytmie czacza :-) ,wiec zmykam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam przed chwilą wpis i już sama nie wiem czy pojawi się czy zniknie ,bo tak się stało że wywaliło mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To napiszę jeszcze raz to ,co pochłonęły otchłanie kafe .Odtworzę .Call ,Dolly ma z pewnością powod do swiętowania dziś rozmiarówki;)A ja chętnie poświętowałabym ten humor .Oglądnęłabym z przyjemnością komedię.Może ktos podpowie co jest warte do obejrzenia na odprężenie i relaks śmiechem?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An:) Twój wpis chyba jednak poleciał w kosmos;)szkoda:( hmm... ostatnio mało filmów oglądam więc nie podpowiem....Ferdzi chyba chodzi do kina ale cosik ostatnio nie ma czasu pisać:( Saam to pewnie świętuje swój duży rozmiar skoro przypisał go sobie:):D punkt odniesienia zależy od punktu widzenia albo siedzenia:D o Daa:) a co z tymi butami nie tak?że zwracasz? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Juz wieczor. Ale przed nami weekend wiec mozna bedzie odpoczac. Czy ktos z Was rysuje albo maluje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stalking jest często powiązany z czynami karalnymi, tj. obrazą i zniewagą, zniszczeniem mienia, przemocą domową. Przykładowe zachowania definiowane jako stalking to śledzenie ofiary, osaczanie jej, poniżanie w oczach innych oraz niszczenie jej dobrego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosciu - Topiki Ci sie pomylily ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak Saam ma święto ...ależ ja nie domyślna!!!To na przeprosiny Saam Sorry :)👄 *idę poszukać jakieś komedii w końcu należy mi się całkowity odpływ w gupawkę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia:), ja umiem rysować, z plastyki zawsze miałam piątki. Ale teraz to tylko codziennnie rysuję kreskę pod okiem i maluję rzęsy:) Kiedyś kilka obrazków koleżankom namalowałam...teraz nie ma czasu na takie przyjemności. ...doedytuję dobranockę życząc dużorozmiarowych snów:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megasaam
Podobno "duże jest piękne". Trudno się z tym nie zgodzić przyglądając się tym modelkom na wybiegu. l https://youtu.be/pZ4t6kTT08k i Nie wyklucza to wcale twierdzenia że małe jest nie mniej piękne. Takimi właśnie rozważaniami zamykam piątkowy pobyt w wirtualnym świecie l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych dużych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! :) I Za oknem letnia słoneczna pogoda. Jedynie delikatny wiaterek może przeszkadzać w plażowaniu i kąpielach słonecznych. Biegłej nocy po raz pierwszy w tym roku słyszałem świerszcze. Ale bocianów już nie widać, pewnie odleciały. Jaskółki jeszcze fruwają ale jakoś ich niewiele. Jutro pogoda ma się już popsuć więc dzisiaj trzeba złapać kilka promyków na skórę. Lato się kończy a ja słabiutko opalony. Tylko nie wiem jak będzie z wolnym czasem bo postawiłem sobie sporo zadań na dzisiaj. Oprócz gruntownego sprzątania domu muszę zrobić przegląd pieca. Miał być wymieniony ale z braku zdecydowania został i musi być naprawiony aby służył jeszcze jeden sezon. Wieczorem planuję zrobić ciasto bo jutro zajrzą goście. Mam obawy ale chyba zaryzykuję by do ciasta wykorzystać aronię. I udanej soboty wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio. Saam - Ty za duzo pracujesz. Odpoczac tez trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Saam :) nic się nie martw, opalanie przyspiesza starzenie się skóry więc tylko zyskasz jeśli nie uda Ci się opalić;) Ja się opaliłam przypadkiem:D bo nie spodziewałam się takiej słonecznej pogody podczas urlopu. Stawiałam na spacery a wyszło plażowanie:) Co do ciast to wiadomo powinna się wypowiedzieć nasza specjalistka Daa:) Gdy kiedyś miałam olbrzymi krzak aronii i piekłam częściej ciasta to pamiętam, że z saamą aronią nie było efektu smakowego jedynie wizualny. I dobrze było by wzmocnić aronię dodając inny owoc np. jabłko, śliwkę czy wiśnię. o A ja właśnie kończę porządkować odświeżoną łazienkę a po południu do pracy. U mnie też letnia pogoda chociaż wyczytane przysłowie w kalendarzu głosi, że: wrzeszczy wrzesień, że już jesień:D Świerszcze widziałam wczoraj ale koncertu jeszcze nie było. Może u mnie dopiero szykują smyczki ?;) o miłego weekendu wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dokladnie. Opalanie wcale nie jest takie zdrowe. Zwlaszcza zbyt dlugie i na zbyt mocnym sloncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×