Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukułka77

odnawianie, renowacja wanny

Polecane posty

Gość kukułka77

Hej, moi drodzy, mam pytanie: czy ktoś z Was może wykonywał zabieg renowacji wanny? Czy możecie się podzielić wrażeniami? Z tego co widzę na zdjęciach z realizacji firm, które taką usługę wykonują, to efekty są spektakularne. Nasza wanna jest jeszcze OK, ale nieładnie zżółkła, a robimy remont i nie chciałabym, żeby się wyróżniała... Tym bardziej, że ściany i kafle przemalujemy na biało. A wymiana nie wchodzi w grę, remont łazienki i tak pochłonie wystarczająco dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupcie o jedną puszkę farby więcej i pomalujcie wannę :D remont to nie malowanie wszystkiego tylko odświeżenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie sami byśmy takiego malowania nie wykonywali, bo łatwo zepsuć sprawę. Chodzi nam tutaj o odświeżenie właśnie, a nie odmalowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może malowanie metodą proszkową? My malowaliśmy tak ogrodzenie, tzn. firma malowała - http://el-mix.org.pl/ To się sprawdza na elementach stalowych czy ocynkowanych, nie wiem jak z wanną, trzeba by dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko można odnowić, jeżeli wie się jak i posiada się do tego talent. Warto będzie również efekty zaprezentować na www.utalentowani.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Przecież problemem nie jest sama renowacja, tylko jej koszty. Zawsze tak jest i to coś normalnego w tym kraju. Właśnie dlatego powinno się korzystać z takich hurtowni jak http://www.heban.net/asortyment/farby-i-lakiery dzięki którym można zaoszczędzić sporo pieniędzy kupując materiał do remontu. Skorzystajcie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, nigdy nie odnawiałam wanny. Nawet nigdy o tym nie myślałam, bo zawsze wychodziłam z założenia, że po co, skoro oferta sklepowa jest tak szeroka i tak różnorodna :) Polecam Ci odwiedzić fanpage Elements - mają sporo inspiracji i ciekawą ofertę produktową. Może zmienisz zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×