Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Daa - To brzmi troche tak jakbys sie tego bala. Nie wnikam. Kazdy ma swoje zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Zuzia aż tak to odebrałaś?Nie bierz tego tak do siebie.No aż taka pojemna to nie jestem:-Dno nie powiem małe co nieco mogę dźwignąć:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Viollkka - Posty adresowane imiennie do mnie odbieram do siebie. To chyba logiczne. Ale nie ma sensu sie o to klocic. Ja Ci zle nie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) u mnie w markecie są też książki. Ta książka w czasie swojej największej sławy była taniej u nas o dychę niż w księgarni na pasażu. A o niektórych scenkach żartowało się w kręgu pracowym:P Ale żeby słowo pisane podniecało musi oddawać w miarę naturalność z rzeczywistości. o Wiola:) jak tam psia księżniczka? grzeczna była u fryzjera?;) ....wiecie co?...lecę już do łazienki i wskakuję w pościel. Muszę odespać zaległości. Dobrej nocki wszystkim:) podobno ma być bardzo ciepła noc, u mnie 17 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,a to podczytujecie w pracy :-),a potem kupuje sie takie 'wyczytane ' ksiazki :D Ide poczytac jeszcze przed noca ,moze tresc erotyczna spowoduje ,ze pojawi sie piekny sen :-) Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia,a żebyś nie myślała,że przychodzę tutaj żeby się kłócić,to pozwól proszę,że nie będę już do Ciebie nic adresować.Ominę Cię duuuużym kołem. Caal moja niuńka jest prawie tak piękna jak jej pańcia:-D:-D:-Dtylko ja nie mam brody jak ona:-P Dobrej nocy,śpijcie słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaduś nie liceum,tylko technikum:-(nie wiem co mi to liceum siedziało w głowie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamalina
dobry wieczór :) l Przyznam się że bardzo się zdziwiłem skąd te placki ziemniaczane wzięły się na moim blacie kuchennym. Ale że jeszcze jestem przed obiadem to oczywiście nie protestuję. Ani nie wybrzydzam że słabo przypalone.Moje są zawsze takie brązowe że aż strach je jeść :p l Ferdzi nie podziękowałem za kawkę poranną i śniadanko bo skupiłem się na wątku głównym. I teraz widzę że na temat moich grzecznych rąk anegdoty się na topiku opowiada :p a ja się pod wąsem uśmiecham że udało mi się przypuszczenia skąd inąd słuszne całkiem w pole wyprowadzić ;) l Na temat jogi się nie wypowiadam bo ja należę do tych osób które w jednej pozycji długo nie potrafią wytrwać ;) l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych malinowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danusiu :) masz szczęście że pracownikami marketów dużych są w większości kobiety. Gdyby było inaczej to na kartkach ksiązki miałabyś białe plamy :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,a mialam zapytac ,czy wlasnie nie konczyl technikum :-) . Saam ,choc w moich wyobrazeniach i snie miales wasy ,to jednak moglbys je zgolic :-) 🖐️ ...Saam ,wowczas byloby jeszcze bardziej erotycznie :-).Moze i u mnie cos by drgnelo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych wszystkim , ktorzy juz ida spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamches
to teraz dedykowany dla topikowych koleżanek wcześniej obiecany prawdziwie męski clip. Dla Was będą wyginać swoje ciała i kręcić czym tylko się daa :P l "Ale dziewczyno,wciąż możemy jechać razem Nie musisz mieć Ubera, nie potrzebujesz taksówki Zapomnij o autobusie,masz faceta z motorowerem Ma włosy jak Mariah Carey w 1988" l MACKLEMORE & RYAN LEWIS - DOWNTOWN l https://youtu.be/JGhoLcsr8GA l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Piszę pierwszy raz z nowego kompa. Jeszcze nie znam klawiatury, pisząc muszę na nią patrzeć, ale mam nadzieję, że szybko przywyknę. Dzięki Saam za ten klip, ale na mnie nie działa ten rodzaj muzyki, chyba się już starzeję, bo patrząc na tych chłopaków,bardziej przychodzili mi na myśl, moi synowie a nie obiekty zainteresowania :O eh może jakaś dziwna jestem, ale mnie zawsze rajcowali starsi faceci a nie dzieciaki :D Pamiętajcie że dziś 13 tyle że wtorek, więc dla wszystkich będzie to piękny dzień, czego Wam życzę. Imieniny dzisiaj obchodzą: Filip, Jan Chryzostom oraz Aleksander, Przysłowie na dziś: „Czym dłużej jaskółki we wrześniu zostają, tym dłużej piękne i jasne dni bywają” a uwierzycie że w tym roku nie widziałam żadnej jaskółki ?:O Dziś takie ładne święto; Dzień Całowania Chłopaków w Usta. Ciekawe czy zdarzy mi się dziś taka okazja :D:P Cytat dnia: „Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i czeka.” - Terry Pratchett Niestety muszę już lecieć do pracy. Trzymajcie się dzielnie. Miłego dnia🌼 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Gdyby nie kalendarz,można by pomyśleć,że to sierpień.U mnie niebo bezchmurne,więc pewnie będzie gorąco.Ferdżi trzymaj się chłodno i spokojnej pracy;-) Dziewczyny jak jak obudzicie swoje piękne ciałka,to napiszcie co dziś robicie na obiadek,bo ja dziś nie mam weny na gotowanie😭nie mam pomysłu,albo zwyczajnie mi się nie chce:-DKończę kawę i biorę się za gimnastykę z kosiarka:-Dmoże się pobudzę do działania.Zrobię niespodziankę synusiowi,bo miał się zabrać po pracy za koszenie trawy. Caal soczek jest naturalny,przyznam,że nie brałam się jeszcze za te z procentami:-Dtą robotę zostawię Daa;-)bo pisała,że robi coś,żeby kopało:-D:-D:-D Póki co,miłego dzionka.Narka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o poranku:) jak dla mnie:) bo piszę ten post już prawie godzinę:D o Chyba się wyspałam bo o 7:30 otworzyły mi się oczy i już nie chciały się zamknąć;) o Co do klipu to spodziewałam się czegoś więcej:D nic mało smacznego tam nie było. Było całkiem grzecznie:) ale może inne byłyby odczucia gdybym obejrzała wieczorem? a ja dopiero rano bo wcześnie poszłam spać. Wprawdzie jeszcze w telefonie widziałam link tyle, że nie chciał się otworzyć. A laptop już był zamknięty. Ferdzi ma rację: gdy się ma synów to inaczej się odbiera niektóre przekazy. Gdyby Saam miał córkę też pewnie miałby inną skalę oceny. Ferdzi:) całkiem Ci sprawnie na nowym sprzęcie poszło. Spokojnej pracy i proszę, nie myśl o tej trzynastce :) o Wiola:) u mnie też piękna pogoda, upał murowany. Obiadek dzisiaj będzie skromny i szybki bo brak czasu. Będą ziemniaki w formie puree z masłem z sadzonym jajkiem i sałata ze śmietaną albo mizeria. Zobaczę co będzie u mnie w sklepiku ładniejsze: sałata czy ogórki:) U mnie trawnik trochę wyżółkł bo susza trzyma. A koszenie teraz przejęła synowa bo chce zrzucić trochę z wagi:) o Przyznam, że w tym roku też nie widziałam jaskółek. Może dlatego, że pobliska łąka i inne nieużytki zmieniają się w osiedle i wciąż trwają budowlane hałasy. o Daa:) opowiedz swój sen po wczorajszej lekturze:P o A pocałować w usta chłopaka(M) na pewno mi się uda o ile będę miała na to ochotę:D(palacz:-o ) o Miłego dnia Wam życzę:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,jak to ? piszac na poprzedniej kawiaturze nie spogladalas na nia ? ,jest to mozliwe ? :-) Wiolka ,jesli chodzi o propozycje obiadu ,to chyba Ci nie pomoge :-) Po pierwsze ,nie wiem czym dysponujesz ,tzn.co masz w lodowce ,po drugie nie wiem co u Was jest zjadalne :-).Ja dzis sie nie wysilam ,Ulan zje reszte zapiekanki ,ktora zostala z wczorajszego obiadu ,a synowi ugotuje pierogi z kapusta i grzybami ,ktore jeszcze wegetuja w zamrazarce od swiat . Moze na szybko zrob do ziemniakow jajeczka sadzone ,lub kielbaske smazona :-) Jestem nieprzytomna ,bo znow nie spalam i ide sie polozyc na boku :-) ,moze chwile sie zdrzemne . Spokojnego dnia Mili ..Cal 🖐️ ,ja pisalam na raty tez dlugo ,taka jestem zmeczona . No wlasnie ,tez prop[onujesz jajeczko :-) ..Widzisz ,nie spalam ,wiec i pieknego snu nie bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny No mówiłam,że na dobry start muszę się dobrze rozruszać:-DOd razu mózgownica lepiej pracuje:-DZa propozycję obiadowe serdeczne dzięki,ale jaja z kiełbasą były wczoraj na kolację;-) Po konsultacji telefonicznej padło na piersi kurczaka w śmietanie i ziołach.Z makaronem,też szybki obiad,co mnie bardzo mocno cieszy:-D Caal szkoda,że nie mam do Ciebie nr,wysłałabym Ci parę fotek z mojego miejsca;-) Właśnie Daaduś jak z odbieraniem u Ciebie,zobaczysz coś?Wyślę Ci moją facjatę:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurka wodna ,lezalam na boku i nie zasnelam 😭 Musze sie wziac za wypisywanie oplat ,obym taka nieprzytomna nie popelnila bledu . Wiolka ,dawaj :-) ,czekam z niecierpliwoscia :D.Mysle ,ze nie powiem 'o matko ! :D:D:D.Mam rozumiec ,ze wyslesz na skrzynke mailowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Daaduś:-Dpoślę na skrzynkę,ale troszkę później jak się obrobię w domu z robotą:-DStoi?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej przed pracą:) Wiola, przecież Daa może Ci podać mój nr :), nie zastrzegałam przed nikim kogo zna Daa:D Chętnie też obejrzę Twoją facjatę by Cię rozpoznać bo może w przyszłym roku gdzieś jednak się natkniemy na siebie na urlopie;) A do mnie zadzwonili z Plusa, że kończy mi się umowa i mają kilka ofert dla mnie. Kusi mnie nowy Saamsung a oferują. Tyle, że nie ten co zachwalał Olivier tylko Galaxy J3-2016. W sumie nie jestem zbyt wymagająca i sama wielkość mnie już zadowala. A smartfon ten ma wiele więcej plusów niż mój staruszek. Jednocześnie cały układ ma podobny co mi pasuje bo nie zgubię się podczas użytkowania. Czytałam różne opinie i myślę, że pasowałby mi. Kwestia ekonomiczna jest ciut gorsza bo dalej mix tyle, że 50 zł doładowania gdy obecnie mam 40 zł. Do jutra mam czas do namysłu. Dziewczynom stoi!:P:D a mnie nagli bo zaraz solidaryzuję się z pracującymi. ale już jutro wolne więc spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co nie moge sprawdzic czy wkleil sie obraz narzuty ,ktora mi sie podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka troche burdelowata ,ale podoba mi sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop, hop....widzę narzutę:D fajna.. ...a wyjdę wcześniej to jeszcze zdążę w salonie potrzymać sobie w ręce ten model;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze nasadzic kwiatki ,bo sie juz odnozki ukorzenily . ,...Cal mi pomogla :-) ...Moze ja sobie zamowie jesli bedzie odpowiedni rozmiar . ..Zaraz podam Wiolce Twoj numer :-) Moze jednaj pozniej ,niech sie dziewcze obrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gitara Caal:-DTylko to dziewczyny działa w dwie strony,ale chyba o tym wiecie;-)i Caal nie strasz mną dzieci,ok?:-D Daa w cale nie burdelowata,bo nie czerwona;-)Kolor na czasie. Dobra już lecę odcedzać:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×