Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MalinowaDama80

Hotel Piramida w Tychach na wesele

Polecane posty

Potrzebuję pilnie informacji na temat wesel organizowanych w Piramidzie. Czy wszystkie usługi, które wypisane są na stronie http://www.hotelpiramida.pl/przyjecia_weselne są faktycznie w cenie pakietu? Głównie chodzi mi o dekoracje stołów i krzeseł. Czy robił ktoś wesele na 120 osób - czy nie jest wtedy ciasno? I jak z jakością jedzenia? Potrawy ciepłe docierają na stoły? Będę wdzięczna za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo opinii na temat organizacji wesela w Hotelu Piramida w Tychach możesz znaleźć na www.gdziewesele.pl/slaskie/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peonia88
Byłam tam na weselu w drugi dzień świąt i było na prawde dobrze:) Świetny hotel, wspaniałe dekoracje i sprawna obsługa. Przyznam, że to wesele było doskonale zorganizowane pod każdym względem. Jeżeli to była zasługa hotelu, to nie masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaa88
Achhh mój hotel:) Organizowaliśmy tam wesele 1.08. w zeszłym roku. Magiczne miejsce i wspaniała obsługa! Nie mam się do czego się przyczepić - cały impreza na 5+. Jak chcesz zobaczyć zdjęcia to napisz do mnie na priv oliwiapiotrowska1985@wp.pl to Ci wyslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam byłam w Spa na weekend :) Zainteresowały mnie kiedyś te ich komnaty energetyczne i stwierdziłam że musze się wybrac. Polecam ! Super sprawa, chociaż raz warto spróbować :) to chyba jedyne miejsce w Polsce z takim czyms i faktycznie mozna wypocząc. Obsługa bardzo miła, pomocna. Jedzenie tez pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×