Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zimowy ślub wasze doświadczenia

Polecane posty

Gość gość

jako gościa lub z perspektywy PARY MŁODEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam! Po pierwsze nie jest gorąco jak w lecie co jest jednak bardzo ważne, bo nikt nie zemdleje na weselu :P, a w zimowej scenerii wychodzą piękne plenery ślubne! :) Widziałam artykuł ostatnio na ten temat na http://www.gdziewesele.pl/ :) Zobacz może pomoże Ci zdecydować się na ślub w zimie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłem na zimowym weselu. Jakoś wesele kojarzy mi się z okresem ciepłym. Dla mnie wtedy to lepsza opcja na wesele ze względu na panujące warunki. Jak człowiek chce lub czuje zmęczenie to może wyjść na zewnątrz. I nie musi się ubierać specjalnie. Wygodniej w skrócie mówiąc wesele w ciepłe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w styczniu jest taniej bo to poza sezonem, w lutym nwm bo potem i tak zaczynają sie studniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiany klimatyczne płatają figla..:)W tamtym roku dokładnie 5.12.2015/sobota/ południowa Polska, wesele i piękna pogoda, wczesnym popołudniem nawet trochę słońca,bez wiatru,około 9 st C.Zapewne spotkał by ktoś pary nowożeńców zazdrośnie patrzących,wspominając pogodę na swojej uroczystości ślubnej z deszczem,wiatrem,przejmującym chłodem itd.Piękne udane wesele chociaż w kalendarzu zima i zapewne nie w każdym zakątku naszego pięknego kraju :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×