Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość saam na sam
Celinko :) dzieki za fajne dowcipy :D l Nie wiem czemu ale po głowie ciągle chodzi mi kołdra. Niestety moja też zimna l Henryk Rynkowski - Bez Ciebie kołdra jest taka zimna i https://youtu.be/QOtW16uK08I l l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych bezowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...więc jeszcze ... kołdra chodzi po głowie?czyli trzeba pod nią mykać Dobranoc nareszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamba
wystarczy pchnąc raz a dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Miło, że gorące lato tak długo króluje, prawda? Szkoda tylko, że już nie ma urlopu i właśnie trzeba rozpocząć pięciodniowy maraton pracowy aż do najbliższego wolnego. Właśnie założyłam sobie bezpłatne konto w innym banku bo moje wieloletnie mocno już mnie oskubywało😭 Dziś też włożyłam do wazonika śliczną różyczkę z krzaczka który został uratowany od zagłady. Różyczka z tych miniaturowych w doniczce stała w markecie w kąciku przecen, prawie uschnięta:( Kupiłam za 1,50,- wsadziłam do ziemi za domem i się odwdzięczyła:) Odżyła, wybujała i cudnie zakwitła na razie trzema mocno różowymi kwiatami. o Miłej środy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Machnę na koniec pracy bo w trakcie nie było czasu :) dzień dobry ! I Cześć Celinko 🌻 I Pewnie gdybym miał śniadanie gotowe to bym zdążył na topiku coś napisać. Ale że w domu nie było czasu przygotować sobie kanapek to dopiero na przerwie trzeba było coś do zjedzenia zmajstrować. I Celince zapomniałem wytłumaczyć gdzie uwięzione były żaby. Otóż pod oknami piwnicznymi w pracy Znajdują się duże pojemniki plastikowe o stromych i śliskich ściankach Służą one do tego aby padało światło i powietrze przez okno. Wiesz jest przykryty metalową kratą na dużych oczkach. Właśnie przez tą krate żaby jaszczurki oraz inne gady i owady wpadają do środka. Po ściankach nie mają szans wyjść bo im się łapki ślizgają. Ale teraz przestało to być pułapką bo zrobiłem pomost wyłożony dywanikiem po którym wszystko co wpadnie wędruje do góry na wolność. I Ja też już wędruje na wolność, do domu na prawdziwy obiad I miłego środowego późnego popołudnia i wieczoru wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam srodowo. Poetycki nastroj mamy na topiku. Sami tez piszecie wiersze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor 🖐️ Saam ,a to zagwozdka z tymi pojemnikami pod oknami :-).Nie rozumiem tego za cho....ę :-).Sa okna i musza miec wsparcie pojemnikow plastikowych aby przepuszczaly swiatlo i powietrze ? . No nie ,to jest zbyt zawile jak dla mojej sfatygowanej mozgownicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Opisz to dokladniej. Mnie tez ten temat zaciekawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Ja to sobie te pułapki na żaby po opisie Saama wyobrażam, że okna piwniczne są dość nisko prawie na poziomie gruntu i aby wpadało przez nie światło to muszą być wokół nich wykopane w ziemi doły. By się ziemia nie obsypywała to wykop jest wyłożony/wzmocniony jakimś tworzywem w tym wypadku to są plastikowe ścianki pojemników. A na wierzchu kratka by ktoś(człowiek) nie chcący nie wpadł . W kamienicach też są często takie wykusze przy oknach piwnicznych, ale z reguły jest to murowane i przykryte kratką. A ja Saamowi nie odpowiedziałam gdzie znalazłam taki pikantny wierszyk. Otóż znalazłam go zupełnie przypadkiem na stronie ,,kawały dla dorosłych,,. Też mną ruszył więc podzieliłam się z Wami:D:P ale tylko Saamowi się spodobał😭 heh...ja też mam teraz po pracy wolność bo M ma od wczoraj nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inż saam
poprzedniej nocy krótko spałem a na dodatek niedobrze. Spieszę się więc na poduszki dlatego opiszę krótko i węzłowato. Jeżeli okno jest poniżej powierzchni ziemi to praktycznie wcale nie byłoby go widać. Aby to zmienić należy wybrać w tym miejscu ziemię odsłaniając wnękę okienną. Żeby ziemia nie osuwała się można zrobić betonowe lub murowane ścianki. Tak jest w piwnicach kamienic i tą drogą wrzuca się do piwnicy np. opał. Teraz są gotowe koryta plastikowe które umieszcza się w dole pod oknem piwnicznym, obsypuje ziemią, nakrywa kratą i po robocie. Jeżeli jest to małe okienko to niecka przed nim będzie niewielka. Moje okno jest duże. Bardzo się cieszę że mogłem pomóc zrozumieć problem natury budowlanej ;0 l dobrej nocy wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam niewiele mogący
Chłopskie i babskie jednoczesne tłumaczenie powinno rozwiać wszelkie niejasności w temacie dziury która może być zgubą dla niejednego stworzenia boskiego i nieboskiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saammarek
Dla zachowania sprawiedliwego osądu dodam jeszcze że również może być ratunkiem ....znaczy się dziura :D l dobranoc :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he ...no to zabieramy swoje ratunkowe dziurki i rurki:D i do spania czas najwyższy:D Dobrej spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od samego rana marzyłem o tym aby tu przyjść z jakąś dobrą wiadomością. Niestety dobrych wiadomości jak na lekarstwo. Jedna z nich to że jutro już piąteczek. A druga to taka że właśnie tą rączkę przed chwilą ściskał sam prezes, najważniejszy z prezesów bo pracodawca. dzień dobry! :) I Dziś w kalendarzu mamy Dzień Marzyciela i Dzień Dobrej Wiadomości. W związku z tym ogłaszam szybki konkurs. Pytanie brzmi : skąd pochodzą słowa "marzenia jak ptaki szybują po niebie" ? Oczywiście będę pilnował aby nikt nie zaglądał do googli. I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Ja mam kilka dobrych wiadomości i marzeń. 1. Jest piękna pogoda. 2. Przyjechał już o 10 rano kurier z umową do nowego banku. 3. Obudziłam się i żyję :D Marzeń nie przedstawię bo ...szybują po niebie;) ...Odpowiadając na pytanie konkursowe to według mnie, bez zaglądania w google:D wzięło się to z tego, że marzenia to też prośby do nieba w modlitwach. A że nie od razu są wysłuchane to szybują one czekając w jakiejś tam kolejce:D W google znalazłam na ten temat jedynie piosenkę:) o https://www.youtube.com/watch?v=9_jxuivwuwo o no i znalazłam zdanie, że...Marzenia jak ptaki szybują po niebie - jak nie pada.... a gdy pada...nie szybują:D o Saam:) gdyby szef uścisnął Twoją dłoń na przypięczętowanie podwyżki to była by to bardzo dobra wiadomość, co?a może tak było?:) o Teraz już znikam i życzę miłego czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Saam ,nawet gdybys wyrwal mnie ze snu (oczywiscie gdyby udalo mi sie zasnac ),to natychmiast powiedzialabym Ci ,ze sa ta slowa piosenki Trubadurow 'Znamy sie tylko z widzenia ' :-).Mam wiele wspomnien zwiazanych z ta piosenka :-).Gdy ona byla na topie ,bylam bardzo zakochana :-) ale nie w Ulanie ,a w Marcinie :-).Bylo to moje pierwsze mlodziencze zakochanie :-),niestety tylko platoniczne :-),on o tym nie wiedzial .Gdyby to bylo dzisiaj ,to staralabym sie bardziej ,aby zostal moi chlopakiem :-),ale wowczas bylam bardzo niesmiala .Widywalam go w kosciele :-) i na boisku (byl pilkarzem ).Kurcze ,jak ja cierpialam widzac go ,bylam cala dretwa :D.Tanczylismy nawet na kilku prywatkach u wspolnej kolezanki ,ktora obiecala nas blizej poznac ze soba ,niestety suma sumarum potem wziela go dla siebie :D,aby nastepnie go porzucic dla jego kolegi .Ot i cala historia :-). Saam ,tej reki uscinietej przez Prezesa chyba nie bedziesz myl ,bo to ktos 'wazny' dla Ciebie :-) Mamy juz czwartek ,to sie nie godzi aby ten czas tak zapierniczal :-) Dobrego dnia Mili ...No i konkursu nie wygralam ,bo Cal mnie wyprzedzila :-),ale ja nie musialam zagladac w Google :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) raczej wygrałaś bo ja mimo, że wiedziałam, że to z piosenki, nie wspomniałam o tym. Wydawało mi się to zbyt oczywiste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Hej ludkowie. Jestem w pracy ale gości nie ma, więc mogę się z Wami chociaż przywitać. Słowa piosenki Trubadurow chyba większość z nas pamięta. Marzeń wciąż mam dużo za dużo a to dlatego że nie są realizowane. Po co więc marzyć? Chyba jednak wolę zostać przy marzeniach bo jak jeszcze to mi zostanie odebrane to już nie ma po co żyć. Saam, taki uścisk dłoni przez prezesa to jest coś i rzeczywiście satysfakcja wielka Ja swojego prezesa na oczy nie widziałam. Znam go jedynie z fotki na fajnie, ale bardzo chciałabym go poznać osobiście. Calinessa a uczyliśmy rąbka tajemnicy do jakiego banku się przeniosłas? Daa,myślę że każde z nas przeżyło taką niespełnienią miłość. Moja dawna miłość już nie żyje od 2 lat, tyle że on wiedział o moich uczuciach Staram się nie wracać aż do tak odległych wspomnień, bo to niesie za sobą tylko smutek i ból. Niektórzy twierdzą że dopóki nie żyjemy przeszłością to się nie starzejemy. Zatem tylko przyszłość się liczy. Na tym sondażu nie mogę wstawić buziemi,ale wierzcie że po każdej kropce tam jest. Muszę kończyć. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Celinko 🌻 I Hej Danusiu 🌻 I Witaj Ferdzi 🌻 I Rzeczywiście chodziło mi o piosenkę " Znamy się tylko z widzenia" Nagrodami w dzisiejszym konkursie były talony na balony i asygnaty na kwiaty. Każda z pań może czuć się zwyciężczynią i wybrać sobie dowolną nagrodę a nawet dwie jednocześnie. O O O 🌻 🌻 🌻 I Jesli chodzi o prezesa to jego widok jest niecodziennym wydarzeniem. Na prowincji pojawia się raz lub dwa razy w roku. Podwyżki nie było gdyż wcale o nią nie zabiegam. Nie to żebym nie chciał mieć więcej ale jestem przekonany że to co mam to już szczyt na moim stanowisku. Na awans perspektyw nie ma. Ale żeby całkowicie nie odbierać dobrych chęci prezesowi to powiem że przywiózł wiadomość iż prawdopodobnie będziemy pracować więcej więc jakaś tam namiastka podwyżki będzie. I dziś nie pracuje "więcej" dlatego zbieram się do domu. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam czwartkowo. Saam - Ja znalam odpowiedz ale juz podales rozwiazanie wiec sie nie liczy. "Marzenia jak ptaki szybuja po niebie Na pewno potrafisz wsrod nich znalezc siebie" Nastepne pytanie zagadke podaj wieczorem tak zebym zdazyla odpowiedziec. Milego dnia wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuziu 🌻 to teraz zagadka specjalnie dla Ciebie. Ale warunek jest taki że odpowiedzi na pytanie kto napisał te słowa możesz szukać tylko w głowie. "Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć " I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo!!!czyżby się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ,ja wiem ,ale nie podpowiem :-) A wiecie ,ze malzenstwo to zwiazek dwojga ludzi ,w ktorym jedna osoba ma zawsze racje ,a druga to mąz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Juz odpowiadam - Tego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem Nie wiem co się gościowi udało, ale mnie się udał poranny wpis. Nie wiem czemu telefon przekręcił słowa, które z uporem maniaka, poprawiałam kilka razy. Miało być do Calinessy, uchyl rąbka tajemnicy a tu jakieś uczenie wskoczyło. Do Saama pisałam że znam bosa jedynie z fotek na fejsie a tu jakieś fajnie wyskoczyło...eh...i tak to jest pisać z fona tym bardziej że pisałam z soniaka a nie pisałam o żadnym sondażu. Ostatnie zdanie powinno brzmieć ; Na tym soniaku nie mogę wstawić buziek,ale wierzcie że po każdej kropce tam jest .........i tu wreszcie wstawię :D Przepraszam Was za taki nieczytelny wpis, ale poprawić go nie mogłam bo była ruda:( Teraz czeka mnie tylko cieplutki prysznic i podusia a jutro znów pobudka o 5 rano. Saam, nie kojarzę tego wersetu, pewnie też z jakiejś piosenki, ale chyba z nowszych czasów :D Zmykam, znikam, nie wiem kiedy się pojawię. Dobrej nocy wszystkim życzę i pięknych snów w których spełniają się marzenia 😍 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×