Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam dziewicy tylko związek na stałe :)

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego Dziewice są tak cenione ? Czym jest telegonia? Jest to stosunkowo młoda teoria głosząca, że potomstwo samicy, niezależnie od ojca, wykazuje pewne cechy jej pierwszego partnera seksualnego. Parter ten miałby według owego prawa odciskać coś w rodzaju stempla biologicznego na jajnikach kobiety. W przypadku zwierząt hodowlanych, owe dziedziczenie widoczne jest głównie po cechach zewnętrznych. U ludzi natomiast, telegonia objawia się przede wszystkim w cechach charakteru dziecka. Warto zwrócić uwagę na to, że dziś, w czasach niespotykanego dotąd przyzwolenia na rozwiązłość seksualną, coraz częstsze są konflikty pokoleń, wynikające z wzajemnego niezrozumienia rodziców i ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewicą, ale mam inne priorytety, niż małżeństwo i macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta teoria dotyczy też stosunków z prezerwatywą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, jeśli moją pierwszą partnerką była kobieta? Wtedy moje dzieci będą z plastiku, po kontakcie z wibratorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że nie lubie pseudo nauki tak samo jak kociej wiary:) niestety często te dwie rzeczy działają w parze a tu właśnie czuje te dwie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ojejku. ;) Mój pierwszy facet był super przystojniakiem, miał boski charakter i został seksownym pilotem. Obym miała więc syna. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella_Eyeliner
Ja jestem dziewica, ale mam 15lat i nie zamierzam sie nikomu oddawac, jest mi dobrze tak,jak jest, mam super znajomych, fajna rodzinke, duzo zainteresowan, chodze do mega sympatycznej szkoly, a przede wszystkim jestem soba, przy facecie nie mogla bym byc, choc kiedys moim najwiekszym marzeniem bylo spotkac takiego "ksiecia z bajki" jak w bajkach,lecz wyroslam z tego, mam dosc facetow szukajacych u mnie tylko seksu, zaden nie widzi we mnie super dziewczyny jaka jestem, ale seks zabawke, dlatego narazie daruje sobie zwiazki, moje przyjaciolki maja podbne podejscie do zycia, zycie dziewczyny nie opiera sie tylko na szukaniu sobie faceta, a ja jestem taka bardzo ekstrawagancka i ekstrawertyczna dziewczyna, nie chce marnosc swojej nadzywczajnosci na jakiegos palanta i nie obchodzi mnie co inni ludzie o tym pomysla. Byc moze z wiekiem zmienie decyzje,ale na razie nie mam ochoty z nikim sie wiazac, wole byc wolna jak ptak, zreszta sami przyznacie, ze jestem jeszcze bardzo mloda,wrecz dziecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella już Cię lubie. widać że się szanujesz i masz wartości i ułożone w głowie mimo młodego wieku. Niestety teraz cechy które reprezentujesz są rzadkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pismie Świętym małżeństwo powstawało w momencie utraty dziewictwa. Każdy następny partner życiowy był już cudzołóstwem. Warto czytać Pismo Święte bo tam jest Boża Prawda o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, oczywiście odnosi się to też do dziewic-ofiar gwałtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Jestem więc monogamistką. :) Ukamienować. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0003
ja tez wole dziewice ale brak,wyginely przed dinozaurami,a dlaczego wole? bo sam jeszcze nic, a lat ile mam? wiecej niz 20 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem dziewicą, ale mam inne priorytety niż związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jak ktos jest po 20 i jeszcze nic,to szanse na poznanie dziewczyny ktorej to nie bedzie przeszkadzalo,są bardzo małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam że kocia wiara? to chore wymysły majace z nauka tyle wspólnego co ja z miss venezueli. Jehowi urazu do krwi pozwalają dziecku umrzec a katole wymyślają jakies zasady ,,czystości", skreslaja ludzi ze względu na jeden błąd. jak się nie myle w biblii było ze prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogacz przez bamy nieba- a ksieza hajs kosza i zbierają. to skoro oni wypinają się na Biblie czyli to czeo powinni być przykładem to co księdzu do mojego dziewictwa? Jezus wybaczył Marii Magdalenie a kościół neguje wszystkich co mają inne poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli kogoś uraziłam przepraszam. kościół ma w zwyczaju widzieć drzazgę w oku innych a nie widza belki w swoim. poczytajcie o innych religiach, otworzcie sie na swiat i innych bo wszyscy jestesmy rowni, bialy, czarny, zyd czy katolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat i skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? 22 lata nieopodal Bydgoszczy. nie chcesz znac wykolczykowanej laski z karminowymi włosami w skórzanej ramonesce. jestem wyjątkowo wredna suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
evelyna666 dlaczego nie widzisz drzewa w swoim oku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to obrzydliwe wkladac sobie cos w c****o .... trzeba nie miec wstydu i przyszlosci ambicjii i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, lubię cię Evelyn :P Chętnie bym cię poznał gdybym mieszkał ciut bliżej. A co do tematu. Bogowie, skąd ludzie wyciągają takie brednie? Toż to jest tak pomylone że nawet nie wiadomo jak zacząć człowiekowi tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, proszę bardzo, co kto lubi :P Mojej siostrze mogło by się przydać co nieco przyjemności w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdzie do gimnazjum to zazna przyjemności, dragi, seks... Ja nie ruszam gimnazjalistek, nie chodzi że prokurator... Chodzi o rzeżączki i tym podobne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, niestety. A ona swoją drogą już po gimnazjum, tylko ogółem rodzinka nie jest zbyt miła, lekko boję się że ona skończy jak ja(depresja i tak dalej). Swoją drogą zazdroszczę, moje gimnazjum bardziej przypominało zwierzyniec lub więzienie dla nieletnich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×