Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Zacielo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej :-) Obeszlam pod wieczor az 4 sklepy ,w kazdym bylo cos 'mojego' :-) Skoro nie wiecie kto jest autorem slow ,ktore przytoczyl Saam ,to podpowiem ,ze to Jonasz Kofta ,piosenka nosi tytuł 'Trzeba marzyc ' Ferdzi ,domyslilam sie o co Ci chodzilo w tych pokretnych slowach :-) ...https://www.youtube.com/watch?v=-pyC7WnvLT4 Albert Hammond -Nigdy deszcz nie pada w poludniowej Californi (po naszemu :-) ). ....W malzenstwie ostatnie zdanie zawsze nalezy do meza i brzmi ono Tak Jest Kochanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Odblokowalo sie. Jak dobrze. Ktos jeszcze ma zagadke muzyczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamarzyciel
dobry wieczór :) l Widzę że Zuzia nie ściągała. Niby to dobrze ale czasem trzeba nie słuchać starszych i dla dobra ludzkości ściągnąć ...albo chociaż komuś na to pozwolić ;) Zagadek nowych póki co nie mam ale sprawdzimy jak z poprzednią sobie poradzili obcokrajowcy l Jonasz Kofta - Trzeba marzyć i Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć W chłodnej pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim Twe szczęście Cię minie Trzeba marzyć W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć l Trzeba marzyć One must dream l https://youtu.be/Cw7DDt6ZZW0 l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek:) o Miło, że Ferdzi luknęła:) To ja byłam tym gościem któremu się udało:D a udało mi się napisać te słowa z telefonu w pracy. Jak wiecie coś mi blokowało pisanie na kafe i już jakiś czas rozpracowuję swój telefon. A dzisiaj nawet nie można było czytać na kafe więc lekko wkurzona odinstalowałam Opere. Zaakceptowałam Wi-Fi pracowe i napisałam chyba z normalnego googla bo nic nie instalowałam. Jednak coraz częściej marzę o nowym, większym Samsungu. Już nawet oglądałam. Dziękuję pięknie Saamowi za balona i kwit na kwiaty:D o Daa:) http://www.demoty.pl/wspolczesne-malzenstwo-43143/2 ale może być odwrotnie i te słowa może mówić kobieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supersaam
Zużyłem już wszystkie pomysły na dzisiaj. Nie chcąc drastycznie obniżać poziomu topikowej dyskusji udaję się na poduszkę która w tej chwili jest celem moich marzeń. Oczywiście udaję się drogą okrężną co by się na to spotkanie należycie przygotować. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych rozmarzonych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal 🖐️ 'gdyby nie malzenstwo ,faceci przezyliby cale swoje zycie myslac ,ze nie maja wad ' :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Daa:) coś w tym jest...często obserwuję kasujące się małżeństwa i powiem, że jest przeróżnie. Mogę zrobić sobie porównania z własnym:D i czasami zazdroszczę a czasami dziękuję za to co mam bo bywa o wiele gorzej:D Dobranoc i poduszek pełnych pięknych marzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dobranoc :) z innej Opery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie z samego rana. Za oknem ciemno, a ja za pół godzinki muszę do pracy. Niedługo będę wyjeżdżać do pracy i wracać też po ciemku. Dziś podobno znów ma być upał:( Najgorszy jednak ma przyjść w weekend :O kiedy to ja bidula będę stała od 6 rano przy garach Sama jestem zła na siebie, bo mogłam nikogo nie zapraszać i też by się obyło, a tak to czeka mnie kuchenne piekło, dosłownie i w przenośni:( Poczytałam Koftę, przyznaję, nie znałam, ale pięknie pisał. Calinessa, cieszę się że uruchomiłaś neta na telefonie, a to mi do głowy nie przyszło że to może być usterka tego rodzaju, choć dzieci nie raz mi mówią, że jak jakaś aplikacja nie działa odpowiednio ( u mnie najczęściej skype) to najlepiej ją odinstalować i zainstalować od nowa. Daa, co Cię tak wzięło na małżeństwa ? Od zakochania do małżeństwa czasem bardzo daleka droga, a czasem mały krok. Z tym, że to żona ma zawsze rację to się zgadzam :D:P, bo zwyczajnie inna opcja nie istnieje :D Saam zaraziłeś nas a szczególnie Zuzannę zagadkami, to teraz myśl kombinuj jaka będzie następna :D A to może jeszcze kuknę do kalendarza; Mamy dziś piątek, 9 września . Imieniny dzisiaj obchodzą: Piotr, Sergiusz Przysłowie na dziś: „Gdy grzyby wielkie korzenie mają, wielką zimę zapowiadają” Kto chodzi na grzyby ? przyglądacie się ich korzeniom ? a w ogóle są grzyby w lasach ? Świętujemy dziś z takich okazji jak; Międzynarodowy Dzień Urody Dzień Testera Oprogramowania Światowy Dzień FAS To ostatnie nas już raczej nie dotyczy, bo żadna chyba już rodzić nie chce, więc możemy sobie pozwolić na chwileczkę zapomnienia przy lampce dobrego koniaku, kiedy tylko mamy na to ochotę :D Dzień urody uczczę dziś chyba tylko tak że wypalę mniej fajek niż ostatnio :P Nie pisałam, ale chyba wróciłam do nałogu😭 Niestety palę znowu i to dużo, na szczęście jedynie w pracy, a w domu mnie odrzuca sam zapach dymu :D Testerem oprogramowania bywam, bo już testowałam windowsa98 windowsa2000 windowsaXP vistę, a teraz testuję windows7 :D jak dla mnie to najlepszy był XP ale 7 też zła nie jest. No dobra, mój czas się skończył. Zbieram się do pracy. Wszystkim życzę pięknego dnia 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra.Teraz moja zagadka. Kto sobie tak śpiewa?....Uwaga Daa.....skup się. Nie płacz,kiedy odjedziesz.Sercem będziesz przy wszystkich.......no kto,co?:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że tak mogłaby sobie śpiewać Wiola. Wyjechała a nam nawet melodii nie zostawiła. I Dzień dobry ! I cześć Ferdzi 🌻 I Witaj Gość 🌻 I piątek, piąteczek, piątunio .... ale niestety bez spodziewanej radości bo jutro trzeba iść do pracy. Tym bardziej szkoda że jak mówi Ferdzi jutro będzie gorąca pogoda I Dla urody robię niewiele . Ale dzisiaj wypadałoby to zmienić. Myślę że w moim przypadku najlepiej na urodę zadziała sen. Postanawiam więc zaczerpnąć go najbliższej nocy więcej niż zwykle. I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Bingo Saam;-)a za poprawną odpowiedź masz wielkiego buziola😘 Dzień dobry mordeczki kochane:-DWyskakiwać mi tu po kolei,żebym mogła Was mocno wyściskać i ucałować😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Hej Saam, sen to wazny element zdrowia i zapewne dobry wpływa również na urodę, dlatego życzę Ci byś dotrzymal danego sobie słowa i naprawdę porządnie się wyspał. Wiolus a ja zaśpiewam Ci: Caluj caluj gorąco jak nie całował nikt:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ferdżiwiedziałam,że wiesz co dobre:-D:-D:-Da ma być z wkładką,czy bez?;-) Dobra nikt więcej nie chce mojego buziola to lecę na zakupy bo mam w domu samo echo:-D Trzymajcie się cieplutko.No właśnie pogoda super nie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracujący człowiek męski nie dość że lekko nie ma to nawet przyjemności z wkładką go omijają. Gdy wiedział co się szykuje to by na krok się nie ruszył z topiku. No chyba że po krok :p I dobry wieczór :) I Korzystając z suchej aury po pracy zabrałem się niezwłocznie za wielokrotnie odkładaną konserwację krótszego z płotów. Na jutro zostało tyle samo co dziś zrobiłem. I jutro wstaję godzinę wcześniej do pracy niż w inne dni. Dużo więc dla swojej urody nie zdążę zdziałać tej nocy. Dlatego nie zwlekam już dłużej z udaniem się na poduszki bo przecież piękny pragnę być. Atut młodości już dawno się zaprzepaścił więc nacisk teraz przede wszystkim trzeba kłaść na reklamowanie własnej urody i mądrości :p I dobrej nocy wszystkim życzę :) I kolorowych ładnych .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Nooośz...nareszcie chwila by coś skrobnąć. Dzisiaj nie dość, że nie było kiedy zadbać jakoś specjalnie o urodę to jeszcze okulałam😭:D Poślizgnęlam się w pracy na liściu od rzodkiewki, które klienci gubią gdy nie zapakują pęczka w foliową torebkę. Ale mi nogę powyginało!!!, głównie w stopie. ale chyba to nic poważnego bo już coraz mniej boli i nie puchnie. Ale nie mogę swobodnie stanąć stopą i sobie kuśtykam:D o Z uwagi, że jednak trzeba coś zrobić dla urody zmykam do łazienki, może jakąś maseczkę nałożę na twarz i szyję:) Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Zaglądam rano, bo pewnie później nie znajdę czasu, dziś dla mnie bardzo pracowity dzień w domu. Widzę że choć Saam nie zadbał o swój sen, tak jak obiecywał, to za to zareklamował się znakomicie :D Masz rację Saam, nie uroda jest ważna ale to co w sercu i w głowie. Dmucham i chucham na stopę Calinessy, kurcze może to rzeczywiście tylko skręcenie, ale ból na pewno był i jest. Myślę, że jakieś leciutkie masaże na stopę by się przydały, a może ściśnięcie bandażem elastycznym. Takie naciągnięcie ścięgien jest bardzo uciążliwe i ból a później pokłosie bólu długo trzyma:( Daa, oddaliła się wczoraj chyba do jakiegoś Spa,dla urody, bo nawet łapką nie machnęła :( Wiolka chętna do całowania i buziowania, a skończyło się tylko na propozycjach :P Moja propozycja " całuj całuj całuj gorąco" była równocześnie zagadką .....kto to śpiewał ? Niestety nikt się nie załapał na odpowiedź, dlatego sama sobie odpowiem muzycznie; https://www.youtube.com/watch?v=tcw-qy3G6oY Wiolka tylko nie myśl przypadkiem że jestem les:D:P:D ale jak piszesz o całowaniu to od razu myślę o tej piosence:D Kartka z kalendarza pokazuje, że dziś już 10 września . Imieniny dzisiaj obchodzą: Łukasz, Mikołaj, Sebastian Przysłowie na dziś: „Na świętego Łukasza jest w domu chleb i kasza” Okazje do świętowania takie sobie na dzisiaj; Światowy Dzień Pierwszej Pomocy Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom Czas na kawę przy kompie mi się skończył, trzeba zabrać się do pracy. Miłego dnia wszystkim życzę 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio. Mi sie bardzo podoba Swiatowy Dzien Pierwszej pomocy. Umiecie udzielac pierwszej pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby pomocy potrzebowała kobieta to z pewnością z wielkim zaangażowaniem przystąpił bym do jej udzielania. Zarówno tej pierwszej jak i kolejnych. Jeśli przy tym pani urodą by grzeszyla to pomoc byłaby prowadzona w jak najszerszym zakresie ;) I dzień dobry! :) I Cześć Ferdzi 🌻 I Witaj Zuziu 🌻 I Natomiast przy udzielaniu pomocy medycznej myślę że miałbym nie lada problem. Nigdy nie uczestniczyłem w żadnej akcji ratowniczej ani nie przebyłem porządnego szkolenia więc skąd mam wiedzieć jak się zachować w takiej sytuacji i co robić. Nawet jeśli się gdzieś słyszy jakieś rady dotyczące udzielania pierwszej pomocy to szybko one uciekają z głowy. Najważniejsze żeby w kryzysowej sytuacji nie zapomnieć numeru alarmowego i dać radę zadzwonić po pomoc. I w miarę możliwości udzielać pomocy w taki sposób aby nie zaszkodzić. I udanej soboty wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Witajcie To dobrze się składa bo ja potrzebuję pomocy:) Pierwszej już mi Ferdzi udzieliła, dzięki👄 ale ze wzmocnienia tej pomocy będę wdzięczna bo nie idę do lekarza tylko do pracy😭 Według mnie to tylko nadwyrężenie. Nie tak łatwo mnie złamać ;) Co dziwne to bardziej boli mnie gdy chodzę w płaskim obuwiu natomiast na obcasie dużo mniej:D no i dzisiaj z rana czuję lekki bół w ...kolanie. o Już z rana też okazało się, ze nie mam netu ani tv i telefonu i trzeba było z komórki alarmować po pomoc techniczną. Na szczęście szybko się operator uwinął i już po godzinie wszystko wróciło do normy. Ale przelewów już nie zdążyłam zrobić:( Zrobię jutro bo w weekend to i tak raczej nic nie doleci tylko gdzieś wisi w wirtualu aż do dnia roboczego. o miłej soboty pracującym, odpoczywającym i zaglądającym;)🌻 ...A pomocy jeszcze nigdy nikomu nie udzielałam jeśli chodzi o jakiś poważny wypadek. Bo przy skaleczeniu i siniakach domowników udzielałam, owszem:) Natomiast na kursie prawa jazdy było o tym sporo informacji. Niestety wszystko ,,na sucho,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×