Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Catering dietetyczny Wrocław

Polecane posty

Gość Gabriela

Przepyszny catering serwuje Cud i Miód 🙂 JUż trzeci tydzień cieszę się zdrowymi posiłkami na diecie standard i mój organizm to lubi. Fajnie też ze mają pudełka biodegradowalne, to się ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toldo
Dnia 3.11.2019 o 19:01, Gość edzia napisał:

a korzysta ktoś może z diety pudelkowej tajm? ja jestem na diecie slim 1500 i jestem zachwycona, wszystko smaczne i świeże 🙂 myśle że szybko z niej nie zrezygnuje

Słyszałem o tym, podobno na każdym pudełku jest ile czasu potrzeba na przygotowanie takiego posiłku 😄 spoko sprawa, może sam spróbuje po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla
Dnia 30.11.2019 o 15:30, Gość Toldo napisał:

Słyszałem o tym, podobno na każdym pudełku jest ile czasu potrzeba na przygotowanie takiego posiłku 😄 spoko sprawa, może sam spróbuje po nowym roku

Tak! Mają takie fajne opisy składu, czasu potrzebnego na przygotowanie i wartości odżywczych. Moim zdaniem mega plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigwi
Dnia 10.12.2019 o 10:54, Gość Paulla napisał:

Tak! Mają takie fajne opisy składu, czasu potrzebnego na przygotowanie i wartości odżywczych. Moim zdaniem mega plus!

oo czaad! pierwsze słysze o czyms takim a mega fajny pomysł 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla
Dnia 11.12.2019 o 12:43, Gość gigwi napisał:

oo czaad! pierwsze słysze o czyms takim a mega fajny pomysł 😄 

Też mi się to strasznie podoba i zawsze można podkraść jakiś pomysł na przykład na sałatkę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
Dnia 31.10.2019 o 10:18, Gość Dorota napisał:

Zgadzam się, w naszej szkole zmienił się katering na Kanzeon i od razu widać ogromną różnicę w jakości posiłków i w wyglądzie samej stołówki. Nowa zastawa, serwetki (w końcu!), a dzieci zawsze otrzymują jakiś świeży owoc albo świeżo wyciskany sok. Ceny też dużo lepsze.

W przedszkolu mojego syna też jest od niedawna katering Kanzeon! Ciężko uwierzyć, ale panie w końcu przestały skarżyć się, jaki z niego niejadek 😉. Ja jako mama bardzo doceniam właśnie ten owocowy element, który codziennie pojawia się w menu. Tyle się ostatnio mówi o jakości tych przedszkolnych posiłków... Już się tym nie martwię, bo w końcu mój syn je w swoim przedszkolu zdrowo i ze smakiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Ja zamawiam z wygodnejDiety i jedzenie jest bardzo smaczne a co najważniejsze świeże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak najbardziej wygodna dieta i atrakcyjna cenowo i jedzonko świeże, bardzo ale to bardzo urozmaicone, nie ma nudy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
Dnia 10.12.2019 o 10:54, Gość Paulla napisał:

Tak! Mają takie fajne opisy składu, czasu potrzebnego na przygotowanie i wartości odżywczych. Moim zdaniem mega plus!

A jak gotują? Zjadliwe toto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati
Dnia 2.01.2020 o 05:01, Gość Kama napisał:

A jak gotują? Zjadliwe toto?

pychooota! wszystko zjadam ze smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
Dnia 5.01.2020 o 15:42, Gość pati napisał:

pychooota! wszystko zjadam ze smakiem

Haha 😄 To się nazywa rekomendacja 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata
Dnia 30.11.2019 o 15:30, Gość Toldo napisał:

Słyszałem o tym, podobno na każdym pudełku jest ile czasu potrzeba na przygotowanie takiego posiłku 😄 spoko sprawa, może sam spróbuje po nowym roku

korzystam 😄 ten czas na pudełku to świetny pomysł, dopiero teraz zdałam sobie sprawe ile czasu spędzałam w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelona
Dnia 31.10.2019 o 10:18, Gość Dorota napisał:

Zgadzam się, w naszej szkole zmienił się katering na Kanzeon i od razu widać ogromną różnicę w jakości posiłków i w wyglądzie samej stołówki. Nowa zastawa, serwetki (w końcu!), a dzieci zawsze otrzymują jakiś świeży owoc albo świeżo wyciskany sok. Ceny też dużo lepsze.

Ja myślę, że tutaj nie chodzi o katering szkolny. Mimo tego zgodzę się z tym co piszesz, bo moje dziecko też ma w szkole katering Kanzeon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8eata

Pudełka to fajna sprawa, bardzo wygodna 🙂 I chyba coraz więcej osób się na to decyduje? Jedyny minus to to, że nie zawsze ma się na coś ochotę, a tu dostanie się to „odgórnie”. Ale jak się zamawia dobry catering, to jest smacznie i różnorodnie. Ja polecam FitBoxy, które niedawno odkryłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Catering to suuuper wygodna sprawa. Nie wiedziałam, że opcja z gotowymi posiłkami tak bardzo ułatwi mi organizację czasu. Kiedy nie muszę poświęcać godzin na przygotowanie obiadu dzień w dzień, mam o wiele więcej czasu dla siebie i dzieci 😉 My od kilku miesięcy korzystamy z oferty kanzeon i jesteśm bardzo zadowoleni 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no według mnie w naszym regione to Fit Fagola Catering jest godny uwagi. Jestem już u nich ponad miesiąc i naprawdę oceniam ich wysoko. Jestem na diecie classic i mogę polecić. Bardzo fajnie skomponowane menu - przede wszystkim różnorodne. Dania są zawsze estetycznie zapakowane że aż ślinka cieknie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Interesuje cię catering dietetyczny Wrocław? Nie ma z tym problemu, bo tam działa wiele firm. Ale od siebie mogę zostawić ci namiar na nich https://fit-body.com.pl/catering-dietetyczny-wroclaw/  . Bardzo szeroka oferta diet. Do tego dobre ceny. Posiłki świeże, zawsze na czas. Myślę, że będziesz zadowolona. A taka dieta pudełkowa to ogromna oszczędność czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×