Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Wiolka ,juz wyslalam :-).A niech to ,wiedz z kim masz do czynienia :D:D.Denerwowalam sie i nie wiem czy akurat te zdjecia chcialam wyslac :D Teraz rewanz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) witam topikowe koleżanki 🌻 🌻 🌻 🌻 I Wreszcie po pracy. Miałem się dzisiaj wybrać do fryzjera celem odświeżenia ale chyba przełożę to na inny dzień. Zwyczajnie nie chce mi się wciskać dzisiaj w miasto i pojadę bokiem prosto do domu. Co u mnie na obiad? Z pewnością kalafior bo od kilku dni oczekuje na ugotowanie. A co do kalafiora to jeszcze nie wymyśliłem, zamieszam w zamrażarce albo w spiżarni. I Widzę że fotki zaczynają krążyć, może i do mnie jakaś doleci. Ale mam problem bo zapomniałem klucza od skrzynki. Ja nie mam czasu na rozsyłanie więc jak się uda to wrzucę tutaj I https://goo.gl/images/SaJ0Xm I jak się w czwartek obetnę to będzie ze mnie całkiem przystojny gość :) I udanego wtorku wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaduś kocham Cię jeszcze mocniej❤️super babka jesteś.Zaraz skończę robotę to poślę moje,poczekaj jeszcze chwileczkę;-) Cześć Saamnormalnie powaliłeś mnie na nogi,też Cię kocham hehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,padlam z wrazenia :D .Jakos tak podobnie sobie Ciebie wyobrazalam :-),tylko nie wiem dlaczego bylam pewna ,ze masz dlugie wlosy czarnulo :-).Troche wiecej tych zdjec moglas wyslac :-) Zle sie czuje ,boli globus bardzo .Polozylam sie drugi raz na boku :-) i nie zasnelam ,ot dziwy nie ? .Wykoncze sie z braku snu albo moze kiedys gdy wreszcie zasne ,to juz bede spala na amen . ...Moje zdjecia pochodza sprzed ponad dwoch lat gdy jeszcze wygladalam jak czlowiek :D ,a teraz ,to szkoda gadac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Daa miałam podobne wyobrażenie,tylko w mojej wyobraźni miałaś inną fryzurkę;-)miałam długie włosy i do tego kręcone:-Dteraz je prostuję:-)mówiłam,że się wystraszysz:-Ddlatego źle się czujesz:-(jadę zobaczyć co dają dziś w tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam troszkę na ryjek,a jeszcze muszę podzwonić:-(to machnę już Wam łapką na dobranoc.Spokojnej nocy Hehe Daa,nie chcieli się zlitować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dają 4 butle 2 litrowe pepsi za 9 zł :) już za trochę fajrant ale trzeba wejść na małe zakupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamorodek
W moim sklepie dzisiaj dawali karmę w dziesięciopaku. Zula się ucieszyła. Ja zresztą też po czteropak chmielowego płynu chłodzącego też był w promocji :classic_cool: i dobry wieczór :) i l Widzę że furory swoją fotką nie zrobiłem. Ale jedna zakochana to moim zdaniem i tak dobry wynik ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj saam
Dzisiaj na dobranockę bardzo grzeczna piosenka o owocach. A że po rosyjsku to wiadomo że pełna powaga i moralność gwarantowane ; l "Nie potrzebuje twoich słodkich owoców, Nie potrzebuje twoich komnat, Wszystko mi jedno, co nagle pomyślałeś, Ciebie nie kocham, ja kocham awokado. Awo-awokado, awo-awokado, - to tylko między mną a tobą. Awo-awokado, awo-awokado, - dla ciebie odpowiedź zawsze jest taka." l NIKITA - AVOCADO l https://youtu.be/sePD18TTrW8 l DOBRANOC :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyszlo szydlo z worka :-) ,Wiolka jest chciwa ,nie dosc ,ze cos rozdawali za darmoche ,to nie chciala sie tym podzielic tylko dac w ryja :D:D:D Poogladalam cos tam w tv ,a potem lezalam dluuuuugo w wannie i nie mialam sily wyjsc z niej ,wygladam jak wymoczek :-).Teraz ogladam Kube :-). Jutro jade do Pily na przeglad :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) będę trzymała za Ciebie kciuki by jutro dobrze było:) A link z Saamową fotką otworzyłam dopiero na lapku bo mój telefon nie otwiera ani niektórych linków ani YT:( ale nie zakochałam się w takim Saamie tak jak Wiola:D:D Nowy telefon widać mi jeszcze nie pisany bo zapomniałam mojego zabrać z pracy a rano będą dzwonili czy się namyśliłam z tym J-3. Dobranoc, spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachłanna,zła i podła,jak zrobić mi to mogłaś........:-D:-D:-D Dzień dobry Caal ja też cenię sobie lojalność,ale mogłabyś czasem przymknąć oko,no bez przesady nooo:-D:-D:-D Wszystko możecie o mnie powiedzieć,ale nie to,że jestem chciwa.Co powiesz Daa o Saamie?Jedna nie wystarczy,zaraz by chciał wokół siebie harem:-D Też dołącze swoje kcuki,powodzenia;-) Miłej środy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Wiola:) wiesz, od tego przymykania oka to się nie ma co się lubi tylko trzeba lubieć co się ma ;) dobrze mówię, co?:D a gdzie te fotki dla mnie?😭 Muszę lecieć do pracy po telefon bo został w służbowym ubranku. A potem do sklepu zoologicznego bo zwierzyna domowa nabyła pasażerów na gapę:-o :D to już będzie trzecie podejście do tej sprawy. Okazuje się, że pchły podobnie jak bakterie uodparniają się na specyfiki zwalczające je:( o Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Call To masz naprawdę kłopot:-D:-D:-Dmnie jakoś ten problem omija,choć kiedyś pamiętam też zobaczyłam jednego dziada,ale szybko go ciupnęłam i jakoś jest spokuj:-Dco do fotek to też chcesz na skrzynkę?Kilka widoczków mogę posłać,bo co do reszty to się teraz zastanawiam.Zobacz do jakiego stanu się wczoraj doprowadziła Daa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Heh ,Wiolka ,pisalam ,ze jestes chciwa ,bo przeczytalam zamiast 'padam na ryjek ' 'podam na ryjek '(znaczy podasz odrobinke tego co rozdawali za darmoche w Tesco ):D.Tak czy siak nic nie dalas :-p . Na przeglad jade dopiero o 13;00 ,teraz Ulan pojechal na przeglad do okulistki .Wzielam sie za robote i w pewnym momencie zaslablam ,normalnie nogi sie zrobily jak z waty ,a w glowie nicosc :-)i teraz siedze ,ale pieka sie muminki ,wiec ide zajrzec .Musze ugotowac tez zupe ,kapusniak ,kosci juz sie gotuja :-) ....Wiolka ,ja tez chce z widokami :-) Muminki juz wyjete z pieca ,ide przygotowac warzywa ,o jak mi sie nic nie chce ,jest za goraco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) Ty jesteś nie poprawna:-o kto w taki upał piecze? jeszcze w dodatku wciąż muminki, które już się przejadły. W taki gorąc to lepiej coś lżejszego, słodkie winogrona czy jakiś deser z galaretką owocową z lodówki. A tak nagrzałaś sobie chałupe aż Ci słabo i nic dziwnego. Dla Twojego dobra posłuchaj dobrych rad i nie gniewaj się:);) o Wiola:) może lepiej na maila bo z moim telefonem to różnie bywa. Mms-y są dla krasnoludków taki mały ekranik:D ale Ty w tych widoczkach też masz być ! inaczej się nie zgadzam:) sama się oferowałaś a teraz się wycofujesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie mogę pisać ale nie przepuszcze takiej okazji, i jak kon nogę podstawia do podkucia tak ja też proszę o fotki. :-D Pozdrawiam wszystkich, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co? popsuła mi się poczta calinessy!!!:-O nic nie widać w odebranych tylko jakieś kropeczki, kreseczki...ech...coś za dużo dziwnych przypadków chce rządzić moim życiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję i ja ochoczo swoją obecność na topliku nadzieję dużą przy tym mając że zostanie mi coś podane na ryjek :classic_cool: I Dzień dobry! :) I witaj Wiola 🌻 I Cześć Danusiu 🌻 I hej Celinko 🌻 I cześci Fergie 🌻 I dniówka zrobiona ale zostały jeszcze nadgodziny. Prawdę mówiąc to już nie bardzo mi się chce siedzieć w tej pracy. Ale po zmianie warunków przynajmniej jest jakaś motywacja gdy płacą mi za nadgodziny. Szkoda że cateringu nie zamawiają na obiad to bym jeszcze chętniej zostawał w pracy. I udanego środowego popołudnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepcham i idę sobie znaleźć jakąś robotę... dzięki Saamuelciu :) za pomoc ;) idę na podwórko z nożycami! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×