Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochałam się w dziewczynie, co dalej?

Polecane posty

Gość gość

mam pewnie problem.. jakiś czas temu poznałam dziewczynę, na początku nie przepadałyśmy za sobą, później nieco sytuacja zaczęła się zmieniać. na początku traktowałyśmy się czysto po koleżeńsku, czasem klepnęła mnie w tyłek albo rzuciła jakimś żartem. pewnego dnia zapytała co mi jest i dla "żartów" zapytała czy się w niej nie zakochałam. na początku powiedziałam, że nie, a później zaczęłam się śmiać, i twierdzić, że o to chodzi. i od tego czasu zaczęło się coś dziwnego. zaczęłam trochę inaczej na nią patrzeć i niezaprzeczalnie zaczęła mnie pociągać.. nigdy w życiu nie spotkałam osoby tak podobnej do mniej jak ona, jest tak samo bezpośrednia, szalona i zboczona jak ja. od tego czasu zdarza się, że mnie przytuli, często rozmawiamy, często też z podtekstem seksualnym, ale zawsze utrzymując, że mówimy o facetach. i ja i ona jesteśmy same. czasami mam wrażenie, że patrzy na mnie przeszywającym wzrokiem, i że niektóre jej podteksty odnoszą się do mnie, ale równie dobrze to może być moja wyobraźnia. nigdy nic tak nie ciągnęło mnie do dziewczyny, nigdy nie myślałam o tym, że chciałabym się z jakąś przespać. nie wiem co robić. z jednej strony chciałabym żeby sytuacja się jakoś rozwinęła, a z drugiej boję się, że dorobiłam sobie teorię. nie chciałabym jej stracić, nawet jako koleżanki. co doradzacie? jak to rozegrać żeby dowiedzieć się czegoś więcej? dodam, że rzuciła kiedyś jakimś tekstem, że nie żeby była biseksualna, ale jakby się trafiła jakaś fajna dziewczyna to skorzystałaby z okazji. jak odnaleźć granicę dobrej znajomości a czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro obie utrzymujecie, ze interesujecie sie mezczyznami, to zarowno jej jak i Tobie trudno bedzie sie "przebic" z wlasnymi uczuciami wzgledem drugiej, bo jesli ona czuje podobnie, to pewnie tez bije sie z myslami, albo wyklucza prawdopodobienstwo tego, ze ona Cie pociaga. Jesli rozmawiacie ze soba o wszystkim, to kieruj czesciej tematy na te strone, teraz duzo sie o tym mowi. Sprobuj jej jakos podrzucic jakis delikatny film z lesbijkami, albo teledysk do dobrej piosenki z dwiema dziewczynami (a jest ich sporo). Zobacz reakcje, moze cos sie w niej obudzi. A taki nieco prymitywny sposob - upij ja i wypytaj o pewne sprawy, sama sie tez upij i zbliz sie do niej, jakies przytulenia itp. Zawsze bedziesz mogla to zwalic na pijanstwo. A po pijaku ponoc jest sie szczerym i robi sie rzeczy, na ktore ma sie ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys chciala jakies podpowiedzi co do filmow czy teledyskow, to sluze pomoca, tez sie interesuje tym tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kolezanka dobrze radzi. dodam jeszcze ze w glowie mamy utarty wzor rodziny,partnerstwa czyli kobieta i mezczyzna. mowi sie ze kazda kobieta jest biseksualna,uwazam ze to prawda,tylko kobiecie czasem wystarczy jakis konkretny bodziec zeby obudzic w niej pociag do drugiej kobiety,to moze byc nawet glupi sen!!dlatego jak obejrzycie sobie razem jakis film albo chociaz ten teledysk,no cos z kobietami dwiema to moze sie w niej obudzi ta uspiona biseksualnosc i zauwazy,ze tak naprawde to ja pociagasz tylko nigdy "nie patrzyla" na to od tej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuję wykorzystać wasze pomysły, po prostu nie chciałabym żeby się dowiedziała, jeżeli z jej strony nic to nie znaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz przede wszystkim rozegrać to delikatnie, żeby nie stracić przyjaciółki :) chociaż co to tej przyjaźni to już chyba ciężko o nią będzie jak coś do niej już czujesz. dobry pomysł z filmem. byłam teraz w Anglii na święta to w kinach leciał film 'Carol' o lesbijkach, wszyscy się tym zachwycali, jakiś dobry podobno. ale u nas chyba jeszcze nie ma tego w kinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×