Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

35 latka w takiej bluzie?

Polecane posty

Gość gość
najwazniejsze bys Ty sie dobrze czula, a na ulicy w takiej sensacji nie zrobisz. Duzo ludzi nosi dziwne ciuchy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!! kuuuuuurvva twoja spammerska mać woooooooooooooooooooooooooon!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bądż śmieszna!! załamałam się też mam 34-lata i wcale nie uważam się za starą,noszę mini,zakładam stringi i jeżdżę na rolkach a ty masz taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób problemu tam gdzie go nie ma. Ja kupiłam sobie i 12-letniej córce taką bluzę tylko w innych kolorach. Na nią zakładam futrzaną kamizelkę i śmigam po mieście. http://modana.com.pl/Bluza-p17816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden problem, kobiety po 50 by się pewnie nie krępowały nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka ta bluza, niby 35 lat ale gustu nie masz;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka ta bluza, niby 35 lat ale gustu nie masz;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że nawet można mieć 80 i pomykać w takiej bluzie :D na http://betterlook.pl/ są fajne wzory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×