Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćNiewierze

Wlasnie wracam od mamy mojego kolegi zadowolony.

Polecane posty

Gość gośćNiewierze

Bylem u kumpla,ale go nie bylo. Jego mama mowila bym chwile zaczekal,a moze przyjdzie wiec mowie,ok. Zrobila kawke i tak pilismy sobie i gadalismy. Jego mama nie ma meza bo odszedl od nich 4 lata temu. Najwazniejsze! Mam 21 lat-to tak tylko mowie dla wlasnej potrzeby. No dobra. I tak gadalismy,a ona dekold miala taki fajny,ze raz po raz zagladalem jej tam. Chyba zauwazyla i spytala czy ja zerkam na jej dekold? Zmieszalem sie troche. Powiedzialem. Przepraszam. Niechcialem a ona normalnie podeszla i mi reke wziela i na swoje cycki polozyla wiec mysle o kur/wa chociaz troche sie pobawie,pomietole bamboszki. Ma fajne,duze. Pozniej 30 minut to trwalo. Wyladowalismy w lozku. Ona taka laske robi ze masakra! Taaaka mokra byla! Nie moge w to uwierzyc. To jak sen! Normalnie jakbym z nia byl. Byl seks jak w partnerstwie! Potem jeszcze posiedzialem z 25 minut i mowie ze juz ide. Ona do mnie bym wpadl jutro tez o tej porze! Kur/wa,fajnie ale kumplowi za h/u/j nic nie powiem. Mam nadzieje,ze go nie bedzie. Aha,ona ma 41 lat ale wyglada na jakie 36-38. Piekna ci/pcia,piekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie prowo to miales fajny wieczor. To jak wygrana w totka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Fantasta:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:06 no niewiem. Moze i tak ale jest to mozliwe. Kiedys jeszcze wrecz bylem nie pelnoletni 17 lat mialem to malo braklo a z ciotka przyszywana w lozku bym wyladowal a tak obeszlo sie spakiem. Czula moja twarda palke jak jej po ci/pce jezdzila. Bylismy w majtkach tylko i koszulkach i jakos tak wyglupialismy sie. Tez meza nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bella nie wszystko niewiarygodne jest fantazja. Dlatego jest w to tak trudno uwierzyc bo to nie jest codziennosc i norma ale jednak cos takiego sie zdarza. Kolo mial jazde i farta. Dorosli sa wiec zrobili to sobie. Zlego nic nie zrobili i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNiewierze
Ej,ludzie to nie prowo. Mialem szczescie czy farta czy jak to nazwac? Moze "zycie"? Ja tam dziewczyny niemam,ale kumpel ma. Skoczylem do niego nie zapowiedziany. Skad moglem wiedziec,ze cos takiego mnie spotka? Na jednym razie to sie nie skonczy na bank :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
20:16 ja nie neguję tego, tylko trudno mi uwierzyć, że babka po 40-ce, uprawiała seks z takim małolatem, rozumiem gdyby był po 30. No może była bardzo napalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie No super! Ja bym też tak chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to ściema, w erze telefonów komórkowych nie wpada się do kumpla na czuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 Dlaczego tak twierdzisz. Ja tez akurat wpadam do kumpli na czuja a zyje w tej erze telefonow. Moze przechodzil akurat obok i wpadl. Moze by blisko. Nie takie rzeczy sie dzieja. Ja mialem przypadek ze laska znajac mnie 15min sciagnela na chate na bzykanie. Miala swoj dom juz. Mowie prawde. To nie zmyslona moja historia. Tak mi sie przydazylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDoBellaIinnych
Ile jest nauczycielek co z uczniami robia to? Tez powiecie,ze nie,ze jakby uczen mial ze 30 lat top uwierze ale nie 16??? Nawet jedna to chyba w ciaze zaszla. Kazdy jest tylko czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero duo
Nie każdy jest człowiekiem. Reksio jest psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
"Ona taka laske robi ze masakra!" Wierzę :D, że włączyła Ci niezłe ssanie- gościu Niewierze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBrylant
22:18 dokladnie. Jestes karykatura. Chlopak chyba mial w zyciu lodziki wiec mogla mu zrobic mega,wypasionego loda,ze masakra czubie. Ja wierze,bo spotkalo mnie z 10 lat temu prawie to samo! Chcac czy nie to zdarzaja sie takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×