Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czerwone buty

Polecane posty

Gość gość

co myślicie o czerwonych butach do ślubu? zamierzam założyć taką sukienkę: http://www.fasson.pl/files/fasson_marysienka_gala.jpg do tego czerwone niskie szpileczki (będzie je widać lekko w tańcu i przy chodzeniu na pewno) do tego czerwona wiązanka i jakaś czerwona ozdoba do włosów. Jak myślicie, to wszystko razem dobrze zagra? Marzą mi się te czerwone buty, ale nie chcę wyglądać źle. Sama sukienka już bogato wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nawet ich nie będzie widać :O Buty kolorowe, ozdobne, we wzorki zakłada się tylko i wyłącznie do krótszych sukienek, w których są widoczne w innym przypadku każdy będzie się zastanawiał dlaczego założyłaś buty tak wyraźnie, a ich nie widać, czyżby bez celu??/? Twoje założenia są bez sensu. Sama sukienka spoko, do tego białe, a najlepiej cieliste szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba masz rację, nie będą widoczne.. chyba próbowałam coś zrobić na siłę, myślę, że postawię na cieliste. w przypadku takiej sukienki najlepsze skromne, niskie upięcia włosów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Cieliste na dodatek się później przydadzą. Sukienka jest zdobna więc upięcie powinno być klasyczne i tak jak myślisz niskie. Czasami można przedobrzyć. Jeżeli zależy ci na czerwonych szpilkach, pomyśl o poprawinach (o ile planujecie) albo sesji (ale w innej sukience) :) Życzę pomyślności :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję bardzo, problem rozwiązany! jednak czasem jedno dosadne zdanie potrafi sprowadzić człowieka do pionu ;) pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paninarzecona
nie ma co szalec z butami, najlepiej najskromniejsze :) ja zamówiłam na uni but takie delikatne sandałki 3,5cm i jestem bardzo zadowolona, są bardzo wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o takich butkach do ślubu cywilnego http://gamis.com.pl/nasze-uslugi/ własnie kupiłam i muszę do tych butków dobrać jakąś sukieneczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzimy, ze to marna reklama firmy obuwniczej <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna bo cię niestać na takie buty ha ha ha .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×