Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek z różnicą

Polecane posty

Gość gość

Kobietki i panowie, co myślicie o związku: ona-17, on-26? Proszę o szczere opinie :) Liczę na Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc to tylko liczby :) ale kazdy ma swoje zdanie. Ja mam 32 a kobieta ktora kreci do mnie ma 22 i dla mnie jest za mloda :) ale sa nie ktorzy ktorym to odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze, wątpię w takie związki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek z różnicą nie wiem lecz seks jest wspaniały z bardzo dużo starszym ponad dwadzieścia lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on coraz bardziej bedzie chcial statecznosci, ona pstro w glowie jeszcze dlugi czas. bez sensu. taka roznica lepiej sie sprawdzi za pare lat niz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek czy ******ie? Jeśli to drugie to każda się nadaje, ale jeśli to pierwsze to... Ty zbliżasz się do 30stki, nie wiem jakie wyznajesz wartości i priorytety w swoim życiu, ale myślisz, że dziewczyna licealistka, utrzymywana przez rodziców, myśli podobnie jak Ty? Czy dziewczyna w tym wieku zadba o Ciebie, doradzi, pocieszy i dotrzyma Twoich tajemnic? Taka kobieta jest warta związku, a związek to duża inwestycja czasu, cierpliwości i poświęcenia. Czy jest to warte? Odpowiedz sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×