Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzień dobry! :) I cześć Fergie :) z okazji urodzin przyjmij najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz spełnienia marzeń. Dla Ciebie specjalny bukiecik 🌻 🌻 🌻 Podobno najbardziej pożądanym przez kobiety prezentem jest wycieczka. Zapraszam więc Ciebie na wycieczkę w egzotyczny zakątek świata. I https://youtu.be/X9IxkrhGoAM I Dziękuję za poczęstunek nad torcikiem muszę popracować chyba :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Danusiu 🌻 dziękuję bardzo za przypomnienie. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry uroczysty:) o Daa:) ja też spróbuję by życzenia były bardziej mokre:P :D o Ferdzi:) przyjmij również moje serdeczne życzenia🌻 o http://e-kartki.net.pl/kartki/41/2/d/28987.jpg o a ponieważ Twój torcik u mnie się nie otwiera zaserwuję wymowny;) http://www.cukierniasankiewicz.pl/i/torty/urodzinowe/3-m.jpg o i ponieważ wiem co kobietom(takim jak my:P ) w duszy gra zapodam jeszcze bardziej wymowny:D http://www.ptys.pl/files/simple-gallery/img_156.jpg a ponieważ jest tylko dla Ciebie nie musisz go kroić tylko...no wiesz... :P i w tym świątecznym nastroju życzę wszystkim miłego dnia ;) ...okazuje się, że w Ferdzi linku do tortu trzeba kliknąć tylko pierwszą linijkę do jpg i otwierają się truskawkowe smakowistości:) dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Celinko 🌻 masz rację, link z tortem truskawkowym rzeczywiście się otwiera. Więc ja pozostanę przy tym bo ten anatomiczny jakoś mnie nie pociąga :p I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w kalendarzu jeden z dni w którym świętują postacie z bajek. Nie tylko z tego powodu wyratowałem przed chwilą z poważnych opresji około 10 żabek i jedną jaszczurkę. Niestety po odzyskaniu wolności żadne z nich nie zmieniło się w fajną panienkę niekoniecznie z tytułem księżniczki co by pięknym uśmiechem i słodkim pocałunkiem podziękować swojemu wybawcy. Szarmancki rycerz saam musiał się zadowolić widokiem oddalających się i znikających w trawie żabich pośladków. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam:) w Twoje urodziny dostaniesz odpowiednio anatomiczny tort :P o ile nie będziesz się czaił z urodzinami:D A gdzież to były uwięzione te zaklęte żabie księżniczki?:D czyżby w jakiejś beczce deszczówki? a słodkiego buziaczka pewnie dzisiaj dostaniesz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo z nowym tygodniem. Ferdzi - Wszystkiego Najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ,ho ,ho :-).Wracam po calodniowym wojazowaniu myslac ,ze trafie na huczna zabawe urodzinowa ,a tu nic sie nie dzieje ,nikt nie tanczy ,nikt nie wznosi toastow ,co to ma znaczyc ? :-).Solenizantka tez strajkuje ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie że dopiero teraz jestem i to na moment, ale dziś to naprawdę dziwny dzień miałam. Od rana i w sumie prawie cały dzień, kłopoty z netem, raz jest za chwilę nie ma. W międzyczasie odbierałam telefony i gadałam z dzieciakami z wyspy. Popołudniu znów wpadło kilka osób i koło 18 zwyczajnie padłam jak kawka. Teraz wstałam na chwilę, by Was przeprosić za swoją nieobecność i bardzo ale to bardzo podziękować za wszystkie wspaniałe życzenia. Szczególnie dziękuję Saamowi, który zafundował mi podróż w piękne egzotyczne miejsca. Dzięki temu latałam samolotem, fruwałam na spadochronie, szalałam na motorówce i inne ekstremalne przyjemności były moim udziałem. Dziękuję Saam👄, skąd wiedziałeś że właśnie o takim prezencie marzyłam? Dziś taka muzyka mi towarzyszyła prawie przez cały dzień; https://www.youtube.com/watch?v=lP8b_s9v8Ao Niestety, nie mogę dłużej z Wami posiedzieć, bo jeszcze czeka mnie długa rozmowa na skypie. Pożegnam się więc życząc Wam dobrych snów, miłej spokojnej nocy. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia, muzykę i piękne torty👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) I Ja miałem dzisiaj długą konferencję rodzinną. Tym razem sprawa nie dotyczyła mnie bezpośrednio i była z gatunku trudnych ale pozytywnych. Zawsze to jakaś odskocznia od ciągle tego samego, czyli moich problemów I Zbulwersowała mnie trochę dzisiaj taka sprawa. Otóż zrobiłem po pracy telefonem kilka zdjęć o charakterze dokumentalnym. Związku z przyrodą to praktycznie nie miało. Po pewnym czasie ( nawet nie zauważyłem kiedy) google przysłało mi informację wraz z tymi zdjeciami że mogę je upublicznić klikając w przycisk obok. Był tam dopisek Słowiński Park Narodowy. Byłem do tej pory przekonany że robiąc fotki zapisuję je w pamięci telefonu tylko dla siebie i ewentualnie udostepniam tylko według własnego uznania. Dziwne to i sprawdzające że poczułem sie mniej bezpiecznie I Dobrej nocy wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Dziś wszystko mam nadzieję wróci do normalności i net nie będzie szwankował. Choć za oknem podobnie jak wczoraj czyli deszczowo, burzowo, to i tak dziś jestem w lepszym nastroju niż wczoraj. Obudziłam się jak zwykle bardzo wcześnie, choć wczoraj długo zasnąć nie mogłam. Myślę, że za dużo emocji i wrażeń jak na jeden dzień, no i ta mała drzemka, odsunęły ode mnie sen wtedy kiedy powinien przyjść. Teraz poczytałam swoje wpisy i widzę, że kiepską byłam jubilatką, bo nawet nie postawiłam szampana, ani nawet nie zrobiłam drinków ...eh...może za rok będzie lepiej :D Saam, masz rację coś się zmieniło w telefonach i mam podobne odczucia jak Ty. Ostatnio system kazał mi zaktualizować fejsa, a kiedy to zrobiłam, pod spodem miałam ocenić tą nową aktualizację jako....i tu pada moje prawdziwie imię i nazwisko, mimo iż na fejsie jestem zupełnie pod innym :O Teraz sobie pomyśl, jakie to stwarza pułapki. Chcesz na przykład zrobić sobie selfi z jakąś pięknotą a tu od razu cały świat to widzi :O no makabra jakaś. Jednak co by nie mówić o starych telefonach, to jednak nikt przez nie nas nie podglądał. Żeby ładnie rozpocząć dzień, zrobiłam sobie kawusię i Was też na nią zapraszam; http://www.tapeta-gofry-roze-kawy-filizanka-ziarenka-kawa.na-pulpit.com/zdjecia/gofry-roze-kawy-filizanka-ziarenka-kawa.jpeg Zielona herbatka także zalana; http://krokdozdrowia.pl/wp-content/uploads/2015/11/fili%C5%BCanka-zielonej-herbaty.jpg zostawiam też kolorowe śniadanie na smaczny początek dnia; http://d.wpimg.pl/358605023-608500494/kanapki-caprese-sniadanie.jpg Zerknę jeszcze w kalendarz; mamy już 6 września Imieniny dzisiaj obchodzą: Beata, Eugeniusz oraz Bogdan. Przysłowie na dziś: „Jak we wrześniu krety kopią po nizinach, będzie wietrzno, ale lekka zima” Oj nie lubię kretów, ale w tym roku nie dokuczyły mi tak bardzo jak w zeszłym. Nie widzę by były jakieś dodatkowe okazje do świętowania, chyba że jak zawsze Saam wyszuka coś co jest ukryte w innym. Oj już dzwoni telefon, muszę kończyć. Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) I cześć Ferdzi 🌻 na wstępie bardzo dziękuję za kawkę i śniadanko. Myślę że w Twoim przypadku imię i nazwisko wzięło się z danych jakie zostawiłaś zakładając konto pocztowe. Przy rejestracji jest obowiązkowe miejsce do wypełnienia na te dane. I Dzisiaj w kalendarzu święto trudne do zinterpretowania więc każdy powinien zrobić to saam. Mianowicie mamy Dzień Bez. Nie wiem czy chodzi tutaj o liczbę mnogą cukierniczej bezy czy raczej slowo "bez" należy rozpatrywać w formie braku czegoś. W moim przypadku to może być na przykład praca bez nadgodzin jaka jest dzisiaj moim udziałem. W sumie to tych "bez" mógłbym wyliczać liczyć całe mnóstwo: kawa bez cukru. popołudnie bez słońca. Natomiast ze słodkimi bezami nie przepadam. Ale ponieważ jestem wszystkożerny to bez odmawiania. I udanego wtorkowego popołudnia wszystkim życzę :) bez chmur i bez bur. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Nie odezwalam sie dotad ,poniewaz nie chcialam wnosic przejmujacego smutku ,ktory opanowal mnie od rana ,a wiadomo ,ze pisze szczerze ,co na sercu ,to na jezyku :-).Mam znow taki melancholijny stan .Czuje sie tak jakbym byla zakochana :-).U mnie zakochanie wiazalo sie wlasnie z odczuwaniem rozdzierajacego smutku .Wiem ,wiem ,nie zrozumiecie tego ,bo przeciez powinno byc zupelnie inaczej :-).Czlowiek zakochany jest radosny ,buja w oblokach :-). Czesto sie zastanawiam czy ktokolwiek tez ma takie stany ,gdzie ni stad ni zowad opanowuje go taka 'nicosc' ,taki wlasnie smuteczek :-) Chyba przejade sie do sklepu ,albo do dwoch :-),moze mi przejdzie :-),juz niewiele dni zostalo do wyplaty (mam nadzieje ,bo u mnie to roznie bywa ) ,a jeszcze troche kasy w szufladzie jest :-p . Posmutase Wam piosenka ,ktorej sluchalam gdy bylam mloda i 'smutnie 'zakochana :-) https://www.youtube.com/watch?v=j0gQtcQOPXA -Nie mialam prawie nic -Jacek Lech Wlasnie wowczs mialam 20 lat ,a moze mniej ,bo dokladnie 19 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - Ta piosenka nie jest wesola. Po co rozpamietywac to co bylo zle ? Nie lepiej skupic sie na tym co sie udalo , co bylo pozytywne ? Co uwazasz za swoje najwieksze zyciowe osiagniecie ? Z czego jestes najbardziej dumna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ,zle mnie zrozumialas :-)Moj smutasowaty nastroj porownywalam do zakochania 'po mojemu 'to nie znaczy ,ze bylam nieszczesliwie zakochana :-),wrecz odwrotnie ,tylko mieszkalam daleko od mojego 'kochania' i nie moglismy sie czesto widywac ,nie bylo tak jak teraz ,gdzie kazdy ,albo prawie kazdy ma samochod :-) Jade na swiat ,tzn do Tesco i Lidla ,a moze i o Biedronke zahacze :-) ...Juz mi sie polepszylo :-)Oblecialam trzy sklepy ,ubylo lekko ponad stowe ,oczywiscie dziwie sie jak zawsze :-) ...To co pisalam wyzej ,to z checi zainicjowania tematu zakochania ,ale jak widze nikt nie byl zakochany na 'smutasowato ':D,gratuluje :D ....Jak widze jestescie twardzielami ,wrazliwych brak ,zazdroszcze :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj dzieweczko! - ona nie słucha. Przesunął więc rękę z piersi do brzucha Buch - jak gorąco! Uff - jak gorąco! Ty żeś tu w nocy? To ty Jasieńku? Jam ci najdroższa! - Wchodź pomaleńku! W szedł w nią powoli jak żółw ociężale. Ruszył - dwa razy - tak wolno, ospale. Szarpnęła się trochę - przyciągnął z mozołem, Nogami się zaparł o krzesło za stołem... I teraz przyspieszył, i pcha coraz prędzej, I dudni,i stuka, łomoce i pędzi. A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! (Klęczała wygięta w pozycji "na most"). A on ją w tę szparę, w ten tunel, w ten las. I śpieszy się, śpieszy, by zdążyć na czas. Aż łóżko turkoce i krzesło też puka, A Jasiu ją stuka, i stuka, i stuka. Tak gładko, tak lekko, tak calem za cal wyjmował i wkładał ten narząd jak stal. A ona spocona, zziajana, zdyszana poległa na plecach, uniosła kolana. Zdziwiona tym wszystkim, co tu się z nią dzieje. I pyta się Jaśka, i pyta i śmieje: A skądże to, jakże to, czemu tak gnasz!? A co to to, co to to, co mi tu pchasz!? Że wali, że pędzi, że bucha, buch, buch!? Ach jakże, ach jakże, ja lubię ten ruch! I gna ją, i pcha ją, i akcję swą toczy, I tłoczy ją, tłoczy ją Jasiu uroczy, Nagle.. świst. Nagle... gwizd. ... raptem; buch! Ustał ruch. Oj, gdzie mi zniknąłeś! Chcę jeszcze Jasieńku! Próbuje go znaleźć swa ręką po ciemku. A on już bez ducha, juz śpi nieboraczek, malutki, skulony, choć akt nie skończony! Więc strzela o pomoc wokoło oczyma. I dziwi się temu, co w ręce swej trzyma. I płacze, narzeka na los swój niewieści, wiec sama ze sobą zaczyna sie pieścić...:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez saama
"Bez Ciebie wino utraci smak Bez Ciebie nigdy nie powiem,"tak" Bez Ciebie drogi zasypie wiatr popiołem z gwiazd Bez Ciebie smuci mnie każdy wiersz Bez Ciebie nie przychodzi sen Bez Ciebie w jesień zapadnie świat ... na tysiąc lat" l Zdzisława Sośnicka-Bez ciebie jesień l https://youtu.be/VjpWtOVKe-4 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Daa:)przepraszam, może to ja swoją piosenką o ,,bez" taki nastrój Ci przywołałam:( Gdzieś nam się zapodziały dziewczyny: An, Jola i wesoła Wiolka:) i jakoś smutaśno się zrobiło na topiku:( może kilka dowciapów b e z cenzury?:D o - Ach, czuję się jak bateryjka - żartuje po stosunku kochanek. Jestem do cna wyczerpany! - Ech wy, faceci, a potem się dziwicie, że się was wymienia...:D o Dziadkowi przydarzył się świtaniec. Potężny jak za młodych lat. Odrzucił pierzynę i budzi babkę: - No zobacz babka! Co Ty na to? Babka otworzyła jedno oko, potem drugie, obejrzała ów cud i rzecze: - No to jak już Ci się na nim zmarszczki wygładziły, to może w końcu umyjesz go dokładnie!:D o Wrócił góral z wojska po dwóch latach. Przed chałupą czeka jego Maryna i od razu woła: No chodź o chałupy, pokochamy się, tak długo nie byliśmy razem. A góral: A widzisz Ty te śliczne góry naokoło nas? - No widzę, widzę, ale chodź już do łóżka! - A widzisz Ty te piękne obłoki na błękitnym niebie? - Widzę, widzę, ale chodź się kochać! - A widzisz ty te piękne hale i owieczki? - No widzę i co z tego? - To się lepiej dobrze napatrz, bo teraz przez miesiąc będziesz jeno sufit oglądała.:D:P o Przychodzi mąż do domu i widzi na stole wibrator. Wściekły pyta żony: - Co to ma znaczyć?! Żona odpowiada: - Nie Twój interes!:D o I fajny wierszyk na dobranoc:P:D a ten wierszyk jest wyżej tylko cafe twierdziła, że tekst za długi...więc wyszło jak wyszło:D o ech...bez Ciebie wyciska łzy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamozapłon
dobry wieczór :) l Celinko :) gdzie udało Ci się znalezć tak mocno z życiem związaną poezję? Jednym tchem przeczytałem ....i się podjarałem :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×