Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zemsta na bylej

Polecane posty

Gość gość

ZgłośZemsta na bylejHej mam pytanie rozwiodlem się z żoną gdyz mnie zdradzala. Po jakimś czasie związalem się z kobietą która kocham. I to doprowadza moja byla żonę do furii. Pomimo zasadzonych alimentów na dziecko płacowych regularnie. Była żona Zalozyla mi komornika w Polsce jest to zgodne z prawem. Przedstawiłem komornikowi Wszystkie wpłaty to jedyne zawieszenie komornika może być za zgodą wierzycieli a ona nie chce się zgodzić i tylko się cieszy. Jak.mogę jej dopiec bo mam.już dość jej glupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej ją zaboli jak nauczysz się pisać. Gwarantuję :D A merytorycznie: pozew przeciw egzekucyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można komuś "założyć komornika" jak ma wszystkie wpłaty w porządku - trzeba było nie zalegać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można. Komornik nie ma prawa badać zasadności zlecenia egzekucyjnego. Jemu wystarczy tytuł prawny z tytułem wykonalności (taki tytuł jest nadawany z automatu dla wyroków alimentacyjnych). Jak napisano wyżej - pozew przeciw egzekucyjny do sądu. Ze wszystkimi restrykcjami dla uprawnionego przedstawiciela (małoletniego) wierzyciela . Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cygan36
Chciała ci narobić koło tyłka i sie jej to udało. Miałem tak samo (wszystko było ok dopóki nie zobaczyła mnie z ładniejszą od niej kobietą :)) ale moja riposta też była bolesna dla niej (finansowo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cygan,a to uroda kobiety(przemija zreszta)ma byc argumentem na inny,udany zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cygan a co masz na myśli z tą riposta na swojej bylej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×