Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Moja siostra w ciazy na swojego narzekala ze ona pracuje i sama wszystko robi a teraz maly ma dwa lata a ona narzeka ze sie mądruje na temat zakupow dla malego typu buciki ciuszki, to nke bo zle spody, spodenki nie bo zla gumka, skarpetki za grube. I paznokcie czy cis to sam wszystko by robil bo ona zrobi zle, karmilby go na sile. A jest tak sterylny ze looo zabawki tak wyparzal wrzatkiem az sie pokurczyly i trzeba bylo wyrzucic. A w ciazy sie nie przejmiwal tym ze ona wszystko w domu robi. Ale Ty masz tak jak ja ja ze sama z Mezem jestes to przeciez jak dwie osoby mogą zrobic balagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Witam dziewczyny ;-) Właśnie kosztuje napoju bogów jakim jest glukoza fuuuj!!! Ale już po teraz tylko siedzenie i czekanie. Oczywiście znów majątek poszedł na badania no cóż tak to jest prywatnie. Dziewczyny może Waszych facetów po prostu przerasta to,i w końcu jak dzieci się pojawią to zmienia się na dobre ;-) Ja na takim portalu na fejsie obserwuje ile kobiet pisze ze ich facet nagle się zmienił i chce odejść bo niby przestał kochać żonę,włos na głowie się jeży!! Kobiety nie ważne czy dopiero w ciąży czy juz końcówka,dla mnie to nie pojęte takie zachowanie faceta! Jedno jest pewne my jesteśmy bardzo silne i z jednym i z dwójką trójką sobie poradzimy. Mam nadzieje ze Wasi mężowie się opamietaja. Mój teraz tez gada do małego,głaszcze brzuch itp ale to dlatego że to chłopak a on marzył o chłopcu. Z Wiki tak nie było woził mnie na badania ale bez entuzjazmu,rzadko ze mną wchodził itp. A tak z innej bajeczki macie jakiś przepis na dobre ciasto,tarte? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Day ja nie dość ze juz piłam te 50g glukozy to w czwartek znowu musze pić ale już 75g .. ;/ ech ale mam nadzieje ze może te 75g będą dobre.. także warto się poświęcić. ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja pilam 75g odrazu. A ponic jest jakas o smaku cytryny nie ze sie wciska cytryne tylko juz smakowa. Bo w szpitalu taką pily to jak kupujecie same bo ja musialam kupic to pytajcie, moze bedzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day and nigdht dziwni Ci faceci z tego co piszesz ze czytasz. Przeciez po slubie to dwie osoby sie decyduja na dzuecko a nie ze kobieta g***** faceta i jest w ciazy i on biedny musi uciekac. To dzieciaki są nie mezczyzni, co przerasta ich to czy jak? Moj to teraz jak przynosi jakis smakolyk to wklada mi pod bluzke ze to nie dla mnie tylko dla Marcelki:) a jak nie chcem zjesc czegos co mi proponuje to mowi chcesz zeby dzidzius byl zdrowy i silny to musisz zjesc:) nie wyobrazam sibie ze moglby sie zmienic. Ja bym zglupiala w tej ciazy sama takie mialam stresy przez ten szew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day gdzues widzialam przepis na tarte z czekolada i porzeczkami:) w niedziele mialam z jagodami a wczoraj strucle z jablkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
No właśnie ja też miałam od razu 75 g,jakoś poszło....współczuję ponownego picia bo to nic przyjemnego. K25i ciąża pytania i odpowiedzi chyba ty tez to,, lubisz ",na prawdę to są dzieciaki nie mężczyźni. Ciąża to nie choroba to prawda ale w tym czasie powinno wspierać się kobietę a nie odprawiać cyrki pt. O ja biedny nie dam rady,radz sobie sama! Denerwuje mnie to że faceci mogą ot tak sobie odejść i ewentualnie będą płacić alimenty a my kobiety zostajemy z wszystkim same. Oj chyba się za bardzo rozpedzilam z tematem :-P Przede mną jeszcze jedno pobranie i do domu. K25i właśnie zastanawiałam się nad tartą czekoladową,ale chodzi za mną coś z serem może,widziałam fajny przepis ale często piszą ze im zakalec wychodzi,choć ja uwielbiałam zakalce :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja muszę powtórzyć krzywą cukrową. Niewiem jak to wypije znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo. Ja juz po krzywej cukrowej- z tym wszystko ok. Gorzej z krwia i moczem- hemoglobina wyszla mi 9,9 a jak analizowalam wyniki na internecie to juz anemia. Z moczu za to mi wyszlo odwodnienie i bardzo przewlekle zaparcia- nawet nie wiedzialam ze z moczu mozna to wyczytac :P ogolnie ciagle sie slabo czuje, szybko sie mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day moj maz mowi ze najbardziej lubi jak wychodzi mi zakalec, ze to jego ulubione ciasto:) bo nikt nie chce jesc i cale jest dla niego:) tej strony z fb nie polubilam bo od razu kazdy by wiedzial z psudo znajomych o ciazy ale zagladam tam na szybko. Ci faceci no dziwni ale np moj brat to Matka Terasa z Kalkuty, wzial sobie rozwidke z 5letnim dzieckiem w 3mies ciazy z kim innym. Bo jak to stwierdzil chcial jej pomoc a po dwoch latach odeszla bo dostala po 500zl na dzieci i walnela go o alimenty 800zl teraz się sądzą a ona otwarcie mowi ze nie jego dziecko ale jak chcial rodzine to niech placi... moze niektore kobiety wykorzystuja dzieci jako karte przetargową albo by zlapac faceta jak to dawniej bylo. Wina czesto jest gdzies po srosku no ale fakt smutne jest to ze facet zawsze moze odejsc;( Moj maz wczoraj stwierdzil ze mala bedzie lobuzem bo nagadal sie do nie a potem polozyl ucho ba brzuchu i dostal serie ciosow jak ja to mowie ze Marcelka robi mi elektrowstrzasy:) :) :) i jak tu juz nie pokocgac bobaska:) juz tak czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Laura to ja mialam hemoglobine w dolnej granicy i lekarz panikowal ze nie moze tak byc. Oj nie dobrze, pewnie suplementow dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A mnie dzisiaj natchnelo znów i Uszylam ptaszki dla dzidziusia. Może Zawiesze je na karuzeli nad lozeczkiem :) moze macie jakieś fajne pomysły co można zrobić samemu dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na urlopie inie pamietam hasla wiec tylko tak sie bede podpisywac, :) ola widze ze podobnie macie sluz, a sie zastanawialam czy sie martwic. a jak wszystkie to samo to dobrze, u mnie tez dzidzius rusza sie bardziej raz na trzy dni, ale dobrze ze daje znaki. juz mi tak ciezko, ze chcialabym przynajmniej koniec wrzesnia :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola ja tez bym chciala koniec wrzesnia to pewnie bylabym juz z bobaskiem zadomowiona:) urlop masz to wypoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
GoścAneczka. Mogłabyś podać wyniki glukozy? Bo chciałam je skonfrontować z moimi,gdyż mnie nie trochę zmartwily... :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day dla osob w ciazy są ciut inne normy niz normalnie to moze poszukalas w necie normalnych wynikow i sie martwisz niepotrzebnie. Upieklas cos w koncu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Day pilam 50g Przed - 80mg Po 1 godz- 157 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Gosc Aneczka gin mowil ze jakies stowarzyszenie gin wysylalo pisma ze ciezarne maja miec robione po godzine i po dwoch. Bo jak bylam ja glukozie to babka nie wiedziala i dzwonila gdzies i zebrala opieprz i ja do gina dzwonilam to mi mowil zly zeby jej przypomniec zeby sie zapoznala z nowymi wytycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Ja we wszystkich 3 ciązach mialam 50g mierzone tylko po godzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja miałam 75g i wyniki mam takie 4,5 mmol/l (3,9-5,5) czyli ok. 8,9 mmol po 1 godzinie 7,5 mmol po 2 godzinach Z wiki jakoś nie zwracałam uwagi na wyniki. http://cukrzycapolska.pl/cukrzyca-ciazowa/rozpoznanie-cukrzycy-ciazowej/ według tej tabeli chyba nie mam się co martwić. K25i robiłam tatę czekoladową z bananami i żurawina ;-) a dziś sernik w cieście czekoladowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moja sis byla 3lata temu w ciazy i tez miala 50 a teraz sie zmienilo Day chyba jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Ja 2 lata temu robiłam już 75g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ja też miałam75g i trzy pomiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Dziewczyny, wczoraj kchalismy sie z narzeczonym. Po stosunku pojawila sie krew. Myslalam ze moze cos sie "uszkodziło" jakies naczynie. Ale po kilku chwilach zaczelam miec skurcze jak na miesiaczke. Poszlam spac...dzisiaj sie budze a krew dalej leci ;( w sensie sluz zabarwiony krwia. Lekarza mam w srode... co mam robic..;/ jestem przerazona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, znow sporo czasu mnie tu nie bylo. Milka, jedz do szpitala, niech to sprawdza...jesli pojawia sie krew w ciazy to nie ma zartow. Nie chce cie straszyc, ale lepiej to sprawdzic. Ja zaczynam powoli kupowac rzeczy dla dzieciatka...ale mam jeszcze dluga liste, ktora bede uzupelniac po urlopie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Milka ja też bym na Twoim miejscu to sprawdziła w szpitalu. .. po co masz się stresowac i nie wiedzieć co się dzieje. Położna na szkole rodzenia nam mówi, że lepiej cos niepotrzebnie sprawdzić dwa razy za duzo niż raz za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Milka biegiem do szpitala z krwią nie ma żartów! Daj znać koniecznie,mam nadzieję że to nic złego. I can no to już ten czad powoli,ja w sumie to tylko higieniczne rzeczy musze pokupowac ;-) Sepik ładne ptaszki ;-) skąd masz materiał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Szyje z filcu to wszystko :) najprościej i wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×