Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To miejsce jest jakieś dziwne

Polecane posty

Gość gość

Tak sobie przeglądam i czytam od kilku dni. Pełno mitomanów, zadufanych w sobie, popisujących się słowem pisanym. Mało które wypowiedzi są normalne, takie proste i szczere. Gdzie by nie zajrzeć wrogość wszechobecna. Na jednych tematach folwark kafeteryjny, na innych zamknięte kliki. Co się z ludzmi stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ludzie zdziczeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie ma czego szukać, na ulicy również. Ludzie się izolują, żyją w pośpiechu albo bez celu, a tu wylewają swoje frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezduszność, pycha, złośliwe komentarze, brak kultury totalne dno. Tu można zobaczyć kim są tak na prawdę ludzie . Zwątpic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nikt nad tym na dodatek nie panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wypełnić czas czymś bardziej odpowiednim. Siedzenie tutaj to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam takie wrażenie. Jakiś czas temu tutaj pisałam i było jakoś inaczej. Teraz chyba strata czasu, a szkoda bo mogłoby spełniać swoją rolę i pomóc choćby tym, którzy nie mają możliwości normalnej rozmowy w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy nawet odpisują sami sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ksiązka lub film tutaj czas się tylko marnuje ale cos ciągnie. jak się raz zacznie to się zagląda i siedza czasem po kilka lat bezproduktywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo posądzają Ciebie że wpis kogoś innego to Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to jest forum. dylematy, sytuacje, konflikty.... zawsze sa dwie strony, gdzie kazda chce udowodnic swoaj racje optymalnie zadbac o wlasne interesy w rezulacie nawiazuje sie dyskusja raz sie wychodzi na tym lepiej raz gorzej problemem jest proporcja zachowania niektorzy celowo zmierzaja do konfliktu uzywajac przy tym wulgaryzmow i.... gdyby pisano scenariusze :D nie byloby tego klimatu dlatego idz na calosc!!! najlepiej sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa tylko jestem który by był taki gieroj w realu? Coś mi się wydaje, że skurczyłby się raczej do rozmiaru mini. Tutaj jest taka możliwość pieprzę, bo nikt mnie nie widzi i zgrywam mądralę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" dlatego idz na calosc!!! najlepiej sie sprawdza"? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytwór "gośc" pozwala na takie numery. Każdy powinien mieć swój nick najlepiej jeden na stałe - oj ważyło by się słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23:26 A ktora bylaby taka saglasna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się tworzyć kolejnego tematu, jak na razie uważam to za bezsens. Z całą pewnością byłoby to samo, co w innych. Tak więc szkoda gadać. My ludzie chyba już nie potrafimy rozmawiać, tylko gadamy, a to wielka różnica... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi? wczesniej ktos napisal, ze mozna wszystko mozna wyzywac bluzgac pisac sam ze soba pisac jako gosc i jako inni czego chciec wiecej idz na calosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bez sensu. Uciekam stąd na zawsze. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Róbta co chceta - taki finał,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje 23.32 nie potrafimy rozmawiac :) do tego potzrba co najmniej dwoch osob i procesu wzajemnego odzialywania na siebie. to sie nazywa stosunek miedzyludzki :) to jak przebiegnie rozmowa zalezy od elastycznosci i tzw kolorytu rozmowcow. umiejestnosc rozmawiania to samoprezentacja czyli odslanianie siebie. hmmm tu lepiej tego unikac :) bronic swoejgo ja jak twierdzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze tylko dopowiem, że nie przyznaję się nikomu że tu zaglądam. Po prostu mi wstyd. A po co to robię? szukam normalnej rozmowy. I nic, normalnie nic. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z psem się lepiej dogaduje niz z niejednym 'rozmówcą'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś wpadnij do nas, na temat Samotność w sieci X (przepraszam za autoreklamę :D) - my chętnie porozmawiamy, w miarę normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.44 mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×