Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ugotuję coś dobrego dla samotnej Pani

Polecane posty

Gość gość

Witam Panie, mam 38 lat, chętnie ugotuję coś pysznego dla Pani 50+ w celu wspólnego spożycia miło sobie konwersując. Jeden taki szkopuł - chce być przy tym nago. Jestem spokojnym facetem i nie będę się rzucał na nikogo, zaciągał do łóżka (wbrew woli), itp. Po prostu lubię być nago przy płc***ięknej :) Jestem z Warszawy, jak jest jakaś zainteresowana mieszkanka stolicy to zapraszam tutaj lub na maila sidale(at)wp.pl. Uprzedzając odpowiedzi od nawiedzonych feministek, zakompleksionych stulejarzy, itp - chętnie ustosunkuje się do każdej kulturalnej odpowiedzi na post, natomiast jakieś dziecinne hejty po prostu zlewam ciepłym moczem więc się nie wysilajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego 50+?;( ja mam nawet nie polowe tego a chciałabym tylko dobry obiad, nawet rozbierać się nie musisz:) poproszę: jakaś rybe z puree z kalafiora z sosem serowo ziołowym do tego lasagne a na deser... szarlotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Dlaczego 50+:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof dziś haha ja takich postanowien nie miałam, ważę 50 kg przy 178 cm wzrostu. Ale oburzona jestem zachowaniem autora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, dopiero Wasze odpowiedzi uświadomiły mi, że zamiast "3" wcisnąłem "5" - dla Pani 30+. No ale jak będzie miała ochotę na obiad kobieta młodsza (oby pełnoletnia!!!) to czemu nie..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelyn - gotuję świetnie, ale z wypiekami to u mnie krucho... Wobec tego z tą szarlotką może być ciężko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to i panów też zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smof a ty jestes pania-kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof ma wielkie cyce to mysli ze tez sie zalapie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodny sęp z gynekomastią?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelyn, preferuje potrawy mięsne, ale jak ktoś woli coś dla jaroszy to np robię świetne krokiety z fetą i szpinakiem :) Jeżeli chodzi o potrawy gdzie jest mięso, to co tylko chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój brat też nie lubi szpinaku. A jak raz zjadł te krokiety u mnie, to mam nakaz informowania go, kiedy je robię i zawsze przyjeżdża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof cycki se usmaż jak żeś głodny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha - kto dołki kopie ten ma mokro pod pachą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mówicie... ja na mail ostatnio dostałam... bez delikatnośc****enisa z 30 cm dlugosci! nie wiedziałam ze takie duże rosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko ja nam wrażenie ze Evelyn delikatnie mówiąc reprezentuje poziom intelektualny zerowy? Dziewczyno z czym do ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczepki? Dziewczyno na Twoim miejscu wstydzilabym się otwierać usta i dotykać palcem klawiatury. Zastanów się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę tępa jest, to fakt, ale na tle reszty forum nie wypada najgorzej. Z Nowym dobrze się dogadują :classic_cool: Trzeba tylko uważać bo bardzo ją korci żeby wywalać privy, no i lubi organizować prowokacje z pomarańczy, do czego sama się przyznała. Powyższe cechy nie znajdują raczej uznania na forum, więc jako osoba niezrównoważona i niegodna zaufania będzie grzecznie ale konsekwentnie ignorowana przez forumowe osobistości. Pozostaną jej szarpaniny z pomarańczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×