Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przepis na życie w TVN7

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny. Właśnie oglądam potwórki na TVN7 Przepisu na życie. Przegapiłam 2 pierwsze odcinki i nie wiem pewnej rzeczy. Chciałabym się dowiedzieć na temat okularów jednej z głównej bohaterki Manii. Wiem, że to nerdy! Ale nie wiem czy Mania główna bohaterka serialu nosi nerdy korekcyjne czy zerówki. Czy pada informacja w tym serialu na temat okularów Manii. Dziewczyny pomóżcie!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tampon w glowie pusty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego serialu najbardziej wkurza mnie ta cała Pola nimfomanka. P******i jak nakręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę nimfomankę Polę, niż rozmemłaną Ankę, która jeszcze w połogu lata za Jerzym, jak suka w rui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serial to owszem był dobry, ale tylko pierwszy ewentualnie drugi sezon. To co dalej modzili to przechodzi ludzkie pojęcie. A zrobienie z lekarza ginekologa słodkiej idiotki to już szczyt szczytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mało jest takich ludzi?Wykształceni,ale życiowo zupełnie niezaradni,naiwni i infantylni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żabcia w ciąży:), mąż odkurza dom i stara się - Musisz robic' to teraz? Makaron z pudełka na mieście jadła, bo miała ochotę na ostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×