Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pandora666

Dziewczyny pomóżcie !

Polecane posty

Gość pandora666

Witajcie drogie forumowiczki. Nie potrafię już funkcjonować! Mam 25 lat. Rok temu rozstałam się z facetem. Zakończyłam związek w którym byłam kontrolowana, facet miał fioła na moim punkcie, chorobliwie zazdrosny drań! Jedyne co było dobre to seks, który był naprawde dobry. Postanowiłam żyć tylko dla siebie, rozwijać horyzonty, spełniać się zawodowo... bla bla bla. I osiągnęłam wszystko. Teraz po roku czasu coraz bardziej zaczynam odczuwać brak faceta. Patrze na przypadkowych gości i marze o tym by złapali mnie za kudły i ostro przelecieli. Dobry Boże! Czasami moje fantazje utrudniają mi życie. Ale niestety problem zaczyna się kiedy kogoś poznaje. Chyba tak bardzo boje się zaangażować że odrazu spławiam każdego faceta! Po czym wieczorami zastanawiam się ile jeszcze wytrzymam. Paradoks. W jaki sposób moge przełamać się ? Czy macie jakieś pomysły. Dodam że jestem atrakcyjną dziewczyną. Problem siedzi we mnie, a ja nie potrafie go rozwiązać. Nie szukam zabawy na jedną noc, ale trwałego związku. Jeżeli nic nie zmienie to zostane do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×