Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gość
A i jeżeli chodzi o hemoroidy to one jeszcze dają uczucie klucia. Najczęściej są konsekwencją siedzącego trybu życia a także po ciężkim porodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ona chce mi go dac bo jej sie juz nie przyda. To chyba wezme. A najwyzej kupie elektryczny. A co jeszcze z takich gadzetow? Bo wybieram sie na dniach na te zakupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Gosc a co do majtek poporodowych to tu niektore dziewczyny pisaly ze sie im nie sprawdzily. Ja planuje kupic. Co dla sieboe to wiem ale co dziecku to nie bardzo wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To jak z tymi hemoroidami walczyc dopoko moj doktorek z urlopu nie wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Kupilam wczoraj kapsulki do prania lovela. Z mężem też tylko kapsułki uzywamy wiec się ucieszylam i kupilam od razu jak je tylko zobaczyłam. Jeszcze akurat promocja była:). Ciekawe tylko jak się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
Ja laktator kupilam jak mala miala z tydzien bo mimo karmienia przez kapturki mialam strasznie poranione sutki i dzieki laktatorowi szybciej je wygoilm. Kapturki sa swietne jesli masz male albo plaskie brodawki a tak troche karmilam dopoki sie nie wyciagnely. Na te pierwsze tygodznie to tak naprawde dziecko duzo nie potrzebuje , ubranka , pieluchy tetrowe , smoczek moze sie przydac , cos cieplejszego na wyjscia , kocyk , recznik , pampersy chusteczki , kosmetyki to jeden plyn do mycia wystarczy do pupci my uzywalismy alantanu bo tak w szpitalu poradzili a jak cos sie dzialo yo sudocrem. Ale powiem szczerze ze mala miala moze ze dwa razy jakies odparzenie raz bo miala biegunki a drugi raz jak chcialam przejsc z pampersow na happy z belli i miala tak dupine odparzona ze ponad tydzien leczylam a zuzyla moze ze 3pampersy. Sprawdza sie lezaczek ale to tez wszystjo jest dostepne wiec to kwestia godz i juz mozesz miec dana rzecz a szkoda sobie miejsca zawalac. U nas mata edu to porazka , kosmetykow tez zapas zrobilam to musialam porozdawac bo termin sie konczyl a my polowy nie uzylismy. I duzo bardzo duzo rzeczy czy ubran mialam uzywane i teraz tez na dobra sprawe to kupilam tylko kilka szt body pieluszki tetrowe i chyba ze dwie takie typowo chlopskie bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ubrania, pampersy itd to mam. Rozki, kocyki. Mata czy bujak to mogą poczekac. A co z tym jakims specjalnym plynem do mycia butelek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nakladki do karmienia to kupie bo sie boje karmic. Kazdy mowi o poranieniach, strupkach. Jak ja sie za to zabiore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka Tynka Tynka gdzie sie podziewasz? Jak sie czujesz? Zaraz bierzesz slub!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i nie boj się. Moze się okazać że nie będzie problemu z karmieniem. Ja np nie mialam poranionych brodawek. Lyz luz i luz. Nie kupuj duzo bzdetow bo nie wiadomo czy Ci sie przyda. A pi co magazynowac. Szczotke do wlosow masz taką miekka? Kosmetyki najlepiej z jednej linii bo jakby cos uczulilo to nie będzie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tak taką miekką. Kurde to chyba mi brakuje tylko termometru i wyposarzenia do lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Chyba u mnie hormony tetaz najbardziej szaleją bo zaczynam miec doly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Liczylam kilka dni temu ile zostalo mi do terminu ale nie pamietam juz. 70cos dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w szpitalu wymagają majtek bo są bardziej higieniczne jedno opak wystarczy. Rozważam kupno otulacza ,dzieciaczki będą jesienią więc myślę że się sprawdzą. Cena za używany na olx od 30 zł . Kocyk czy rożek wydaje mi się, że warto już mieć do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A odnośnie obcinania paznokci u noworodka ,położna jak była u mnie po porodzie córki to najpierw co zrobiła to sprawdzała czy nie ma paznokcicy ,powstaje podobno od obcinania nożyczkami, dlatego powinno się obgryzac ja akurat już to słyszałam i nie obcinalam . Po miesiącu chyba już można obcinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce Was zapytać o poduszkę dla ciężarnej, posiada któraś z Was ? Chce kupić bo kręgosłup i biodro się odzywa. Pytam bo jest ich kilka rodzaji C L U potem można je wykorzystać do wygodnego karmienia ,szczególnie piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
Plynu do butelek nie mam , ani sterylizatora czy cos takiego wszystko wyparzalam we wrzatku. O u nas jeszcze przydatny jest bardzo podgrzewacz do butelek ale to tak jak zaczelam jej dawac koperek i wode do picia to miala ze 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Podgrzewacz juz kupilam. O paznokciach tez slyszalam o obgryzaniu albo ze jesli obciac to dopiero w domu nie w szpitalu. Ja mam nie tą poduszke cebuszke tylko z takiego sklepu z ortopedycznymi rzeczami pomiedzy kolana mam juz kilka lat i tak spie bo ja mam problemy z biodrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tez ma taki spiworek co tylko rączki są na wierzchu ale to juz chyba na wieksze dziecko kupilam bo wzorek mi sie spodobal ale czy sie przyda nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K25i dzięki teraz już wiem że będzie to dobry zakup. Przede mną 3 miesiące leżenia ,więc myślę ,że prędzej czy później i tak kupie tą poduche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiworek naprwno się przyda bo jak zacznie wierzgać nóżkami to nie będzie się odkrywać, szczególnie na noc a ten otulacz to po kąpieli do ogrzania fajna sprawa nawet polecają go w razie kolek . Oby ich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulacz dobry po kąpieli dziecko szybko się ogrzewa a do tego czytałam ,że pomocny przy kolkach ,oby ich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tylko ja nie mam cebuszki tylko taka po miedzy kolana jak zlozysz a jak rozlozysz to pod nogi moze byc gdyby sie na plecach lezalo a czemu musisz lezec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Ja mam poduszke rogala od początku. I ciesze się , że ją mam bo bez niej juz nie zasnę ;) musze miec ja między nogami a ze jest długa to się tak fajnie zawija. Potem moze służyc jako poduszka do karmienia ;) Pulsujące wargi tez czuję. Weszlismy juz w III trymestr i powiem wam, że narzekałam, że mała kopie nisko...zaluje heh Teraz mam okopany cały prawy bok boli jak nie wiem co. Kręci się wierci niesamowicie. Boję sie oberwać w zebro heh :Dskoro to mnie boli ;) Laktator dostalam ręczny od kolezanki, takze nie kupuje. A dziewczyny na początek ile butelek i jakich najlepiej kupic? Zamierzam karmic piersią ale wiadomo jak to zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuję butelki a jak już będzie trzeba to kupię konkretną avent do wody a jeżeli chodzi o mleko to nie mam pojęcia moje dziec***iły tylko pierś nie chciały smoczka ani butelki wodę podawałam łyżeczka takie wygodne dzieci mam , ciekawe czy trzecie też takie wymyślne będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja kupilam zestaw avent dwie duze dwie male plus szczotka do mycia plus smoczek. I to wyszlo bardzo tanio 89zl. Siostra kupowala po 40zeta za sztuke na tesco ale butelki sovie chwalila. A w hurtowni jak zapytalam czy dobre biore to pani powiedziala ze jedne z najczesciej kupowanych. Mysle ze nie chciala mnie naciagbac bo jak chcialam takie cos co trzyma cieplo w butelkach taki pokrowiec kupic za 60zl to mi dala za 13zl i powiedziala ze to jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Milka skoro Ty przy recznym zostajesz to ja tez wezne ten od siostry a jak bede miec priblemy z pokarmem to kupie elektryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten rogal jakiej firmy masz ? Jaka jest jego długość ma jakąś rozmiarówkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Gosc moja mama mi opowiadala ze brat byl antysmiczkowy i antybutelkowy. Ja znow zyc bez smoczka nie moglam. Moja siostra malemu nie mogla dobrac smoczka a teraz ma dwa lata i chce smiczka do usypiania. Tesciowa znow trula mi po co smoczek jak jej synek nie chcial to pewnie moje dzuecko po tatusiu tez nie bedzie chcialo. Takie gadanie. Kupilam tez lancuszek do smiczka ale bardziej mi sie podobaja takie materialowe z metkami do zabawy to tez kupie:-P bo to takoe slodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Oj ja go kupiłam w lutym juz w Kauflandzie były w promocji ;) Także zadnej specjalnej firmy to on nie jest ale na allegro jest ich pełno..;) A długośc ma 120cm jak sie go wyprostuje ale widziałam większe ale ja mała jestem takze mi wystarczy heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×