Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zatoki jak oczyścić

Polecane posty

Gość gość

Co podać 4 latkowi na katar? Jak oczyścić zatoki? Niedawno skończył antybiotyk, 2 dni był w przedszkolu i znowu katar. Już nie wiem co mu podać. Cebula, czosnek, miód, tran, czarny bez używamy codziennie. Ten katar spływa i zaraz będzie miał znowu zapalenie oskrzeli. Używamy naprzemiennie Disnemar do nosa z Nasivinem. Nie chorował od marca a teraz maraton z katarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj ludzi, którzy w domu robią srebro koloidalne jonowe i stosuj zamiast antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sinupret fajnie oczyszcza zatoki. Do tego polecam wygrzewanie- lampą, podgrzaną solą, termoforem z pestek wiśni. Można też spróbować płukania zatok fixinem ale nie każde dziecko na to pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sinupret w kroplach, pomaga, przetestowałam na sobie, oczywiście inna dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie da sobie płukać, lampy odpadają. robimy inhalacje. kupię sinupret, tego jeszcze nie mieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasodren jest dobry na odetkanie nosa i zatok, ale on chyba jest od 5 r.ż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że Sanity Pro to będzie dla Was dobry wybór. Urządzenie bardzo dobrze funkcjonuje, tempo pracy można regulować w zależności od tego jakie będzie zapotrzebowanie, dlatego rzeczywiście warto na tą propozycję zwrócić uwagę. Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci będzie to dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×