Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znalazłam u chłopaka nagle zdjęcie

Polecane posty

Gość gość

W jego telefonie jego nagie zdjęcie w folderze pobrane. Tłumaczył że mu się z telefonu przesłało do tzw. chmury i żeby skasować musiał ściągnąć na telefon... Nie wiem jak działają takie chmury... Zrobił je pod prysznicem podobno tylko dla siebie. Co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to są te chmury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie wirtualne dyski do przechowywania plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci robicie sobie zdjęcia tylko dla siebie? Mi się wydaje że on mógł to komuś wysyłać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógł skasować tylko na telefonie, ale w chmurze zapomniał skasować. To są programy typu google drive, dropbox lub onedrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobił, wysłał komuś ale zapomniał że pomimo skasowania zdjęcie jest zapisane w tzw "chmurze" czyli w przypadku widows phone w onedrivie. Oj kobitki musicie trochę bardziej ogarniać bo później faceci wciskają nam kit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie widziałam tego w chmurze tylko w folderze pobrane... Czy żeby skasować z chmuryvtrzeba je ściągnąć na telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli je ściągnął to oznacza tyle, że je miał na chmurze lub ma. Może mieć kilka kont i na każdym mieć co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chmura" to można powiedzieć taki serwer na którym automatycznie zapisują się zrobione zdjęcia. Nawet po skasowaniu zdjęcia na telefonie zdjęcie nadal jest w "chmurze". Bardzo przydatne podczas kradzieży gdy to złodzieje robią sobie zdjęcia ty masz do nich dostęp na swoim koncie. wytłumaczę Ci to za pomocą chmury w windows phon, czyli one drava. Robisz zdjęcie, ona zapisuje się na telefonie i w onedrivie. Żeby wysyłać zdjęcia musi być ona na tel (łatwy dostęp i sposób), jak już nie potrzebujesz (albo ukrywasz) usuwasz je z telefonu, ale jak coś nadal masz dostęp do niego w "chmurze" i jak potrzebujesz, pobierasz je na tel., aby np. wysłać i tak wtedy znajduje się w pobranych . Mam nadzieję że wytłumaczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jak chciał je skasować, to musi się zalogowac do "chmury" i tam usunąć. Nie ma czegoś takiego jak pobieranie żeby usunąć. Facet wciska Ci KIT. Musiał przynajmniej dwa razy użyć tego zdjęcia. Raz jak zrobił, drugi raz jak pobrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli tak jak myślam wysyłał komuś :( czyli jego wytłumaczenie że ściągnął je żeby skasować to kit? Można usunąć zdjęcie które jest w chmurze bez ściągania go na telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze pytanie... Jak.mogę mu się włamać do tej chmury mając dostęp do jego telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale wygląda na to że facet wciska Ci KIT. Z pomocą zawsze do usług. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i wysłał mi to zdjecie:-)) chmura to jest tez icloud w przypadku iphona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za telefon i jaki ma system, android, windows, czy może jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jeszcze pod prysznicem:-D czy to zdjecie jest zrobione jakby od dołu? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz znac hasło, zeby sie wlamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki masz dostęp do tego telefonu. Np. jeżeli koleś ma aplikacje one drive (chmura w windowsie phone) i nie ustawił sobie osobnego hasła, to wystarczy tylko że na nią klikniesz, ale wszystko zależy od tego jak bardzo Twój facet się zabezpieczył. No i w iphonie i szajsungu wszystko jest na odcisk kciuka teraz, wiec nie wiem. Do chmury możesz się też zalogować na kompie o ile masz hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby skasować z chmury trzeba w chmurę wejść i tam skasować. Tak to działa. Masz zdjęcia na telefonie, ale telefon ma mało pamięci, dlatego zapisują się one automatycznie w chmurze, wirtualnym dysku w internecie. Wtedy jak skasujesz zdjęcia z telefonu, one nadal zostają w chmurze. Nie ma innej drogi, jak chcesz skasować zdjęcie z chmury musisz je skasować z wirtualnego dysku wchodząc do internetu. Za to jak chcesz przesłać to zdjęcie, to musisz albo wysłać je z chmury albo z telefonu, stąd pobranie zdjęcia na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chmura w androidzie to konto google, znajdź na telefonie aplikację taką jak zdjęcia z ikonką geometrycznego kwiatka, no tylko to mi to przypomina. Albo jak znasz jego gmail to możesz się zalogować przez komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z hakuj typa i wywal mu w twarz jego tępe teorie, Trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie znam żadnych jego haseł a myślę że sue zabezpieczyli, no wie ze przeglądam mu telefon. Czasem jak wchodzę w ten folder pobrane to widzę jakąś świeżą datę ale plików brak czyli wniosek, że pobiera z chmury ale kasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde z jednej strony wiem, że mnie nie zdradza ale myśl, że może wysyłać nagie zdjęcia komuś doprowadza mnie do szału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może porozmawiaj z nim jeszcze raz o tym zdjęciu (jeżeli chcesz dać mu szanse) i zobacz jak Ci to wytłumaczy. Jeżeli dalej będzie wciskał kit, że z ściągnął na tel z chmury żeby skasować, to powiedz że to niemożliwe i przedstaw jasno to wszystko czego się tu dowiedziałaś. No i niech wytłumaczy co to znaczy robić sobie nagie fotki dla siebie i trzymanie ich pod ręką? Bo wybacz ale takie coś jest dla mnie totalną ściemą. Nawet jeżeli koleś jest narcyzem to nie omieszka się sobą pochwalić przed innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez robie sobie nagie zdjecia i podkreślam, ze nikomu nie wysyłam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z chmury się nie zapisują do pobrane tylko do innego. mialem chmure i sie pobieralo w inny folder a w pobrane są tylko fotki ktore sam pobrac ze stron np z fb nk itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że będzie obstawal przy swoim , bo za nic się nie przyzna, że komuś coś wysyła. Kiedyś przyłapalam go na flirtowaniu na gadu i była straszna awantura. Od tego czasu też go sprawdzam regularnie. Twierdzi że chciał zobaczyć jak wygląda nago...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahaha, ale tlumaczenie. to by skasowal, ale widocznie kogos ma,jak cie nie ma to pewnie z tą osobą pisze i dla niej ta fotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×