Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim. Nie wiem co to się wczoraj tu działo,ale reklama zasłaniała wszystko ,nawet okienko do wpisu, przez co ani ja ani Daa, nie mogłyśmy ani czytać ani pisać na topiku. Mój nowy komputer też odmówił posłuszeństwa i nie działało nic na mozilli, nie dało się nic otworzyć . Myślałam że się zepsuł:( już planowałam że rano pojadę do sprzedawcy i go oddam. No, ale chyba stał się cud, dziś wszystko działa prawidłowo,za wyjątkiem tej nieszczęsnej reklamy, która zakrywa prawie całą stronę. Sprawdzałyśmy wczoraj z Daa, inne topiki i taka płachta jest tylko na naszym topiku. Nie wiem Saam, ale może czas by było znów zostawić stare śmieci i przenieść się na inne, bo takie sytuacje są bardzo denerwujące, a ewidentnie ktoś nas banuje:( ,być może sama moderatornia, ale naprawdę nie znam przyczyny, że akurat to dzieje się u nas. Wybaczcie, nie mogę ustosunkować się do Waszych postów, bo ich zwyczajnie nie widzę. Napiszę tylko że dziś mamy piątek 16 września. Imieniny obchodzą: Edyta, Kamila, Kornel Przysłowie: „Im głębiej we wrześniu grzebią się robaki, tym srożej się zima da ludziom we znaki” Swoim zwyczajem odpowiadam; pożyjemy zobaczymy. Przypadły nam dziś do świętowania takie okazje jak; Dzień Maszynisty Międzynarodowy Dzień Ochrony Warstwy Ozonowej Dzień Bluesa To tak do posłuchania z rana; https://www.youtube.com/watch?v=FMEzFgCLv8c Nie jest to rodzaj muzyki który preferuję,dlatego dla kontrastu i poprawy nastroju zapodam coś lżejszego; https://www.youtube.com/watch?v=K-6-dfapQc0 Tym miłym akcentem zakończę swój poranny wpis. Życzę wszystkim miłego dnia😍 Dopisek; Po wysłaniu posta widzę że ze strony zniknął baner. Może tak już zostanie, ale się okaże. Saam, gdyby to dziadostwo nam zniknęło na dobre to jeszcze możemy tu zostać, póki nie zmęczymy się przepychaniem:) Teraz już znikam, trzymajcie się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie jest ciężkie,Pcha się pod górę. Boli człowieka mózg, Blues panie Jurek, blues. I Dzień dobry! :) I cześć Ferdzi 🌻 mnie też zdecydowanie bardziej leży radosna Barcelona. Blues ze swojej natury jest muzyką smutną. Niedawno słyszałem że nazwa tego rodzaju muzyki pochodzi od koloru blue który gdzieś tam na świecie uważany jest za kolor żałoby (tak jak u nas kolor czarny) Oczywiście jeżeli ktoś znajdzie ciekawy kawałek bluesowy to chętnie posłucham. I jeszcze tylko siedem godzin i ruszy weekend. To będzie ostatni tegoroczny letni weekend. Udanego piątku wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zbyt dużego przekonania do zakładania nowego topiku. Tak jak kilka poprzednich tak i ten miał być ostatnim. Jednak trudno się nie zgodzić ze słowami wieszcza że człowiek to nie krowa i poglądy zmieniać może. Jeżeli zacinanie się stron będzie nam się mocno dawać we znaki to pomyślimy nad przeprowadzkę. W czasach gdy kafeteria nie było aż tak bardzo pazerna na pieniądze z reklamy to wszystko się mieściło i nic się nie zacinało. A propos przeprowadzki to się pochwalę że junior zakupił właśnie swoje własne gniazdo. Ale przeprowadzka nie nastąpi szybko bo wiadomo trzeba jakieś odświeżenie a raczej mały remoncik zrobić. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam mnie też nie podoba się myśl o nowym topiku, gdyż, albowiem,że...nie potrafię się jakoś na początku w nim odnaleźć i przesuwam pierwsze wejście jak najdłużej, dlatego wolałabym żeby ten topik trwał bez zakłóceń bardzo długo. Wyobraźcie sobie że udało mi się usunąć to dziadostwo, które sama niechcący ustawiłam. Na szczęście nie był to jakiś program zainstalowany, tylko dodatki Mozilli. Jednak żeby je znaleźć musiałam mieć świeżą głowę i jasne myśli :D Dziś mi się to udało i jestem z siebie bardzo dumna:D Saam przypomniał nam że niestety czas biegnie nie ubłagalnie i kończy się lato:( Ja lubię co prawda tylko tą ostatnią część lata a ona tak szybko mija :( Nawet się nie oglądniemy a będziemy przygotowywać dania na wigilię :( Saam, gratulacje dla młodych że zdecydowali się na ten zakup, zawsze co swoje to swoje. Nie wiem co prawda jaka odległość Was dzieli, ale myślę Saam, że jako złota rączka od wszystkiego, to pomożesz synusiowi w remoncie. Wioluś, dziękuję bardzo za fotki.👄 Przyznaję że kiedy spojrzałam na pierwsze to się w pierwszej chwili przestraszyłam:P no ale na szczęście był to tylko Mick Jagger:D dopiero po sekundzie dojrzałam Ciebie przycupniętą koło niego:D Muszę przyznać, że laska z Ciebie nebeska, a młodziutka jesteś że obie z Daa chyba Cię adoptujemy, bo obie nie mamy córek :D Jeszcze raz dzięki za to, że mogłam Cię zobaczyć👄 Teraz idę wreszcie do kuchni, bo przecież nie gotowałam prawie od tygodnia :D Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po buziolu na dzień dobry😘 Ferdżi wiesz,że wstydziocha jestem:-Dnie zawstydzaj mnie:-D:-D:-D Uwierz mi ja miałam gorąco w majtach jak tam stałam;-)i nie ściemniaj jak wejdę na swoją pocztę to już masz tam siedzieć:-D Dzisiaj już chyba wszystko wskoczyło na swoje miejsce,to Daa się pojawi;-) Poszatkuję kapuchę i ruszam na miasto,może coś sobie kupie bo nie mam się w co już ubrać:-D:-D:-Djeszcze trochę i na waleta będę chodzić.Może dokupię coś do kompozycji w koszu to razem z Caal będę wsadzała:-D;-) Miłego piątku,Saamuś udanego dnia w pracy;-)dzisiaj super pogoda,nie za gorąco i nie za zimno w samą dyszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wiola 🌻 wygląda mi na to że słowa Ferdzi o bliskości świąt zmobilizowały Ciebie do działania i już robisz potrawy wigilijne z kapusty. Prezenty dla siebie już pod choinkę pewnie też dzisiaj zakupisz :D I Ferdzi 🌻 odległość to ponad 100 kilometrów więc tak z doskoku się nie da. Poza tym czas już teraz bardzo pogania i chyba najrozsądniejszym wyjściem będzie oddać sprawę w ręce profesjonalisty. Ale oczywiście mniej skomplikowanne i pracochłonne czynności będą robione we wlasnym zakresie. Dopóki nie ma mebli i mieszkańców dobrze by było zrobić jak najwięcej. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Poki co ,dzisiaj mozna pisac ,ale ta 'płachta'jest wkurzajaca i jak mowila Ferdzi ,wczoraj sprawdzalysmy na innych topikach (och jak nie lubie tego okreslenia :-) )i jej nie ma .To ciekawa sprawa . Wiolka ,przeciez wiem ,ze masz mase ciuszkow ,ktorych jeszcze nie zakladalas ,a mowisz jak typowa kobieta ,ze nie masz w co sie ubrac :-).Pochwalisz sie ,mam nadzieje co zakupilas :-). Ja juz dzisiaj bylam na malych zakupach w sklepie 'pod domem' i nic ciekawego nie kupilam ,ot chleb powszedni ,bulki 'prawdziwe' ,twarozek ,maka ,kielbaska debreczynska ,mieso na gulasz i karte do telefonu :-),jak na spowiedzi .Teraz ja bede szatkowala kapuste pekinska na surowke :-) Dzisiaj slyszalam bardzo interesujaca wiadomosc ,otoz wynaleziono farbe chroniaca przed polem elektromagnetycznym i elektrosmogiem .Calosc wywiadu mozna wysluchac na stronie Dzien Dobry TVn.Przy najblizszym odswiezaniu mieszkania zakupie te farbe ,tylko kiedy to bedzie :-). No nic ,do roboty :-) Dobrego dnia 🌻 - Paproc :-) https://www.youtube.com/watch?v=buSdkKspW6Q :-) ....Tu doedytuje ,ze znow nie mozna dalej pisac ,bo 'plachta ' wisi na calej stronie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki 'plachcie ' nie mam mozliwosci liczenia postow ,ale moj juz nie zmiescil sie na poprzedniej stronie tzn .ze byl ostatni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem Saam,że miałeś na myśli bigos:-Dkapucha była do zupki,normalnie petarda:-Dja robię bigos z kiszonej,słodka jest dodatkiem;-) Kurcze zła jestem bo muszę drugi raz jechać do miasta,ściana płaczu była nieczynna a w banku ludzi szkoda mi było czasu.Tyle tylko,że zaniosłam kolczyki do jubilera na jedno to dobrze bo jeszcze dziś je odbiorę.U mnie się zachmurkało,chyba idzie zmiana pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo przedweekendowo. Nareszcie piatek. Bardzo lubie piatki. Po nich nastepuja dwa dni wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Mnie to się kojarzy z wodopojem dla motyli :D całkiem ładne stado masz Wiola. Ciekawe jak zamierzasz je przezimować. I popołudniowe hej I cześć Danusiu 🌻 to chyba zły pomysł malowanie tą nową farbą. Obawiam się że uniemożliwi ona nasze telepatyczne kontakty. I hej Zuziu 🌻 ja też lubię piątki. Przede wszystkim dlatego że Ty jesteś wtedy w lepszym humorze. Jakie masz plany na weekend? Ja zamierzam zajrzeć do auta i wreszcie go umyć. Mamy również w planach skosić trawniki, zrobić przegląd rabatek i przeprowadzić wiele innych drobnych podwórkowo- garażowych prac. A przede wszystkim muszę zrobić gruntowne porządki w domu bo za niedługo przyjedzie pani Control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że wróciłam z serwisu z wgranym oficem:D Na nowej stronce znów nie widzę nic, oprócz płachty. Ciężko tak pisać w ciemno, bo pewnie i tak nikt nie przeczyta. A może Daa jakoś przeczyta i podpowiem jej że - odpowiedz na temat- jest też na górze strony , przed pierwszym wpisem i ja teraz z tej opcji korzystam. Piszę i mam nadzieję że uda się wysłać, ale pewnie wpis będzie niewidoczny, więc jedynie trzeba wejść z nicka:O Czy tak ma teraz polegać nasza rozmowa ? Och ta wirtualna się nie spisała jako właściciel kaffe, chyba przerosło to ich możliwości :( Tak sobie teraz myślę , że ruszyli z motyką na księżyc, skoro tak dzieje tyle już czasu. Chyba Saamuś nie masz wyjścia, nowy temat, nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie widze Waszych wypowiedzi przez te płachte ,ale kliknelam w 'odpowiedz na temat' ,ktory widnieje u gory strony i moze 'dojdzie' :-).To ci dranstwo uparte .Ja mam ,ale jak widze to nie ma znaczenia czy ktos ma go zainstalowanego czy tez nie ,plachta nie chce opasc . ..Tam gdzie pisalam ,ze mam ....,w tym miejscu napisalam ,ze mam pewna 'zapore',ale nie przepuscilo ,spam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ,ho ,ho ,Ferdzi ,pomyslalysmy w ten saam sposob :-),aby cos napisac i o dziwo przez moment widzialam co pisaliscie ,takze beda momenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie wygralam w Iotto :-),co prawda tylko trafilam trojke ,ale to zawsze cos :-).Zastanowie sie co sobie za to kupie :D ...Chyba znalazlam sposob na 'plachte' .Przy przewijaniu strony ,nie czekac az 'sie wykreci 'do konca ,tylko szybko zjezdzac w dol ,rozumiecie ? :-).Przy takim postepowaniu reklama robi sie mala i wystepuje w lewym dolnym rogu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jedyna jak mnie w*****a ta reklama. Dalej jest na całą stronę, jedynie pokazało się okienko do odpowiedzi na dole, reszta dalej nieczytelna. Już wieczór, za chwilę taniec z Gwiazdami. Jestem zła, bo w ostatnim odcinku a przecież to dopiero drugi był, odpadała moja faworytka Karolina Gorczyca. Bardzo ładna dziewczyna , mnie się kojarzy z Sandrą Bullock,szkoda że odpadła, miała potencjał. Wioluś, musisz wybaczyć, nie miałam czasu na szukanie po pendrakach, a tam są wszystkie fotki, bo wyniosłam się ze starego kompa a na nowy wrzuciłam tylko ostatnie dwa lata. Uwierzycie że w ciągu tych 2 lat nie miał mi kto zrobić uczciwej fotki ? Jakoś tak wyszło. Nawet w niedzielę, miały być pamiątkowe zdjęcia, syn przyniósł swój super wypasiony aparat i co? Okazało się że baterie są nie naładowane, nawet te zapasowe :O Po wakacjach nie zdążyli Było mi zwyczajnie przykro, bo nie mam żadnego przez to zdjęcia 😭 Jak w niedzielę znajdę czas, to pokopię w archiwum, może uda mi się coś znaleźć. Calinessa, nie wiem czy jesteś na stronie, czy jesteś w pracy, kurcze nic o Tobie nie wiem:O Napiszę tylko o reklamacji margaryny. Pani uznała że tam widnieje data ---- 03 12 2016 a ja bym dała sobie głowę obciąć że była taka 12 03 2015 . Podobno słabo odbiła się tam szóstka, że nie widać było łączenia. Na stwierdzenie że margaryna owa nie nadaje się do jedzenia, bo jest serkowata, pani stwierdziła że, cytuję; ----ona taka jest--- dacie wiarę ???? No ale reklamacja przyjęta, kasa zwrócona. Wow, jak ten czas leci, muszę jeszcze zaliczyć prysznic, potem podusia i TV. Miłej spokojnej nocy wszystkim życzę. Dobranoc 👄 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - W weekend mam planowane porzadki i odrabianie zaleglosci w czytaniu. Ladna pogoda ma byc wiec moze tez opalanie. Choc to slonce takie dziwne troche. Nieprzyjemnie pali. Ja wpisy widze . Uzywam laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa jesteś THE BEST!!!!!!!!ale już Ci to mówiłam;-)ja mam inne rozwiązanie.W telefonie tego nie ma:-D No nie mogę ze śmiechu:-D:-D:-Djuż Cię widzę jak siedzisz i klikasz i się wpieniasz:-D:-D:-D Dobrej nocy Ferdżi😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Ja nie wiem co Wy macie za płachty? u mnie wszystko ok. jest czarny pasek ale nie aż taki by nie można było czytać i pisać. o Wiola:) mi się te motyle kojarzą z Ferdzi nickiem:D A ciekawe, że Ferdzi nic nie pisze czy dostała moją fotkę na maila? bo wysłałam a jakże:) o Saam :) gratuluję! wiem jak to cieszy gdy młodzi sobie zakładają gniazdko, zwłaszcza, że pisklątko za niedługo się wykluje;) o Daa:) fajna ta piosenka i klip o całowaniu;) o Niedawno wróciłam z pracy, czekał na mnie kurier z moim jednak Samsungiem J3. Ale super się go trzyma! ale jeszcze jest nie aktywowany bo musi dojść tam gdzie trzeba, moja podpisana umowa. Czekał na mnie też M i syn bo mamy kilka spraw rodzinnych do omówienia. A teraz, zaraz idę poleżeć z nogami do góry bo ponoć wtedy lepiej goją się urazy nóg. A może też zorganizuję sobie do spania wyżej nogi:D o miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Ty Caal!!!o to chodziło:-Dmi to od razu wpadło do łepetyny jak je zobaczyłam.A tą reklamę też mam w laptopie:-Dfajnie,że Ci przypasił tel,to teraz poślesz mi swoją nową fotkę z nowego szajsunga,ok?;-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest przerwa w tańcu więc jeszcze kukam. Calinessa nie dostałam nic od Ciebie buuuu😭 chyba coś poszło nie tak:( A jak poprzednio pisałam to reklama była malutka i mrugała, że mam włączone blokowanie reklam itp ... i wyraźnie napisane -zamknij- kiedy kliknęłam w zamknij, pieprzona reklama natychmiast się rozciągnęła na całą stronę Na szczęście , zamknęłam stronę a po powrocie znów była malutka,przyczajona do skoku, ale już w nią nie klikam:O Jeszcze raz całuski na dobranoc dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola:) no pewnie, tylko go rozpracuję:) w sumie ma wszystko podobnie jak w moim małym i o to mi chodziło. Ferdzi:) zrobię powtórkę i jeśli nie pójdzie to zaczekamy gdy nowy będzie mi działał. o Ciekawe czy gdy już przełożę kartę sim to galeria zdjęć też przejdzie na nowy telefon?. Wolałabym bo M się czai na mój stary aparat i wolałabym go wyczyścić do zera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Caal cieszę się.Wszystko masz Caal na karcie,tel zostaje czysty;-)dasz M zmiotkę to sobie zmiecie;-) Na mnie pora,muszę iść pobiegać.Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,ta moja metoda na unikniecie plachty sie sprawdza :-),tylko trzeba sie spieszyc :-). Ogladalam tez Taniec z gwiazdami ,potem serial 'O mnie sie nie martw ' ,potem dalej Taniec z gwiazdami :-),a teraz kabaret :-). Ferdzi ,szkoda ,ze dzis odpadl ten Kamil .Ja tak bardzo nie sledze tego programu ,ale ze serial jest o 2o;40 ,to troche ogladam Taniec do tej godziny i potem po serialu jesli nie ma czegos ciekawszego :-) Wiem ,ze ten Kamil przezywa rodzinna tragedie ,chodzi o ciezka chorobe malutkiego dziecka i przydalyby mu sie pieniadze z dalszych wystepow . Wiecie ,pod wieczor ktos dzwonil na domofon i na pytanie slucham -cisza i ponawialam 3 razy to slucham i jakis wiesniak pyta o Ulana .Zapytalam o co chodzi ,a on nie wyjasnia i dalej pyta czy jest Ulan ,wiec pytam go 'a kto pyta ' ,a ten nie przedstawia sie i dalej swoje ,czy jest Ulan .Mowil to takim 'mocnym'tonem i troche sie przestraszylam .Dalej mi sie nie przedstawil i powiedzialam ,ze Ulan jest chory i spi i juz odwiesilam sluchawke domofonu .Jesli jutro ten wiesniak znow przyjdzie ,to dam mu lekcje dobrych manier :-) Tymczasem Spokojnej Nocy Mili Moi Dobrze Wychowani :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamsung
dobry wieczór bez płachty i Jeśli chodzi o fotografie w telefonie to z pewnością nie przejdą one wraz z kartą SIM. Zdjęcia zapisują się w wewnętrznej pamięci telefonu lub na karcie pamięci jeżeli ją umieścimy w telefonie. Jezeli oddajemy komuś telefon to najlepiej jest wyjąć kartę pamięci z telefonu a sam telefon zresetować klikając w "ustawienia fabryczne". Nowy właściciel dostanie wtedy aparat w takim stanie w jakim wyszedł od producenta. Wszystko co użytkownik wprowadził do telefonu zostanie wykasowane. Na karcie SIM to chyba tylko kontakty mogą byc zapisane i one przejdą na nowy telefon. Ale radzę przepisać kontakty do zwykłego notesu bo mnie na przykład przy przenosinach karty Sim dużo kontaktów zaginęlo. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×