Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ugotuję coś dobrego dla samotnej Pani

Polecane posty

gość dziś Az tak źle ze mna?:( Smof dziś więcej zła we mnie i długo tu nie będę więc nie zależy mi na budowaniu jakiś relacji, po za tym.. możecie mnie nie lubić ale chyba lepiej być wyobcowaną niż udawać spełniona i inteligentna a wielu ludzi tu siebie idealizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelyn, jakoś nie w moim guście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty smof Wandę widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy moze byc hahaha tak ...... piekny elokwentny,przystojny jak nasz Smof:D.... Po prostu cudenko Natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelyn swoją wypowiedzią właśnie potwierdzilas moje zdanie. I tu dziewczyno nie chodzi o kłótnie. Ale Ty i tak nie zrozumiesz, bo to zbyt trudne dla Ciebie. Także pisz z osobami na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof kilka osób już ci sugerowalo ze pomyliłeś się w swojej opinii o Want. Znam ją. Tak się składa ze to mądra wykształcona i oczytana laska. Wszyscy na forume wiedza ze cię olala więc się nie kompromituj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto się pomylił w opinii o Want? :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want nie wracaj z Kuszą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want tu nie ma odp********e się od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projekt Evelyn to zemsta Kuszy na hejterach, macie co chcieliście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co chcecie od tej dziewczyny w porządku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego dyskutujecie o osobie ,ktora jest nieobecna? swinstwo z waszej strony!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak szczerze i powaznie to jej do piet nie dorastacie !to tyle na ten temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty wysłałeś jej 30 cm fiuta na mail? Biedaczka nie może się do tej pory otrząsnąć. Wczoraj wieczorem podała dokładne statystyki otrzymanej poczty, może dziś wieczorem również będzie podsumowanie? O ile oczywiście to nie ściemy, co jest najbardziej prawdopodobne, bo panienka ma trociny zamiast mózgu i wydaje jej się, że kogoś to obchodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i swinstwo czytalem wiele z jej postow i pisze naprawde madre rzeczy tylko jak do niej sie dorwiecie dziewczyna sie gubi i nie umie sie bronic najpierw czytaj i po tym wyrobcie sobie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś widac ze ty szczegolnie tego fiutka bardzo ,ale to bardzo:(((przezywasz,do teraz nie mozesz o nim zapomniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świństwo wobec want. To jej nie ma. Kogo obchodzi przyglupia evelyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiem kto to jest widze nalot na nia to obadałem jej posty i widze jaka jest wy stworzyliscie kolko wzajemnej adoracji do ktorego nikogo nie dopuszczacie zobaczcie kiedy jej nie szlo po waszych atakach na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka miesiecy temu byli tu ogarnieci ludzie a teraz to chlew widać nie ma po co wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelyn jest totalną idiotka ona nie napisała ani jednego zdania mądrze Ona nie jest him bo jest jeszcze 10 razy glupsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie w jej imieniu klocic nie bede chlew tutaj straszny nadal te same zalosne gwiazdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak se siedze i czytam... zostaje jedno:) gość dziś Dzięki za obrone ale dałabym sobie rade. Pa pa wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak se siedze i czytam... zostaje jedno:) gość dziś Dzięki za obrone ale dałabym sobie rade. Pa pa wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o wysrane z niebieskiego nicka smakuje smofowi wanilią. Smacznego smof!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duchowa siostra Wandzi :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof dziś nawet nie wiem kto to jest widze nalot na nia to obadałem jej posty i widze jaka jest wy stworzyliscie kolko wzajemnej adoracji do ktorego nikogo nie dopuszczacie zobaczcie kiedy jej nie szlo po waszych atakach na nia x eee?? nie chcialem chialem bo szlo to co wyszlo ale nie szlo i potem poszlo a w ogole to i tak chodzic nie umiecie bo nalotow nie przezylicie kupie sobie kolko przyda mi sie do tico x to jeszcze raz i jak chlopu na miedzy tak nie lubie jej wstrzasa mna jej blyskotliwosc, znajomosc jezykow i ogolne obycie tylko jest jeden zonk pisze to spod siebie nie spod keczupu kochajcie sie xxxxxx Ale ty przedstawiasz mniejszą watrość od najgłupszego keczupu na forume idioto i wszystko robisz pod lub spod siebie tłumoku :-) Widać że masz obsesję na punkcie małolatek, stary zakompleksiony pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×