Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola2929

Koszula dla męża

Polecane posty

Gość Karola2929

Hej dziewczyny i oczywiście chłopacy. Planuje kupić mężowi na urodziny prawdziwą świetną koszulę, genialnej jakości. Coś tam marudził o Sartoria Gemelli ale chciałabym poszukać porad i opinii od was bo zapewne nie raz kupowaliście koszule i wiecie co wasi faceci noszą. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munia34
Osobiście mogę polecić Ci sklep sartoriagemelli.com Najlepszy sklep z jakim miałam do czynienia. Koszule klasyczne ale jakość materiałów z najwyższej półki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tleka
W Sartoria Gemelli mają fajne koszule, zobacz sobie na ich stronie, mają duży wybór i możesz być pewna jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakościowo dobrych to Vistula i Wólczanka - polskie i z dobrych materiałów. Odradzam sieciówki w tym zakresie. :) A Vistula teraz ma nawet promocję: http://kuponiarnia.pl/promocje/vistula/ to może jeszcze coś taniej kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! ja znalazłam fajną koszulę dla męża na urodziny na stronce cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, bardzo fajna porównywarka cenowa, skieruje do sklepu gdzie możesz kupić w ciekawej cenie, ponieważ jest tam bardzo dużo ofert wielu sprzedawców także z pewnością znajdziesz coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, bez zbednego spamu i podawania stron. Ja swojemu kupuję Ralpa Laurena i sa mega pod wzgldem jakosci. A prasowanie to sama przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

Ostatnia weszliśmy z ciekawości z mężem do salonu Pako Lorente, mają naprawdę duży wybór, mąż zdecydował sie na fajną koszulę, warto bylo wydać, ale jest naprawdę porądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Tez często chodzę do tego salonu, ofertę mają naprawdę bogatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

ja mam Pako Lorente pod blokiem, koszule są rewelacyjne, bardzo dobry materiał, nie ma mowy o kurczeniu się w praniu bądź farbowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Mój mąż kupuje w Carry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×