Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życzę wszystkim na tym forum więcej tolerancji.

Polecane posty

Gość gość

Polecam artykuł o początkach ginekologii, który obrazuje do czego prowadzi brak tolerancji i narzucana pruderia wsród społeczeństwa. Gdyby nie rozwój, nadal tkwilibyśmy tak jak niektórzy użytkownicy tego forum, w mrokach ciemności. Nie mowię tutaj tylko o rozwoju medycyny, ale tak ogólnie. Polecam artykuł i życzę wiecej życzliwości oraz tolerancji wobec drugiego człowieka: http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,138262,19436638,porody-przyjmowane-z-zaslonietymi-oczami-cwiczenia-na-martwych.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=weekend Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety Polacy w większości nie sa tolerancyjni. Lubią dopiec, a sąsiad musi mieć gorzej. Współczują innym, ale dopiero wtedy, kiedy inni maja gorzej... A najlepiej wsród Polaków sprawdza sie powiedzenie: "Jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jeśli Kalemu ktoś ukraść krowa, to być źle". Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Naucz się wklejać linki. 2. Następny piewca tolerancji, który nie wyobraża sobie, że ktoś może mieć inne zdanie. Wy.********laj bolszewiku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mentalności ludzi się nie zmieni, kto jest mentalnym k*****m to nim zostanie a normalny człowiek stara się tolerować i rozumieć innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link możesz sobie wkleić do przeglądarki, jesli nie jestes leniwy. Co do tolerancji dla braku tolerancji, to totalna głupota - czyli mam pochwalać wyzywanie, obrażanie, zamordyzm, itp.? Nie chodzi o to, zeby nikt nie miał odmiennego zdania. Chodzi o pewien poziom kultury, który niestety bardzo powiązany jest z tolerancja i szacunkiem dla drugiego człowieka. Tak wiec stwierdzenie wiecej tolerancji dla braku tolerancji, to jakis absurd i odwracanie kota ogonem. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe kto z nami ten normalny, kto ma inne zdanie ten mentalny k***s :-D To nazywasz tolerancją, cipko? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postarajcie siebie i innych pokochac ,otworzyc to dobre wnetrze:)))(✿◠‿◠)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:44, nic nie zrozumiałeś/las z poprzedniej wypowiedzi. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tolerancyjna, z mentalnym k*****m chodziło mi o ludzi którzy nie potrafią tolerować innych i widzą tylko swoje zdanie. Członeczku :* cmok w główkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMarta, jak oni maja innych pokochać, jak siebie nienawidzą. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelyn, masz oczywiście racje. Tamta wypowiedz mozna było odebrac dwuznacznie. Nie wiadomo tez było, kto ja napisał. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehe i jescze napisz że złodziej martha, bo każdy pijak to złodziej! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza, jesli odniesie odwrotny skutek, to znaczy, ze to forum,to zgromadzenie wyjątkowo nietolerancyjnych i toksycznych osob, które maja za nic szacunek dla drugiego człowieka. Sa po ciemnej stronie mocy...I tak pewnie zostanie. Obym sie mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej forum o dużej liczbie użytkowników debili. Dlatego skutek będzie odwrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nazwać ludzi nietolerancyjnych? Co oni mają w głowach że ich świat jest ograniczony do ich poglądu. Uwierz mi ze nie raz zostałam zaatakowana z powodu mojego wyglądu, orientacji czy braku wyznania. Nietolerancja jest domeną ludzi zamkniętych na świat i innych ludzi. ten mentalny k***s odzwierciedla ich zachowanie i nie należy z tym walczyć tylko starać się pokazać świat takim ludziom i brać przy tym dużo valium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do spinania sie, to mam wrażenie, ze najbardziej spinają sie osoby, które nie sa tolerancyjne - one najbardziej wyzywają i obrażają oponentów. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza, widocznie troche jestem idealista, staram sie byc tez dobrym człowiekiem, oczywiście mam wiele wad. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze zmiany powinnismy zacząć od siebie, ale nie mozna tolerować ogólnie pojętego zła...Mielibyśmy wtedy same wojny i świat jak w Mad Maxie. Gdzieś granica musi byc. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na symbol tolerancji i równouprawnienia nie zakładam dziś stanika. Moim zdaniem MOIM, jak ktoś ma dobre serce to będzie tolerancyjny. Trzeba zrozumieć że są różni ludzie i przestać patrzeć na to jak ktoś wygląda, w co wierzy jest tylko jaką jest osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelyn, bardzo pieknie powiedziane. Chętnie bym zobaczył te piersi bez stanika :-) Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie że kazde konflikty są z nietoleracji, próznosci i chciwości. Ludzie powinni szanować innych jacykolwiek są, Jak mam być szczera to nawet nie wiem jak można być nietolerancyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonała puenta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówie by nietolerować nietolerancyjnych tylko starać się im pokazać że świat nie kończy się na ich poglądach. Uświadomiłam sobie że nie zaklnełam od kilku minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza, wierze w to, ze zrozumiałaś tą wypowiedz i to jest tylko ironia :-) Tak jak napisałem, we wszystkim musza byc jakieś granice, najlepszy jest zdrowy rozsądek :-) Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza, a czy tolerujesz zabijanie ludzi? Proste pytanie... Odnośnie nietolerancji dla braku tolerancji... Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole mieć jakieś ideały niż byc zgorzkniały i sfrustrowany. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje Kusza, nasze zdanie jest nic nie warte, jesli inni maja niska samoświadomość lub sluza ciemnej stronie mocy. Evelyn, oczywiście pisałem o zwyczajnych ludziach, a nie o zabijaniu morderców... Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższa pora żeby kafemen zaproponował cybersex na mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×