Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam dyskretnej kochanki Krk

Polecane posty

Gość gość

otoz tak mam 31 lat od dziewieciu lat jestem zonaty ale zona jest przesadna katoliczka i seks tylko raz w miesiacu i tylko po bozemu a ja mam bardzo duzy temperament i chcialbym codziennie nawet kilka razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma być ładna, brzydka Czy Przeciętna, gruba, Szczupła Czy w sam raz. Głupia, pusta, czy może mieć trochę rozumu, wreszcie czy blondynka, szatynka czy ruda? Stara czy młoda? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle trafiłeś kolego, a zwłaszcza nie o tej porze. Tu same kury domowe siedzą co jak starego w domu nie ma to po necie szaleją bo je wnuczek nauczył jak kompa włączyć. Żadnego erotyzmu tu się nie spodziewaj, bo nożki trzymają ściśnięte. Tylko pi/rdo/lą że takie napalone i w potrzebie, a potem epopeje bedziesz z taką musiał napisać. I co? I nic. Dwiesta w zęby i na kurfy. W krakowie to w huj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej Wiedz że się mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladna to pojecie wzgledne :D jesli chodzi o wiek to plus 10 minus 10 niz ja a kolor wlosow przeca dzisiaj 99.9 procenta farbowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty jakaś urażona jesteś???? Takie właśnie tu jesteście. Kurfa o pierdołach tylko tematy zakładacie i po trzy tysiące stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urażona jestem bo wciąż się mylisz. Nie zakładam tematów, nie jestem stara nie mam wnuków. Weszłam na ten temat bo gość jest z mojej okolicy. I być może szuka mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szamberium w natarciu facet ona bierzę z duuupala do buzi - uważaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O następna co to kogoś niby szuka. Nie denerwuj mnie nawet. Wszystkie szukacie a jak już facet coś naprawdę chce to ogon podwijacie i nowy temat i tak w nieskończoność. Lepiej od razu wam napisać że ma ochote zerżnąć ostro, za włosy złapać, rzucić na łóżko. Zerwać brutalnie bielizne i wtopić się językiem w wasze cipki. Lepiej tak jest? A potem zerżnać i zostawić. Nie przytulać się, nie mówić czule tylko ubrać się i wyjść. Tak by było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze tematu jeśli nadal jesteś napisz coś więcej o sobie. Jestem z okolic Krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś . Nie interesuje mnie Twoje zdanie. Nie wiem co i kto Tobie obiecał ale nie wyzywaj się za to na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:29 a tyco ścierwo nie lepszy. Konia tylko trzepiesz jak ktoś coś zacznie konkretnie pisać. I wklejasz to swoje wyklepane gofno w każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
o tak, jesteś moim bogiem :) ale koniecznie musisz zaprosić jeszcze dwóch kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On z grubym fiutem
Szukam kochanki z okolic wawy. Ja żonaty 29 latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:37. Nikt mi nic nigdy nie obiecywał. Ale mam dobrą pamieć i jak czytam to wasze gofno to widze że nie można miłym być. Zaraz się znajdzie jakiś ćfok co wam zaczyna makaron na uszy nawijać i po staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do19:38. O własnie o takie gofno mo chodzi. A co ona Ci winna d***lu że stasz po niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem jestem ja w krk czesto tylko bywam bo mam sentyment ale na tyle czesto zeby .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam Kochanka ale w realu. Autor jest z mojej okolicy jak wyżej pisałam. A Ty gościu który mi tak dokuczasz nie pień się bo bierzesz mnie za kogoś innego. Zresztą nieważne Ty nie musisz mi w nic wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i prosze mi tu wojny nie robic bo to moj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo tu gosci i nikt nie wie kto z kim wiec sobie zalatwilem nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lividum. To ja pisałam ze jestem z okolic Krk. Jednak powol że w necie pozostanę takim anonimowym gościem. Napisz jakie masz wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentOrange
gość dziś liczysz, że ci chlupnie? nie musisz się tak starać, chlupie za darmo lubi to :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:47. Nie dokuczam Ci. Ogólnie mówię. A jednak prawda boli? Po huj tu pie/przyć o czułościach i wogule. Chcecie się pieprzyć to oki, możemy pogadać tylko o czym? O obłokach? Majowym deszczu? Facet tak nie myśli, ch/uj mu stoi i w gotowości jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic mnie nie boli. Szukam Kochanka w realu a Ty przeszkadzasz bo piszesz autorowi jaka to jestem choć wogole mnie nie znasz. Nie obwiniaj mnie za coś co ktoś zrobił Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59. O co ci chodzi ćfoku. To że wolisz walić konia to nie znaczy że po normalnych jebcach możesz srać. Krzyżowko pompy strażackiej z dziwfko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam. Moze sie pomyliłem. Flirtuj sobie flirtuj. Mnie to noe obchodzi. Jeszcze raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×