Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tracenie dziewictwa w gimnazjum...

Polecane posty

Gość gość

Ja wiem, ze to dla was pewnie wyda się absurdalne ale opisze to. Otóż prawie połowa moich koleżanek z klasy i dziewczyny ze szkoły już mają "to" za sobą. Pakują się też kolegom na kolana, mizdrzą się do nich itp. Trochę mi głupio, że ja "jestem inna", ale no cóż, nic na to nie poradzę... Jedna z moich byłych przyjaciółek próbowała mi na siłe szukać chłopaka, bo dla niej to też dziwne (dodam, ja się nawet nie lizałam z żadnym!), zakładała mi konta na różnych portalach itp. ale nie dało rady, zresztą w necie to się nie pozna normalnego chłopaka. To nie prowo, taka prawda. Czekam na wasze wypowiedzi co myślicie na ten temat. PS Mamy 15/16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie umiesz wyrazić swojego zdania na dany temat, to po prostu się nie odzywaj. Oczekuje tylko co kto sądzi na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu dziwi mnie, że robisz problem z dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami zadziwia mnie to jak szybko kobiety teraz tego próbują. Niedawno rozmawiałem z jedną młoda dziewczyną chyba 15-16 lat miała. Spytałem o doświadczenia jeśli chodzi o sex jak wygląda to u jej koleżanek i u niej samej - czy tego próbowała a ona mi mówi, że lubi każdy rodzaj sexu bo już wszystko co możliwe przetrenowała. Jej koleżanki podobnie, tylko jedna czy dwie ociągają się z tym. Pytam się z kim to robią - w odpowiedzi albo z byle kolegą z klasy, który się nieco podobał albo z sąsiadem a niektóre celowo w internecie szukają faceta często dużo starszego tylko po to żeby spróbować sexu. Nie wiem nawet w jakim wieku zaczynają ale jeśli dobrze zrozumiałem to i 12-stolatki potrafią robić lodzika koledze bo nawet nie uważają tego za rodzaj sexu a coś równie zwykłego jak mocniejszy pocałunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje też jakie to one ah i oh. Skończyły dzieciate w wieku 16-17 lat. Kurator na pelcach, facet nie płaci alimentów bo wolał speirdzielić z Polski, albo nie mają rzadnej szkoły. Jedyne czym moga się pochwalić to kolejnym dzieckiem i "wspaniala miloscia", a potem slysze, ze kurki domowe (w zlym znaczeniu) rozwody robia bo facet nie wytrzymał i poszedl w bok. Ja w wieku 19 lat myślałam że wibrator to te urządzenie co sprawia, że w telefonach są wibracje (kiedys telefon z opcja wibracji to bylo omg, ale cudo, szczyt techniki). Zajmij się nauką, albo jakimis hobby bo potem będziesz żałować. Najlepsze znajomosci i przyjaznie dopiero na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te osoby z którymi rozmawiałem to nie jakieś głupiutkie małolaty z patologicznych rodzin tylko normalne nastolatki, bogaci rodzice, one same piątki w szkole... W takim wieku sex już przetrenowany bardziej niż u niejednej dojrzałej kobiety. Mimo to nie dostałem odpowiedzi czy to daje im rzeczywistą satysfakcję z życia erotycznego czy też robią to mechanicznie, równie łatwo jak pisanie postów na faceboo'ku tylko dlatego, że każda koleżanka robi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A trać dziewictwo kiedy chcesz, byle by to było z powodu chęci a nie presji koleżanek, czy co gorsza kolegów. Pamiętaj o używaniu gumek(bo podejrzewam że na pigułki cię nie stać), i bądź pewna że nie pakujesz się do łóżka z jakimś świrem. Co do samego powodzenia, to kwestia przypadku w stopniu większym niż ludzie sobie myślą. Jesteś młoda, nie przejmuj się, i zwłaszcza nie rób tego na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumki to podstawa, pigułki w młodym wieku to raczej nie jest wskazane tym bardziej bez konsultacji z lekarzem. Do tego porządny facet, który wie jak zabrać się delikatnie za temat jest szansa, że będą miłe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×